Настав час обирати! Голосування за підручники для 9-х класів стартувало

20.03.2017 1076 1

Уже 3-й рік поспіль Видавнича група «Основа» бере участь у конкурсі підручників, який проводить Міністерство освіти та науки України.
У 2017 році ВГ «Основа» представляє на розсуд учительської аудиторії 4 підручники для учнів 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Навчальні посібники отримали схвальні відгуки фахівців та рекомендовані з висновком «доцільно надати гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України», та для висновку найкомпетентнішого та найприскіпливішого експерта — вас, шановні вчителі!

Отже, цього року ми пропонуємо вам такі видання:

Англійська мова (9-й рік навчання). Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів

Автори: Любченко Олександр Сергійович, учитель-методист, спеціаліст вищої категорії, “Відмінник освіти України”, переможець конкурсу «Учитель року – 1997» м. Харкова, фіналіст програми “Teaching Excellence Awards” (1997), національний переможець програми “Partners in Education” (1998), викладач англійської мови у St. Norbert College, De Pere, USA (2000), учитель Харківської спеціалізованої школи № 162, головний редактор журналу «Англійська мова та література»
ВГ «Основа».
Любченко Ольга Миколаївна, cпеціаліст першої категорії, учитель Харківського фізико-математичного ліцею № 27, лауреат конкурсу «Учитель року – 2012»
м. Харкова.
Турчина Наталія Василівна, канд. пед. наук, декан факультету іноземної філології, професор кафедри англійської філології Харківського національного педагогічного університету
ім. Г. С. Сковороди.
Сторінок: 255 c.
Мова: англ.
2017 рік
Підручник розраховано на учнів загальноосвітніх навчальних закладів, які вивчають англійську мову дев’ятий рік.
Навчальний матеріал відповідає основним лініям змісту освіти, які визначено Державним стандартом базової і повної середньої освіти та чинною Програмою з іноземних мов для загальноосвітніх навчальних закладів: мовленнєвій, мовній, соціокультурній, діяльнісній (стратегічній).
Навчальний матеріал підручника розраховано на 2 навчальні години на тиждень, з урахуванням годин на проведення семестрового контролю навчальних досягнень учнів з аудіювання, говоріння, читання й письма.
Підручник побудовано з опорою на вивчення іноземної мови через порівняльний аналіз реалій життя сучасних Великобританії та України з використанням великої кількості автентичних англомовних ресурсів.
Акцент робиться на групові та парні форми роботи, розвиток навичок критичного мислення та ключових компетенцій.
Аудіододаток містить матеріал для роботи із завданнями з аудіювання, які розміщено в підручнику.
Підручник містить інтерактивний онлайн-додаток, який дозволяє працювати з мовним і мовленнєвим матеріалом підручника та здійснювати експрес-контроль навчальних досягнень учнів у режимі онлайн.

Хімія. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів

Автор: Гранкіна Тамара Михайлівна, заслужений учитель України, відмінник освіти України, головний редактор журналів «Хімія» та «Хімія. Позакласна робота» ВГ «Основа».
Сторінок: 303 c.
Мова: укр.
2017 рік
Підручник для 9 класу середніх шкіл повністю відповідає чинній програмі. Він містить теоретичний матеріал, який супроводжується завданнями й коментарями. У підручнику велика кількість таблиць, малюнків, ілюстрацій, схем. Питання і завдання для перевірки знань учнів містять тестові завдання, оригінальні питання, побутові ситуації, велику кількість розрахункових задач. Описи шкільних дослідів і «Домашні експерименти» доповнять теоретичний матеріал практичними дослідженнями. У підручнику враховано компетентнісний підхід до навчання хімії.
До підручника додано інтерактивний онлайн-додаток, який містить тестовий матеріал і завдання для самостійних робіт.
Рекомендовано для учнів і вчителів середньої школи.

