19 років на ринку навчально-методичної літератури!

Ми хочемо поділитися з вами тим, над чим працювали останні декілька років — нашими змінами, новими координатами руху Видавничої групи «Основа»!

Ми переконані, що освіта є одним з найбільш цінних ресурсів людини. Вона відкриває для неї можливості вибору, дає змогу розв’язувати складні життєві завдання і бути успішним у сучасному, мінливому і високо технологічному світі.

Саме з освітою пов’язані основні очікування батьків: тоді, як світ стає надзвичайно невизначеним і нестабільним, знання — це єдина тверда інвестиція в майбутнє дитини.

Тема якості освіти давно перейшла з галузевої дискусії в суспільну проблему. Вона непокоїть сьогодні педагогів, батьків, громадських лідерів та всіх, хто хоч трохи замислюється про майбутнє.

Команда «Видавничої групи “Основа”» багато років допомагає вчителям у їхній роботі та професійному розвитку. Маючи величезний досвід і ресурси в створенні педагогічних розробок, а також дотримуючись свого педагогічного покликання, ми сьогодні розширюємо межі своєї спеціалізації. Ми ставимо собі за мету створювати якісний освітній продукт не тільки для школи, а й для дітей і батьків. Для всіх, хто залучений у процес навчання, розвитку та виховання. Для всіх, хто вчиться і вчить. Для всіх, хто усвідомлює важливість освіти, хто хоче розвиватися і пізнавати, набувати корисних навичок і ставати успішними.

Ми розуміємо, що освіта не обмежується стінами школи. Вона всюди. У школі та вдома, у книгах і корисних інтернет-ресурсах, у способі проведення дозвілля і в заняттях за інтересами. І відповідальність за освіту дітей у нас, дорослих, загальна і неподільна.

Об'єднавши дітей, батьків і педагогів у фокусі своєї уваги, ми виходимо до них з новими темами, які, на нашу думку, є важливими й актуальними, знаходяться в загальній площині сім’ї та школи. Математика, усвідомлене читання, фінансова грамотність, емоційний і соціальний інтелект, основи наук, підготовка до вибору професії, уміння вчитися, популярна психологія і педагогіка — ось найближче коло наших інтересів як видавця.

Чому ми це робимо?

Ми віримо в силу знань — найнадійнішу силу, яка робить людину по-справжньому вільною.

Ми переконані, що з гарною книгою навчання може стати найбільш захопливим заняттям. Що знання основ наук необхідні людині не тільки для практичного застосування, а й для формування кругозору, навичок мислення, спостережень і міркувань. Що освіченість, ерудиція, розвиненість мовлення багато в чому визначають соціальний успіх людини.

Що теми, актуалізовані 21 століттям, — фінанси, підприємництво, критичне мислення, креативність, емоційний інтелект, комунікації — надзвичайно важливі та повинні впроваджуватися через шкільні програми і позашкільну освіту.

Ми хочемо представити світ наук доступним і дружнім для кожного, хто ним цікавиться. Ми хочемо зміцнити даровані дитині від народження допитливість, здатність дивуватися, досліджувати, експериментувати і ставити запитання. Показати складне простим, нудне — захопливим, важке — посильним.

Ми переконані, що книги потрібні цифровому поколінню не менше, ніж їхнім батькам. Розумні, яскраві, доброзичливі, які б мотивували, вони допоможуть нашим дітям думати, пізнавати, вчитися і розвиватися.

Наші проєкти для дітей ураховують сучасні тренди освіти, психологію сприйняття і принципи ефективного навчання — інтерактивність, візуалізацію, storytelling, елементи гейміфікації, зв'язаність навчального матеріалу з реальними завданнями з життя людини.

Ці книги зроблено професіоналами своєї справи — досвідченими педагогами і психологами, які бездоганно знають теорію та практику навчання і виховання дітей.

Чому ми?

«Видавнича група “Основа”» працює на ринку з 2002 року і є безумовним експертом у галузі освітньої літератури. Весь цей час ми допомагали вчителям, надаючи їм якісні, сучасні методики та інструменти для навчання і професійного зростання. Понад сотня тисяч педагогів надавали нам постійну підтримку і довіру, з року в рік передплачуючи наші видання та купуючи наші книги. Вони ставали нашими однодумцями, авторами, партнерами і послами нашого бренду. Вони вчилися і росли разом із нами.

З нашими посібниками ми зайшли в кожну школу і дитячий садок, а журнали «Основи» стали лідерами на ринку педагогічної преси.

Ми створили колосальний за обсягом контент навчально-методичних матеріалів від кращих педагогів України.

Ми створювали проєкти, що вимагають високої компетентності авторів і редакторів. Серія «Нові формати освіти» з описом новітніх технологій, методів і прийомів навчання — це наш внесок у підвищення рівня педагогічної грамотності та розвитку інновацій в освіті. Книги про змішане навчання, технології усвідомленого читання в форматі PISA, компетенції в НУШ і багато інших проєктів досі є унікальними на українському ринку методичної літератури.

Сьогодні ми поширюємо свій досвід та знання на аудиторію батьків і дітей. Ми сподіваємося, що наші книги стануть для них розумними та добрими наставниками, друзями і помічниками.

Наша місія: допомагати тим, хто вчить і вчиться. Адже без навчання немає освіти. А без освіти немає майбутнього.

Ну ж бо створювати це майбутнє разом!