Стати нашим автором просто!

Шановні колеги!

Плануючи зміст і структуру журналів, ми передовсім керуємося потребами вчителя в його професійно-методичній діяльності, спрямованими на наукове, інформативне та психолого-педагогічне вдосконалення. 

Змістове наповнення наших видань на 80 % зумовлене творчою активністю саме вас, шкільних учителів, які не лише високопрофесійно працюють під час уроків, а й мають бажання і потребу продукувати власний досвід колегам (у форматі методичних статей, лабораторій педагогічних технологій, розробок уроків і матеріалів до них, сценаріїв виховних заходів, тощо). 

  

З січня 2017 року всі автори, матеріали яких будуть надруковані у наших журналах отримуватимуть сертифікат про підтвердження публікації!

Ми висловлюємо величезну подяку всім нашим авторам за співпрацю!

З метою якісного поліпшення формально-змістових параметрів авторського навчально-методичного матеріалу, що надходить до редакцій журналів ВГ «Основа», а також для прискорення виходу цих матеріалів друком звертаємо вашу увагу на такі параметри:

1.ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ: бажано подавати у електронному вигляді, набраному на комп’ютері варіанті з надаванням диску (рукописні варіанти, написані розбірливим почерком, також приймаються).

2. ОБСЯГ МАТЕРІАЛІВ: розробки уроків, методичні рекомендації, статті подавати обсягом від 6–9 сторінок друкованого тексту; завдання, тести — 3–6 сторінок.

3. ЗМІСТОВЕ НАПОВЛЕННЯ: урок, який ви презентуєте, має бути методично грамотним, із дотриманням усіх його структурних компонентів; розкривати актуальність, новизну ваших педагогічних пошуків, з обов’язковою вказівкою на підручники, з якими ви працюєте на уроці, зазначенням орієнтовного терміну проведення заняття (місяць, чверть, семестр). Також урок має бути змістовним та інформативно наповненим, зі списком використаної автором літератури. МАТЕРІАЛ БУДЕ ПЕРЕВІРЕНО НА ПЛАГІАТ! Унікальність повинна становити не менше ніж 70%.

4. ФОТО автора або класу (дітей).

5. Наявність РОЗПИСКИ-ДОЗВОЛУ

6. КОПІЯ КВИТАНЦІЇ про передплату нашого фахового журналу (редакційна або поштова (паперова) передплата на ваше прізвище терміном не менше 3 місяців).

Сподіваємось, що ці поради й рекомендації стануть вам у нагоді при створенні власних методичних проектів для журналів ВГ «Основа». Дотримання цих рекомендацій прискорить друкування ваших матеріалів, забезпечить професійну компетентність й авторську популярність серед читачів.

Як надіслати авторські матеріали?

Авторські матеріали можна надіслати на електронну адресу редакції:

Що відбувається після того як ви надіслали матеріал?

Вашу роботу буде зареєстровано, про що вас сповістять листом (звичайним/електронним) чи через sms. Після цього робота буде знаходитися на розгляді редакції біля 2х місяців. Рішення редакції ви можете дізнатися за телефоном +38 (050) 468-49-75.

Видавнича група «Основа» залишає за собою рішення відмовити у друці, не коментуючи причин. Робота у цьому випадку не повертається.

Чекаємо на ваші роботи!