Розробки уроків. Українська мова та читання 2 клас. Частина 1 (за підручниками К. І. Пономарьової та О. Я. Савченко) ПШМ240

Паперова версія Електронна версія
Паперова версія
У наявності
140,00 грн

Доставка

     УКРПОЧТА  - від 30 грн  Детальніше>

     НОВА ПОШТА - від 45 грн Детальніше>

Оплата

Готівкою під час отримання, картою Visa/MasterCard, безготівковий розрахунок для юридичніх осіб

Гарантія

Друковані видання належної якості не підлягають обміну та поверненню. Про інші випадки детальніше тут

Електронна версія
140,00 грн
Купити
Разом Відгуки
Більше інформації
КодПШМ240
ISBN9786170037510
СеріяМій конспект
Вік/клас2 класс
Розмір25.70x20.50x1.17
Сторінок336
Автор
Т. Л. Абрамюк
та ще 2
Е. О. Аралова
І. В. Оніщенко
Сховати
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування і розробки уроків української мови та читання у 2-му класі Нової української школи, складені відповідно до вимог нового Державного стандарту початкової освіти (2018) за Типовою освітньою програмою авторського колективу під керівництвом О. Я. Савченко.
Розподіл годин і тематика уроків відповідають змісту підручників К. І. Пономарьової (Українська мова та читання : Підручник для 2-го класу ЗЗСО (у 2-х частинах) : Частина 1. К. : УОВЦ ;Оріон;, 2019) та О. Я. Савченко (Українська мова та читання : Підручник для 2-го класу ЗЗСО (у 2-х частинах) : Частина 2. К. : УОВЦ ;Оріон;, 2019).

Конспекти уроків, різноманітних за формою проведення, побудовано з урахуванням основних положень Концепції "Нова українська школа", на засадах компетентнісного, діяльнісного підходів, з використанням елементів інтеграції, інноваційних та здоров"язбережувальних технологій, інтерактивних методів та прийомів навчання, сучасного обладнання як складо вої нового освітнього середовища.
Для вчителів початкової школи.
Напишіть відгук
Ваш відгук: Розробки уроків. Українська мова та читання 2 клас. Частина 1 (за підручниками К. І. Пономарьової та О. Я. Савченко) ПШМ240