Про нас

Вас вітає Видавнича група  «Основа» — загальновизнаний лідер на ринку науково-методичної літератури й педагогічної преси, досвідчений експерт у питаннях педагогіки, психології й виховання. Нам довіряють понад 120 тисяч освітян, які, рік у рік, передплачують наші журнали. 

Ми розпочали працювати 2002 року, 26 червня було зареєстровано перші шість журналів.  Минали роки, довкола все змінювалось, ми росли та розвивалися, наша віра у свою справу та любов до нашого читача сприяли висуненню нових ідей та надихала робити свою справу ще краще.

Отже, 2016 року ми випускаємо:

  • 36 науково-методичний журнал для всіх категорій працівників школи;
  • журнал для батьків.

Основа професійного зростання — лозунг, під гаслом якого ми працюємо вже 14 років. Ми надаємо комплексну інформаційно-методичну підтримку педагогам. Одним із найважливіших напрямків нашої роботи є випуск науково-методичної літератури для працівників шкіл, дитячих садків, для всіх категорій — від учителів до директора, від логопеда до музичного керівника; усі теми, усі види книг — від робочої документації до конспектів занять. Завжди актуальні теми, інформативність, практичність. Ми переконані, що література для вчителів не повинна бути нудною та нецікавою.

Серія «Усі уроки» — наша перша і дуже вдала  спроба створити якісну літературу для вчителів  стала бестселером на ринку науково-методичної літератури. Розробки УСІХ уроків до курсу відповідного класу. Щороку ми випускаємо новинки в цій серії, уже охоплено всі предмети та всі класи від початкової школи до старшої.

Серія «Мій конспект» стала «вибухом» 2008 року. Стислі конспекти уроків на відривних аркушах — усе, що потрібно для звітування.

Серія дисків «Електронний конструктор уроку» — нова комп’ютерна програма для створення уроків. Готові конспекти уроків та презентації до них — ще більше можливостей для швидкої, цікавої підготовки до уроків та їх проведення.

Серія зошитів для учнів початкової школи нового покоління «Кроки до успіху» — цікаві, нестандартні завдання, алгоритми, дипломи, пам’ятки, наліпки. Усе це ви знайдете в наших зошитах.

Література для дитячих садків серії «Вихователю ДНЗ», «Керівнику ДНЗ» та «Впевнений старт» — відповідає програмам «Впевнений старт» та «Я у Світі».

Окремим напрямком роботи є випуск літератури для відповідальних батьків. Серії «Для турботливих батьків», «А мій не такий як усі», «Хороші батьки».

 

«Основа» —  це простір свободи, творчості та підприємництва. Ми навчаємо та розвиваємо своїх працівників, даємо можливість кожному спробувати себе у ролі керівника проекту. Ми заохочуємо тих, хто хоче зростати та докладає  зусиль для досягнення нової мети.

Так з’явилися проекти, без яких зараз важко уявити Видавничу групу «Основа»:

«Основа» цінує та поважає своїх клієнтів. У своїй роботі дотримуємося принципів професіоналізму, відповідальності перед партнерами та клієнтами; шукаємо нові, ефективні форми роботи і завжди відкриті до співпраці та спілкування. З «Основою» приємно працювати: усі наші клієнти, замовники та передплатники перебувають у зоні нашої постійної уваги. Ми пропонуємо наступні привілеї та програмі лояльності: «120 балів» програма лояльності для вірних передплатників, програма «Консультанти» для замовників поштою; інформаційні та привітальні розсилання, акції та конкурси з призами — усе це створено для того, щоб вам завжди було приємно працювати з нами!

Залишайтеся з нами!

На нашому сайті ви можете:

  • передплатити оn-line З6 науково-методичних журналів для вчителів;
  • замовити науково-методичну література, книги та посібники для ДНЗ, початкової, середньої та старшої школи згідно з останніми змінами у програмі, а також художньо-масову літературу;
  • придбати наочні матеріали, DVD та CD-диски, канцелярські товари;
  • користуватися електронним архівом журналів, починаючи з 2006 року;
  • дізнаватися про новини, акції видавництва та багато іншого.

Потрібна допомога?
Або знайдіть відповідь на своє запитання

Як зареєструватися на сайті?
Як увійти на сайт під своїм ім’ям?
Як перевірити, до яких журналів уже відкрито доступ?
Як зробити замовлення?
Як сплатити за замовлення?
Які варіанти та терміни доставки?
Які умови повернення замовлення?
Як оформити передплату?
Як отримати доступ до електронних версій статей?
Як стати консультантон ВГ «Основа»?
Як стати нашим автором?
Що таке електронна передплата?
Вартість електронної передплати
Які варіанти та терміни доставки журналів?

Як оплатити доступ до окремої статті за допомогою SMS?

Якщо ви не отримуєте журнали, що робити?

Яка різниця між поштовою та редакційною передплатою?

Як установити програму «Електронний конструктор уроку»?

Як налаштувати  необхідні параметри для роботи з програмою «Електронний конструктор уроку»?

Як працювати з програмою «Електронний конструктор уроку»?

Як оформити абонемент для "Методичного банку"?

 

 

Догори