Комплект Вивчаємо таблицю множення

Паперова версія Електронна версія
Паперова версія
У наявності
Спеціальна ціна 154,00 грн Звичайна ціна 171,00 грн

Доставка

 Укрпочта   УКРПОЧТА  - від 35 грн  Детальніше>

 Нова пошта  НОВА ПОШТА - від 65 грн Детальніше>

Оплата

Готівкою під час отримання, картою Visa/MasterCard, безготівковий розрахунок для юридичніх осіб

Гарантія

Друковані видання належної якості не підлягають обміну та поверненню. Про інші випадки детальніше тут

Разом Відгуки
Більше інформації
КодКПК116
СеріяЖиттєві навички; ДЗУМ-навчання
Вік/клас1-3 клас
ВидавництвоОснова

Ваша дитина збирається до школи чи, можливо, вже почала крокувати у світ науки? Бажаєте щоб навчання приносило задоволення, а найскладніші завдання виконувались легко і швидко? Тоді ми маємо для вас дуже гарну пропозицію!

Що в комплекті?

Робочий зошит із цікавими вправами і завданнями, яскравими кольоровими малюнками. Пояснення прості та зрозумілі для дітей.

Навчальний доббль. Таблиця множення. У наборі 31 картка. Кожна з них — унікальна, але обов'язково має одне спільне зображення з будь-якою карткою колоди. Гра заснована на пошуку збігів. Детальний опис правил гри та доступних навчальних вправ ви знайдете всередині.

Навчальний доббль “Таблиця множення” також сприятиме розвитку навичок швидкого обчислення та логічного мислення, поліпшить зорове сприйняття інформації, увагу, швидкість реакції.

Бажаєте займатися з дитиною математикою комплексно? Пропонуємо звернути увагу на книги “Математика з родиною ДЗУМІВ”, яка доповнює серію навчальних ігор.

У складі комплекту
Більше інформації
КодДЗМ007
ISBN2712710036030
СеріяДЗУМ-навчання
Вік/клас7+
Розмір16.00x12.00x4.00
Сторінок31
ВидавництвоОснова
Автор
без автора
ПрограмаДНЗ+НУШ
Навчальний доббль із ДЗУМами. Таблиця множення
Досліджуй!
Знай!
УМій!
ДЗУМ-навчання — серія навчальних книг та ігор, яка допомагає дітям вчити математику, мову та світ разом із цікавими персонажами — родиною ДЗУМів, сучасних ґаджетоманів.
Навчальний доббль із ДЗУМами «Таблиця множення» — це гра для відпрацювання навичок множення, а також усних обчислень.
Як грати?
У наборі 31 картка. Кожна картка унікальна, але обов'язково має одне спільне зображення з будь-якою карткою колоди. Гра заснована на пошуку збігів. Детальний опис правил гри та доступних навчальних вправ ви знайдете всередині.
Навчальний доббль із ДЗУМами «Таблиця множення» також сприятиме розвитку навичок швидкого обчислення та логічного мислення, покращить зорове сприйняття інформації, увагу, швидкість реакції.
Вивчайте таблицю множення разом із ДЗУМами захопливо та цікаво!
Більше інформації
КодНУШ002
ISBN9786170032737
СеріяЗошити. НУШ
Розмір23.00x16.50x0.32
Сторінок48
ВидавництвоОснова
Автор
Г. Ж. Іванова
Що потрібно робити спортсменові для перемоги у змаганнях? Тренуватися, і ще раз тренуватися. Що потрібно робити дитині, щоб запам’ятати таблицю множення? Теж тренуватися! У цьому зошиті пропонована дуже захоплива і незвичайна програма тренувань. Вона передбачає пошук закономірностей, лічбу, розв’язування цікавих задач і багато чого іншого. Яскраві ілюстрації, різноманітні завдання зроблять тренування веселими та легкими і обов’язково сприятимуть успіху в такій важкій справі, як запам’ятовування таблиці множення.
Напишіть відгук
Ваш відгук: Комплект Вивчаємо таблицю множення