Про Видавничу групу "Основа"

Ми віримо в силу знань!

Видавнича група «Основа» — лідер на ринку навчальної літератури. Уже 21 рік ми робимо внесок в успішне майбутнє України — випускаємо книги, що допомагають навчати та навчатися. А ще…

 • Ми першими створили проєкти для онлайн-навчання працівників освіти — «Дистанційну академію» та «Інтернет-марафон».
 • 18 років ми були лідерами з випуску періодичної преси для школ України.
 • У 2014 році ми створили «4Mamas» — проєкт для свідомих батьків, які бажають виховувати щасливу дитину й розвивати у неї навички 21 сторіччя.

Ми віримо, що знання — це один із важливіших ресурсів у житті людини. Вони відкривають можливості, дають змогу зважено робити вибір, розв’язувати задачі у світі, який з кожним днем прискорює свій темп.

Ми видаємо понад 200 нових примірників щороку:

 • навчальні книги з математики, української мови;
 • візуалізовані довідники для дорослих та дітей;
 • ігри та дидактичні матеріали;
 • зошити для інтелектуального розвитку дитини;
 • посібники з новітньою методикою для Нової української школи.

Наші видання створено педагогами-практиками, методистами, психологами, тренерами та коучами з різних сучасних компетентностей. Ми добираємо завдання та форму викладення матеріалу, повністю адаптовані до певної вікової категорії дітей та їхнього психологічного розвитку. Як?

 • Усі редактори, які працюють над виданням книг, — люди, які досягли успіхів у сфері освіти. Вони мають досвід роботи з дітьми понад 15-20 років.
 • Ми завжди навчаємося! Уся наша команда має жагу до знань, розвитку та самовдосконалення. Ми приносимо нові знання, які одразу ж реалізуємо у наших проєктах.
 • Ми відправляємо «під ніж» видання навчальної літератури, якщо змінюється освітня програма. Наші посібники ЗАВЖДИ відповідають програмі.

Ми віримо в силу знань, найнадійнішу силу, що відчиняє двері у великий безмежний світ та робить людину вільною. Ми впевнені, що з хорошою книгою навчання може бути цікавим та давати насолоду.

Ми хочемо, щоб знання були доступними та привітними для кожного, хто бажає самовдосконалення та саморозвитку. Ми постійно на зв’язку з волонтерами, через яких передаємо наші книги в зону АТО. Кожного року ми постачаємо видану літературу у бібліотеки міст та містечок України.

Ми хочемо, щоб поняття «навчання протягом життя» стало однією з цінностей українців. Щоб інтелектуальний розвиток не закінчувався із дзвоником чи отриманням диплому. Ми хочемо закохати якомога більше дорослих та дітей у навчальну літературу! Щоб цікавість до нового, жага до відкриттів та невичерпна допитливість, з якими ми народжуємося, пройшли з нами все життя, як добрі друзі.

І навіть те, що колись уважалося нездоланними перепонами — формули, теореми та нескінченні правила, — може стати захопливими відкриттями, корисним дозвіллям, і врешті-решт — невід’ємною складовою формування свідомої та успішної особистості.

Ми віримо, що паперові видання потрібні нашому цифровому світові. Незвичні, мотивуючі, яскраві, розумні — вони допомагають нам пізнавати, міркувати, вчитися та розвиватися. Через наші книги ми прагнемо показати: складне — простим; нудне — захоплюючим; страшне — кумедним.

Ми створюємо наші видання з любов’ю — любов’ю до читача, знань, своєї справи, книги. Запрошуємо разом удосконалюватися та вдосконалювати, навчатися та навчати, розвиватися та розвивати.

Читайте розумні книги: знання — найкраща інвестиція у майбутнє!

Дякуємо, що обираєте нас ♥

Видавнича група «Основа»