Що таке електронна передплата?

Електронна передплата — це видання не в паперовому, а в електронному вигляді на сайті.

Електронні журнали – це pdf-версії статей, повністю ідентичні друкованим виданням. Отримати їх можна тільки на сайті journal.osnova.com.ua. Вони дають безліч можливостей для творчості. Ви отримуєте випуски журналів раніше, ніж паперові видання, можете роздруковувати потрібні статті або просто читати на своєму комп’ютері. Ці випуски ніколи не загубляться і ви можете переглядати їх знову й знову. Щойно тільки журнал виходить із друкарні, він відразу потрапляє до вашої «Робочої кімнати». Там у розділі «Електронна передплата» ви збираєте свою власну електронну підбірку журналів.

Ви можете оформити електронну передплату не тільки на поточний рік, але й на попередні. На нашому сайті зберігаються архіви статей, починаючи з 2006 року. Отже, для  вас ми зібрали велику кількість матеріалів, учительських розробок та творчого досвіду за досить великий проміжок часу.

Усі статті відкриваються на сайті у форматі .pdf, їх можна зберегти на свій комп’ютер або роздрукувати.

Вартість електронної передплати значно нижча, ніж передплата на паперові видання. Знижка на поточний рік становить 40 % від поштової вартості. Якщо ви передплачуєте журнали за минулі роки, то знижка може сягати до 60 %.

Детально вартість електронної передплати з кожного журналу можна подивитись за цим посиланням http://osnova.com.ua/help/13/

Оформити електронну передплату можна також на нашому сайті за цим посиланням http://osnova.com.ua/cabinet/subscribe/me/. Вам потрібно лише одразу обрати вид «електронний» на першому кроці оформлення. По закінченні не забудьте роздрукувати квитанцію про оплату в банку або сплатіть відразу банківською карткою. Якщо ви будете сплачувати у банку, надішліть нам потім відскановану квитанцію  як свідчення про оплату на електронну адресу site@osnova.com.ua. Детальніше про оформлення передплати читайте за цим посиланням http://osnova.com.ua/help/8/

Користуватися електронною передплатою дуже просто. Щойно журнал виходить із друкарні, він відразу потрапляє до вашої «Робочої кімнати». Там у розділі «електронна передплата» ви збираєте свою власну електронну підбірку журналів. Ви отримуєте випуски журналів раніше, ніж паперові видання, можете роздруковувати потрібні статті або просто читати на своєму комп’ютері. Ці випуски ніколи не загубляться і ви можете переглядати їх знову й знову.

На особисту електронну адресу матеріали не розсилаються.

Активація електронної передплати відбувається вручну адміністратором сайта тільки в робочі дні, з 10 до 18 години.

Користування журналами після активації електронної передплати в часі не обмежено.

Залишайтеся з нами!