Бажаєте підготувати дошкільнят до першого кроку в шкільне життя? Тоді робочі зошити стануть найкращими провідниками, що допоможуть здобути перші необхідні знання та сформувати базові вміння майбутніх учнів.

Серія "Впевнений старт"

Відповідає вимогам оновленого Базового компонента дошкільної освіти 2021 року

Оновлені зошити допоможуть ознайомити дітей з першими знаннями про:

  • математику;
  • грамоту;
  • письмо;
  • явища світу та природи.

Пропоновані вправи також сприятимуть розвитку вміння порівнювати, аналізувати, міркувати, узагальнювати. Також за QR-кодом доступні додаткові файли для завантаження, що містять матеріали для вихователів.

Перейти до каталогу

Серія "Готуємось до НУШ"

Усе, що вам потрібно для роботи із зошитом,— кольорові олівці та 15 хвилин на день. Можна і більше, що залежить від індивідуальних особливостей дитини. Матеріали зошита дібрано так, аби майбутній першокласник чи першокласниця натренували свої вміння, впевнено покрокували у Нову українську школу!

Наші завдання розроблено вчителями та тренерами НУШ, які точно знають, як підготувати дитину до 1-го класу та полегшити майбутню адаптацію у навчальному середовищі. За QR-кодом доступні файли для завантаження з додатковими матеріалами.

Перейти до каталогу

Серія "До школи залюбки"

Сторінки робочих зошитів цієї серії містять велику кількість малюнків-завдань, що допоможуть дітям зрозуміти базові поняття й водночас виховуватимуть охайність.

Усі матеріали відповідають Базовому компоненту дошкільної освіти.

Перейти до каталогу

Серія "Альбом дошкільника"

Альбоми містять яскраві кольорові аркуші, з уже нанесеними елементами, що дітям необхідно домалювати чи доповнити аплікацією. Малювати на аркушах можна фарбами, олівцями та фломастерами, використовуючи різні техніки. Також в альбомі є демонстраційний матеріал з вже виконаною роботою.

Запропоновані завдання, розроблені відповідно до вікової групи, сприяють:

  • розвитку дрібної моторики дітей;
  • формуванню і закріпленню навичок створення композиції;
  • розширенню уявлень про колір та форму;
  • вихованню естетичного смаку.

Перейти до каталогу

Зошити будуть корисними вихователям ЗДО, батькам, які займаються підготовкою дитини до школи, а також усім, хто працює із дітьми та готує їх до 1-го класу.

Замовляйте вже зараз!