Сучасні візуалізовані довідники від Видавничої група «Основа»!

Сучасні візуалізовані довідники від Видавничої група «Основа»!

Незамінним помічником для учнів є довідники, у яких завжди можна дізнатися відповідь на запитання, яке здається складним. Такі книги містять необхідну інформацію з окремої теми або навчального курсу.

Видавнича група «Основа» розробила цілу серію довідників школяра, використовуючи сучасну методику візуалізації для швидкого запам’ятовування інформації, адже 80 % ми сприймаємо саме завдяки зору.

Яке видання обрати?

Довідники з української мови

Аби писемне та усне мовлення було бездоганним, необхідно постійно його вдосконалювати. На допомогу учням старших класів, учителям та батькам створено декілька книг, що допоможуть розв’язати поставлене завдання.

Довідники для школярів з математики

Для багатьох математика — це складна та нудна наука. Але для того, щоб захопити дитину цим предметом, необхідно лише знайти цікаву книгу, яка б розкрила математику геть з іншого боку. Ми створили саме такі!

Довідники з англійської мови

Ці візуалізовані довідники створені для всіх, хто вивчає та вдосконалює англійську: від Beginner до впевнених Upper-Intermediate. У них ви знайдете найуживаніші англомовні вирази, ідіоми, фразові дієслова. Вони збагатять словниковий запас та допоможуть уникнути зустрічі з хибними друзями перекладача.

Замовляйте сучасні візуалізовані довідники!

Менше зубріння — більше навчання у стилі fun!

Обрано 7 матеріалів

  1. Англійська - це круто! Візуалізований довідник. 1-2 класи. КДН023
    Спеціальна ціна 189,00 грн Звичайна ціна 270,00 грн
  2. Англійська - це круто! Візуалізований довідник. 3-4 класи КДН025
    Спеціальна ціна 189,00 грн Звичайна ціна 270,00 грн
  3. Цікаві домашні досліди. ВИД005
    250,00 грн

Обрано 7 матеріалів