Одного разу взимку мені спало на думку створити лінгво-краєзнавчий словник, темою якого стало Різдво. Я виконала словник у формі презентації та назвала його «Lingua-landed dictionary with comments».

Так, це не просто словник, присвячений святковій атмосфері Різдва, це матеріал з коментарем. В моєму словничку кожне слово має свій слайд та пояснення, що воно означає і коли воно з`явилося. Він допоможе учням дізнатися більше про історію та традиції святкування Різдва в Англії, а яскраві фотоматеріали дадуть змогу побачити святкову красу.

В даній презентації тридцять один слайд, а це означає, що учні познайомляться з тридцять одним святковим символом країни, мову якої вивчають.

Це не просто слова, їх можна промовляти, читати, роздивлятися, запам`ятовувати і малювати. Кожен учень за зразком зможе створити особистий словничок за обраною темою.

Мої учні створювали власні словнички-презентації в електронному та в паперовому вигляді у формі книжечки. У своїх творчих роботах учні пояснювали від десяти до п`ятнадцяти слів, малювали чудові картинки до них, презентували свою роботу класу.

На уроках англійської мови я використовую цю презентацію для пояснення нових слів. На одному уроці розбираємо лише 3-4 слова, а це означає, що діти побачать обмежену кількість слайдів і неодмінно зацікавляться, а шо ж там далі? І будут з нетерпінням чекати наступного уроку.

Ви зможете завантажити презентацію, натиснувши на позначку вгорі сторінки

Автор: Віра Василівна Ролинська, учитель англійської, німецької мови, Сонячної загальноосвітньої школи І–ІІ ступенів Волноваського району Донецької області