Про нас

Вас вітає Видавнича група  «Основа» — загальновизнаний лідер на ринку науково-методичної літератури й педагогічної преси, досвідчений експерт у питаннях педагогіки, психології й виховання. Нам довіряють понад 120 тисяч освітян, які, рік у рік, передплачують наші журнали. 

Ми розпочали працювати 2002 року, 26 червня було зареєстровано перші шість журналів.  Минали роки, довкола все змінювалось, ми росли та розвивалися, наша віра у свою справу та любов до нашого читача сприяли висуненню нових ідей та надихала робити свою справу ще краще.

Отже, у 2016 році ми випускаємо:

  • 36 науково-методичних журналів для всіх категорій працівників школи;
  • журнал для батьків.

Основа професійного зростання — лозунг, під гаслом якого ми працюємо вже 14 років. Ми надаємо комплексну інформаційно-методичну підтримку педагогам. Одним із найважливіших напрямків нашої роботи є випуск науково-методичної літератури для працівників шкіл, дитячих садків, для всіх категорій — від учителів до директора, від логопеда до музичного керівника; усі теми, усі види книг — від робочої документації до конспектів занять. Завжди актуальні теми, інформативність, практичність. Ми переконані, що література для вчителів не повинна бути нудною та нецікавою.

Серія «Усі уроки» — наша перша і дуже вдала  спроба створити якісну літературу для вчителів  стала бестселером на ринку науково-методичної літератури. Розробки УСІХ уроків до курсу відповідного класу. Щороку ми випускаємо новинки в цій серії, уже охоплено всі предмети та всі класи від початкової школи до старшої.

Серія «Мій конспект» стала «вибухом» 2008 року. Стислі конспекти уроків на відривних аркушах — усе, що потрібно для звітування.

Серія дисків «Електронний конструктор уроку» — нова комп’ютерна програма для створення уроків. Готові конспекти уроків та презентації до них — ще більше можливостей для швидкої, цікавої підготовки до уроків та їх проведення.

Серія зошитів для учнів початкової школи нового покоління «Кроки до успіху» — цікаві, нестандартні завдання, алгоритми, дипломи, пам’ятки, наліпки. Усе це ви знайдете в наших зошитах.

Література для дитячих садків серії «Вихователю ДНЗ», «Керівнику ДНЗ» та «Впевнений старт» — відповідає програмам «Впевнений старт» та «Я у Світі».

Окремим напрямком роботи є випуск літератури для відповідальних батьків. Серії «Для турботливих батьків», «А мій не такий як усі», «Хороші батьки».

 

«Основа» —  це простір свободи, творчості та підприємництва. Ми навчаємо та розвиваємо своїх працівників, даємо можливість кожному спробувати себе у ролі керівника проекту. Ми заохочуємо тих, хто хоче зростати та докладає  зусиль для досягнення нової мети.

Так з’явилися проекти, без яких зараз важко уявити Видавничу групу «Основа»:

«Основа» цінує та поважає своїх клієнтів. У своїй роботі дотримуємося принципів професіоналізму, відповідальності перед партнерами та клієнтами; шукаємо нові, ефективні форми роботи і завжди відкриті до співпраці та спілкування. З «Основою» приємно працювати: усі наші клієнти, замовники та передплатники перебувають у зоні нашої постійної уваги. Ми пропонуємо наступні привілеї та програмі лояльності: «120 балів» програма лояльності для вірних передплатників, програма «Консультанти» для замовників поштою; інформаційні та привітальні розсилання, акції та конкурси з призами — усе це створено для того, щоб вам завжди було приємно працювати з нами!

Залишайтеся з нами!

На нашому сайті ви можете:

  • передплатити оn-line З6 науково-методичних журналів для вчителів;
  • замовити науково-методичну література, книги та посібники для ДНЗ, початкової, середньої та старшої школи згідно з останніми змінами у програмі, а також художньо-масову літературу;
  • придбати наочні матеріали, DVD та CD-диски, канцелярські товари;
  • користуватися електронним архівом журналів, починаючи з 2006 року;
  • дізнаватися про новини, акції видавництва та багато іншого.
Догори