Замовляйте першими зі знижкою 20%! 

У типографії наразі:

1. Пригоди Єви та її друзів. Читанка-пошуканка із завданнями

Кожна з трьох читанок серії про пригоди дівчинки Єви та її друзів із двох паралельних світів — реального світу людей і уявного Світу Речей — уміщує 8 захопливих історій, які можна читати в довільному порядку.
Наприкінці кожної з них дібрано цікаві запитання і творчі завдання для вдумливих читачів і читачок.

Ознайомлення з оповіданнями допоможе вдосконалити навички усвідомленого читання, сприятиме розвитку критичного мислення, уяви, розширенню кругозору, поповненню активного словникового запасу молодших школярів, вихованню в них найкращих людських чеснот. А на кольоровій розгортці-пошуканці читачі зможуть відшукати всіх героїв захопливих пригод.

   
  ОФОРМИТИ ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ  

2. Дивовижні перетворення. Ким працюють рослини

Головний герой цієї книжки — допитливий черв’ячок Повзик — запрошує читачів у захопливу мандрівку живою природою. Чудово ілюстровані сторінки видання відкриють малим чомусикам безліч таємниць із життя рослин:

  • Як одна-однісінька насінина стає соняшником із купою зернят?
  • Навіщо в рослин є гачечки, крилатки й парашутики?
  • Які квіти «працюють» годинникарями?
  • Що і чому називають «зеленими легенями планети»?

Книжку створено для маленьких дослідників і дослідниць віком 5–6 років та їхніх батьків, для цікавого й корисного спільного дозвілля.

   
  ОФОРМИТИ ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ  

3. Дивовижні перетворення. Хто ховався у яєчку

Головний герой цієї книжки — допитливий черв’ячок Повзик — запрошує читачів у захопливу мандрівку живою природою. Чудово ілюстровані сторінки видання відкриють малим чомусикам безліч таємниць із життя тварин:

  • Чим відрізняються тварини, які з’явилися на світ з яєчка?
  • Чиї яєчка називають ікринками?
  • Хто з тваринок найкраще піклується про своїх дитинчат?
  • Чому зоопарк — чудове місце для нових знань та приємних вражень?

Книжку створено для маленьких дослідників і дослідниць віком 5–6 років та їхніх батьків, для цікавого й корисного спільного дозвілля.

   
  ОФОРМИТИ ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ  

4. Українські творці візуального мистецтва. Розповіді для дітей

Книжка містить 28 оповідань біографічного змісту про видатних українських митців візуального мистецтва. Усіх їх об’єднує любов до рідної землі, яку вони втілювали у своїх роботах. Серед героїв книжки — художники, архітектори, мультиплікатори, кінорежисери, дизайнери та інші творчі люди, чиї роботи й досі милують око

   
  ОФОРМИТИ ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ  

5. Казки на 5 хвилин для добрих сновидінь

Час перед сном — чарівний момент, коли реальність поєднується з фантазією. Для дітей це особливий час, коли дорослі розгортають книгу з казками й захоплюють їх новою історією.

Ця збірка казок увібрала в себе добрі історії про сміливих героїв, кмітливих героїнь та кумедних тварин. І вам вистачить усього 5 хвилин, щоб прочитати малюкові казку й допомогти йому поринути у світ сновидінь. Бажаємо вам добрих снів!

   
  ОФОРМИТИ ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ  

Устигніть зробити передзамовлення за вигідною ціною!