Комплект візуалізованих довідників з вивчення української мови

Паперова версія Електронна версія
Паперова версія
У наявності
Спеціальна ціна 990,00 грн Звичайна ціна 1 100,00 грн

Доставка

 Укрпочта   УКРПОЧТА  - від 35 грн  Детальніше>

 Нова пошта  НОВА ПОШТА - від 65 грн Детальніше>

Оплата

Готівкою під час отримання, картою Visa/MasterCard, безготівковий розрахунок для юридичніх осіб

Гарантія

Друковані видання належної якості не підлягають обміну та поверненню. Про інші випадки детальніше тут

Разом Відгуки
Більше інформації
КодКПК100
СеріяВізуалізований довідник
РозмірА5
ВидавництвоОснова

Незамінним помічником для учнів є довідники, у яких завжди можна дізнатися відповідь на запитання, яке здається складним. Такі книги містять необхідну інформацію з окремої теми або навчального курсу.

Видавнича група «Основа» розробила цілу серію довідників школяра, використовуючи сучасну методику візуалізації для швидкого запам’ятовування інформації, адже 80 % ми сприймаємо саме завдяки зору.

У складі комплекту
Більше інформації
КодВИД007
ISBN9786170039712
СеріяВізуалізований довідник
Розмір21.00x14.50x0.80
Сторінок128
ВидавництвоОснова
Автор
Юлія Дворецька
Росіянізми, неправильний наголос, складнощі перекладу, обмежений словниковий запас — те, що заважає говорити українською вільно та правильно. Але не помиляється лише той, хто не робить нічого. Ми ж пропонуємо вчитися на помилках і зробити їх союзниками у поліпшенні своєї української! «Помилкаріум» — унікальний проєкт, спрямований на допомогу всім, хто вивчає та вдосконалює українську. Тут ви не знайдете складної теорії та історії розвитку мови. На вас чекають приклади найпоширеніших помилок і варіанти їхнього виправлення. Матеріали книги — це 15-річний досвід авторки, редакторки і коректорки, яка знається на текстах на всі 100%!
«Помилкаріум» — ваш помічник з української мови.
Вивчайте, говоріть вільно, впевнено та вишукано!
Більше інформації
КодВИД006
ISBN9786170040008
СеріяВізуалізований довідник
Розмір21.80x15.30x1.24
Сторінок144
ВидавництвоОснова
Автор
М. В. Коновалова
Прагнете опанувати Новий Український правопис швидко і ґрунтовно? Пропонований посібник у коміксах та ілюстраціях допоможе вам. Найсуттєвіші зміни викладено докладно й стисло, проілюстровано для швидкого запам'ятовування.
Посібник стане у пригоді школярам і їхнім батькам, вчителям і студентам вишів та всім охочим удосконалити знання української мови.
Більше інформації
КодВИД009
ISBN9786170040954
СеріяВізуалізований довідник
Вік/клас16+
Розмір21.70x14.70x1.10
Сторінок128
ВидавництвоОснова
Автор
Ю. В. Данчук
Ми спілкуємося на ділових і приватних зустрічах, надсилаємо щодня повідомлення-меседжі, беремо участь у конференціях онлайн чи офлайн, робимо дописи в соцмережах, а тому без знання мови, що є основним засобом спілкування та впливу, ніяк не обійтися. Запропоноване видання дозволить вам удосконалити усне та писемне мовлення, допоможе уникнути типових мовленнєвих помилок (росіянізмів, невиправданих повторів, алогізмів), підкаже, як правильно звернутися, привітатися, подякувати тощо. Матеріал подано з урахуванням змін в Українському правописі (редакція 2019 р.); є короткі словнички окремих граматичних форм, фахових термінів деяких галузей тощо. Висловлюємо щирі сподівання, що пропоноване видання стане вам у пригоді, сприятиме саморозвитку й допоможе реалізуватися в будь-якій сфері життя завдяки досконалому мовленню.
Українська надихає! Говорімо правильно та вишукано!
Більше інформації
КодВИД011
ISBN9786170041470
СеріяВізуалізований довідник
РозмірА5
Сторінок192
ВидавництвоОснова
Автор
Юлія Данчук
Цей візуалізований довідник — про українську на щодень.
Чому росіянам важко вимовити слово «паляниця»? Як писати назви соцмереж, пошукових систем, сайтів? Чому в скороченні грн (гривня) не ставимо крапку, а в скороченні дол. (долар) ставимо? Видання відповість вам на безліч запитань та неодмінно здивує цікавими фактами, і навіть розсмішить!
Для легкого сприйняття матеріалу довідник структуровано за 14-ма тематичними розділами: «Ділове та публічне спілкування», «Освіта», «Кухня та їжа», «Одяг, мода й зовнішність» та ін. У кожному ви знайдете словничок, найпоширеніші помилки слововживання, сучасні мовні норми. А ще — тексти для збагачення словникового запасу й розширення знань про Україну та її видатних особистостей.. І обов’язково — практичні завдання наприкінці кожного розділу, для закріплення вивченого. Вільна українська перемагає!
Щиро сподіваємося, що книжка стане у пригоді всім, хто хоче вивчити нове, пригадати забуте, вдосконалити своє усне й писемне мовлення в усіх сферах життя!
Напишіть відгук
Ваш відгук: Комплект візуалізованих довідників з вивчення української мови