Русский язык (5-й год обучения) для общеобразовательных учебных заведений с обучением на украинском языке: учебник для 9 класса общеобразовательных учебных заведений

Автор: Фефілова Галина Євгенівна, учитель російської мови та літератури, учитель вищої категорії, учитель-методист, автор публікацій у журналах та методичних посібників серій «Мій конспект» та «Усі уроки».
Коновалова Марина Валентинівна, учитель російської мови та літератури, учитель вищої категорії, учитель-методист, головний редактор журналів «Русский язык и литература в школах Украины» та «Зарубіжна література», тьютор курсів Дистанційної академії «Педагогічні технології в сучасній школі. Конструктор сучасного уроку», автор публікацій у журналах та методичних посібників серій «Мій конспект» та «Усі уроки».
Сторінок: 334 c.
Мова: рос.
2017 рік
Опора на современную лингвистическую теорию позволяет воспитывать у современных детей умение наблюдать, понимать, доказывать, рассуждать, то есть дает пространство для их интеллектуального развития.
Теоретический материал учебника представлен в виде таблиц, схем, опорных конспектов, инфографики.
Наличие электронного приложения, которое принципиально меняет стиль преподавания — ученик имеет возможность самостоятельно проверить свой уровень усвоения темы, выполнив тестовые задания.

Зарубіжна література. 9 клас: підручник для загальноосвітніх навчальних закладів

Автори:  Паращич Валентина В'ячеславівна, учитель російської мови та літератури, учитель вищої категорії, учитель-методист, автор публікацій у журналах та методичних посібників серій «Мій конспект» та «Усі уроки», відмінник народної освіти.
Фефілова Галина Євгенівна, учитель російської мови та літератури, учитель вищої категорії, учитель-методист, автор публікацій у журналах та методичних посібників серій «Мій конспект» та «Усі уроки»
Сторінок: 304 c.
Мова: укр.
2017 рік
Підручник підготовлено за новими дидактичними вимогами на диференційованій, варіативній, особистісно зорієнтованій та компетентнісній основі відповідно до нової Програми для 9-го класу.
Ця навчальна книга нового покоління є спробою синтезувати найкращі досягнення вітчизняної та світової теорії й практики творення підручників, відображає нові підходи до реалізації змісту навчальної дисципліни та організації навчально-виховного процесу.
Зміст і структура навчального матеріалу кожної теми, розділу й підрозділу враховують навчальний час, визначений Програмою.
Забезпечено наступність у навчанні, ураховано читацький досвід, набутий учнями в попередніх класах. Основними пунктами обговорення під час здійснення літературознавчого аналізу є проблемно-тематична й емоційна сфери. Методичний апарат побудовано на принципах поступового ускладнення матеріалу, що містить запитання та завдання різної спрямованості: репродуктивні, пошукові, проблемні, практичні. До підручника створено інтерактивний онлайн-додаток, який містить тестовий матеріал і завдання для самостійних робіт, а також онлайн-хрестоматію з усіма творами за Програмою 9-го класу, посилання на яку ви знайдете в самому підручнику.

Для того щоб переглянути всі макети підручників вам потрібно:

1. Зайти на сайт Репозиторію http://www.repository.imzo.gov.ua/*

2. Ознайомитися з інструкцією на http://www.repository.imzo.gov.ua//guide.html

або переглянути відео:

3. Ознайомитися з підручниками, що пройшли експертизу.

4. Проголосувати за обраний підручник, як вчитель, або вказати кількість примірників, якщо у вас є доступ (роль ЗНЗ)

*Голосувати можна лише на сайті Репозиторію http://www.repository.imzo.gov.ua/. Видавнича група «Основа» приймає участь у конкурсі і не може консультувати з приводу роботи Репозиторію.

Багатоканальна гаряча лінія 0800301222

Переглядайте, обговорюйте, голосуйте!
З 20 березня  по 14 квітня саме ви обираєте, за якими підручниками працюватимете зі своїми учнями не тільки у 2017/2018 навчальних роках, а й надалі!

Поділитися в Viber Залишити свій відгук

Відгуки читачів

  • Ольга

    06 квітня 2017

    голосую за підручник з білолгіі О.Андерсонб М.Вихренко