Сьогодні розкажемо вам про наше видавництво очима засновниці та директорки — Інни Іванівни Гришиної.

♥З чого все почалося…

Усе почалося із зухвалої думки, що ми можемо створити щось краще за інших. (Мабуть, всі бізнеси народжуються саме так). Була ідея «вчителі для вчителів», була команда мрії, шалений ентузіазм, відчуття всемогутності та нульова компетентність у видавничій справі.

♦Чому саме «Основа»?

Першим вигулькнуло слово ґрунт. Бо методика — це ґрунт, база. І майже слідом — його милозвучніший варіант — основа. Воно відразу припало до душі.

♦Що Вам найбільше подобається у роботі?

Процес створення продукту — те, як з нічого народжується щось. Спочатку імла, шум, а потім у цьому мареві проявляється образ ідеї, він поступово набуває форми і ти починаєш бачити. «Якщо ти можеш це уявити, ти можеш це зробити», — сказав Волт Дісней. Це один з моїх улюблених висловів.

Люблю наші збори і відчуття причетності до прекрасної команди. Люблю спостерігати за чиїмось успіхом та зростанням. Завжди мріяла про те, щоб «Основа» стала кращим місцем для людей, які прагнуть зростати — професійно, матеріально та соціально. Тому коли це відбувається в мене на очах, я щаслива. «Основа» розвиває людей, люди розвивають «Основу» — це і є наша рушійна сила.

♦Яка Ваша найбільша мрія як видавця?

Одна розумна людина сказала: ""Ваш вік вимірюється кількістю ваших досягнень та мрій. Якщо досягнень більше, ніж мрій, ви старий. Якщо мрій більше, ніж досягнень, — ви молодий"".

Я бажаю довгого життя «Основі». А для цього ми маємо не переставати мріяти — вільно, безмежно, з вірою в чудо — як діти. Я мрію про те, щоб з нашими книгами діти та дорослі відкривали для себе світ науки, набували життєвих навичок, розширювали свій кругозір. Щоб разом з нами вони захопились математикою, мовами, історією, мистецтвом.

Я мрію про красиві, естетично довершені книги з відібраними текстами та малюнками, які будуть виховувати в дітей художній смак та любов до читання.
Мрію про зустріч усією командою. Щоб ожили в нашому офісному домі рослини, людські голоси та сміх.

Мрію оцифрувати архів журналів за 18 років роботи та відкрити його вчителям.
Мрію про те, щоб «Основа» була магнітом для талантів та місцем, де народжуються нові проєкти та інновації.

І ще багато про що мрію.
Але наразі головна мрія — Перемога!