День народження – це чудовий привід подивитись на себе в моменті часу та точці простору: де ти, хто ти, з ким ти зараз та куди прямуєш.

До свого 22-річчя ми зробили кілька висновків про те, що є для нас сьогодні важливим.

ДІМ.

Наш харківський офіс ― наш дім та осердя нашого бізнесу. Сьогодні він живий, наповнений теплом та світлом. Він береже нашу історію та пульсує нашою енергією, тут народжуються наші ідеї, плани та мрії.

КОМАНДА.

Ми різні ― коли обираємо макети обкладинок, коли дискутуємо про варіанти назв та концепцій книжок. Ми різні за віком, досвідом та вподобаннями. Наша різність робить наше бачення об’ємнішим, а наше життя – різноманітнішим та яскравішим.

Але ми єдині в головному, що створює фундамент для співпраці будь-якої групи людей – у наших принципах, цінностях, відданості роботі та повазі одне до одного.

Відчуття спільноти, дружнього плеча та духовної суголосності ― найдорогоцінніша річ у теперішньому крихкому світі, що ми маємо.

СПІЛЬНОТА.

Замість бази клієнтів ― спільноти однодумців. Понад сотню тисяч людей – наших дописувачів та послідовників ― довіряють нам упродовж багатьох років. Вони читають наші книжки, дають нам зворотній зв’язок, підтримують нас словами вдячності.

Саме завдяки читачам існують книжки, а отже, й ми – видавці. Саме з читацьких запитів народжуються видавничі плани, з критичних зауважень – стандарти якості, з удячних відгуків – натхнення й сенси для подальшого руху.

АВТОРИ.

Ми розвиваємо українських авторів. Більшість наших книжок створено українськими авторами – досвідченими педагогами, психологами, спеціалістами в різних предметних галузях знань. Для деяких з них ми були першими видавцями – «хрещеними батьками» їх першодруків, наставниками та промоутерами. Ми щасливі від того, що можемо відкривати та виводити на сцену нові таланти.

КНИЖКИ.

Ми створюємо книжки, покликані пробуджувати дитячу допитливість, допомагати дітям навчатися, розвиватись та ставати успішними в сучасному світі.

Ми впевнені, що освіта не обмежується стінами школи та не завершується з останнім дзвоником. Ми втілюємо ідею навчання людини впродовж життя. Тоді, як світ стає надзвичайно невизначеним і нестабільним, знання — це єдина тверда інвестиція в майбутнє дитини.

Об'єднавши дітей, батьків і педагогів у фокусі своєї уваги, ми виходимо до них з темами, які, на нашу думку, є зараз важливими й актуальними, та знаходяться в загальній площині сім’ї та школи.

Фінансова та медіа-грамотність, емоційний та соціальний інтелект, основи наук (математика, англійська мова, усвідомлене читання, суспільство, природа, інженерія), підготовка до вибору професії, українська мова, історія та культура — ось найближче коло наших інтересів як видавців.

ПАРТНЕРСТВО.

Ми делегуємо нашим партнерам друк, логістику та частину дистрибуції. Це вивільняє наші ресурси та дає нам змогу зосередитись на тому, що ми вміємо та любимо робити якнайкраще ― на продукті та маркетингу (що власне й становить унікальну ідентичність видавництва).

Партнерство ― невід’ємна складова бізнесу, де провідну роль відграє твоя репутація. Упродовж 22 років у відносинах з нашими партнерами ми завжди проявляли чесність та сумлінно дотримувалися своїх зобов’язань.

ГРОМАДСЬКА ПОЗИЦІЯ.

Ми регулярно ініціюємо та підтримуємо соціальні проєкти. Ми провели десятки семінарів, інтернет-марафонів, що збирали тисячі педагогів з усіх куточків України та світу.

З 2014 року ми надіслали багато посібників, зошитів, методичних видань до шкільних бібліотек «сірої зони» Луганської та Донецької областей.

Лише з листопада 2023 року ми надіслали наші видання 33 організаціям, серед яких переважно благодійні фонди та бібліотеки прифронтових/деокупованих територій. Ми віримо в соціальну відповідальність бізнесу, особливо в такі теперішні складні для країни часи.

Ми продовжуємо працювати та творити, надихати та закохувати у навчання, підживлювати допитливість та зрощувати жагу до пізнання світу.

Дякуємо, що ви з нами ❤️
22 роки поруч

Інна Іванівна Гришина
Директорка Видавничої групи "Основа"