Ось-ось настане довгоочікуваний час для кожного школяра — літні канікули. Час, коли можна досхочу гуляти із друзями, грати в ігри, і взагалі дозволити собі нічого не робити. Ми ж заохочуємо мотивувати дитину до навчання навіть під час літніх канікул. І ось 3 причини, чому.

Легкий старт у новому навчальному році

Повторюючи під час канікул матеріали з минулого навчального року, дитині буде легше розпочати наступний. Їй не доведеться витрачати багато часу на повторення, адже усе, що потрібно було б пам'ятати, вона буде знати достеменно.

До того ж нам важко одразу розпочинати активний навчальний процес після довгої перерви. Згадайте як важко вам після відпустки виходити на роботу.

Вдосталь часу на навчання за інтересами

Дитина хотіла поглибити знання з математики? Чи прочитати якусь нову цікаву книгу? Якщо під час навчального року на це могло бракувати часу, то літо — чудовий період, щоб вивчати те, що приносить задоволення!

Час підтягнути прогалини

І звичайно, якщо дитині потрібно більше часу для вивчення певного навчального курсу чи теми, тепер вона може навчатися у зручному для себе темпі, самостійно обираючи форму роботи. Для цього радимо звернути увагу на нестандартні завдання, в ігрових форматах, з коміксами чи кумедними історіями.

Навчатися влітку корисно. Проте і не слід дуже наполягати. Нехай заняття будуть короткотривалими, 10-15-20 хвилин цілком достатньо. Головне — обирати цікаві для дитини зошити, книжки, довідники.

У Видавничої групи «Основа» є чудові серії зошитів для дошкільнят та молодших школярів — «Літо майбутніх першокласників» та «Крутезні канікули». У них містяться ігрові завдання, комікси, ломиголовки, розмальовки, пригодницькі сюжети і багато інших цікавинок, що допоможуть мотивувати дитину до навчання навіть під час літніх канікул.

Навчатися — це захопливо! І ми допоможемо вашій дитині пізнати світ неймовірних відкриттів та знань!

 

   
ЗАМОВИТИ ЗАМОВИТИ ЗАМОВИТИ
ЗАМОВИТИ ЗАМОВИТИ ЗАМОВИТИ