Як сплатити за замовлення?

Книги

Пропонуємо декілька способів:

1. Оплата під час отримання у відділенні пошти.

Укрпошта - післяплата у відділенні Укрпошти включає вартість замовлення +28,90 грн. частину поштової доставки + 4,8 % від суми за переказ коштів, але не менше ніж 5 грн.

Нова пошта - післяплата у відділенні Нової пошти включає вартість замовлення + вартість доставки + 2 % від суми за переказ коштів.

2. Оплата банківською карткою через платіжні системи Portmone.com чи LiqPay на сайті.

Сплачуєте вартість замовлення  + вартість доставки. Платіж без комісії. Інформація про сплату надійде нам миттєво.

Журнали

Передплату на журнали потрібно сплатити наперед. 

Пропонуємо декілька способів:

1. Оплата банківською карткою через платіжні системи Portmone.com чи LiqPay на сайті.

Сплачуєте тільки вартість передплати. Без комісії. Інформація про оплату надходить нам миттєво і ви одразу можете користуватися електронними версіями.

2. Оплата квитанції через банк.

Роздрукувати квитанцію можна зі сторінки «Моя передплата» http://osnova.com.ua/cabinet/subscriptions/

У квитанції вже вказано вартість передплати. Сплатіть за цим рахунком у будь-якому найближчому  відділенні банку. Додатково сплачується комісія (% залежить від банку).

Кошти на наш рахунок надійдуть протягом 3 робочих банківських днів. Тому для прискорення відправлення слід відсканувати (сфотографувати) квитанцію та надіслати її на електронну адресу: site@osnova.com.ua або зателефонуйте до відділу пошти за тел.: (057) 731-96-35 та повідомте номер замовлення та дату оплати.

Оформивши заявку на сайті, потрібно сплатити за передплату. Якщо оплату не буде відмічено на сайті  впродовж 5 днів передплату буде автоматично анульовано.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами!