Любі наші читачі!

Останні дні ми отримуємо дуже багато повідомлень від вас з розповідями про те, як в Instagram та Telegram нелегально розповсюджують електронні версії книг нашого видавництва, а також інших видавців.

Ми дуже вдячні кожному за небайдужість ♥

Ми вже поспілкувалися з адміністраторами каналів/інстаграм-сторінок, які ви нам надіслали, і які є причетними до піратського книгорозповсюдження. Хочемо нагадати, що права на використання книг у друкованому та електронному варіанті належать ТОВ Видавнича група «Основа». Розповсюдження книг/фрагментів книг на платній чи безоплатній основі можливе лише за умови укладання з нами відповідного ОФІЦІЙНОГО ДОГОВОРУ. Невиконання цієї умови є ПОРУШЕННЯМ АВТОРСЬКОГО ПРАВА, що дає підстави для правового захисту та звернення до суду.

Також хочемо звернути увагу читачів: відповідальність за нелегальне книгорозповсюдження несе не лише продавець, але й покупець. Просимо вас бути уважними, не спокушатися низькими цінами та комплексними (5 книг за 100 грн) пропозиціями піратів, не порушувати закону та бути свідомими у своєму виборі.

Ми хочемо віддячити всім, хто буде надсилати нам сторінки/канали, де нелегально продають електронні версії книг Видавничої групи «Основа». Усі небайдужі читачі отримають від нас приємні бонуси!

Поборемо піратство в Україні разом!

Дякуємо, що ви з нами ♥