Досвід виховання Творчість, ідеї

Країна добра. Остання виховна година в 9-му класі

19.04.2021 505 0

Хід заходу

Привітання

1-й ведучий

Як кажуть, час — найкращий лікар.
Усе вгамовують роки,
Та свято розкидає сяйво
І все міняє навкруги.

2-й ведучий

І між майбутнім і минулим,
Дитинством і безмежжям мрій,
Неначе міст, ми протягнули
9 років життя у нім.

1-й ведучий. Доброго дня!

2-й ведучий. Доброго дня усім, хто зібрався сьогодні на нашому святі!

1-й ведучий. Вітаємо вельмишановних учителів, батьків, які неймовірно хвилюються за своїх дітей, й усіх-усіх небайдужих, веселих, життєрадісних!

2-й ведучий. Сьогодні у нас свято: ми святкуємо 9 років життя у школі. Незабутніх 9 років!

1-й ведучий. Під ваші нескінченні оплески ми запрошуємо учнів 9-А класу.

Ведучі називають учнів, об’єднаних у групи.

1-й ведучий. Зустрічайте першу групу(називає імена) — серйозні, відповідальні, вольові. Усі справи просто горять у їхніх руках. Будь-яку справу вони доводять до кінця. Зупинити їх просто неможливо. Це наш вогонь.

2-й ведучий. Раді вітати другу групу (називає імена). Урівноважені, цікаві, з почуттям гумору. Дуже виховані. Творчо ставляться до розв’язання будь-якого питання. Вдячні за все, що відбувається у класі.

1-й ведучий. Зустрічайте наступну групу — футболістів (називає імена). Вони спритні, сильні, віддані своїй справі. І чарівні дівчата — дві Анастасії, які не поступляться нікому у танцях та у хореографії.

2-й ведучий. Із задоволенням вітаємо наступну групу (називає імена). Дуже дружні. Якщо говорять: «Один за всіх і всі за одного!» — то це саме про них. Їх не можна розлучити на жодній перерві.

1-й ведучий. Зустрічаймо оплесками останню групу — групу лідерів класу (називає імена). Вони вболівають не тільки за клас, вони є гордістю нашої школи. Саме в цій групі — президент школи і староста класу. Тому багато відповідальності лягає саме на їхні плечі.

2-й ведучий. Ось вони — учні 9-А класу. Які всі дорослі, красиві, стрункі. Кожен із них уже подумки відпочиває, у кожного в голові — літо і море. Але треба ще скласти ДПА, отримати свідоцтва, а тоді можна й відпочивати. І поки ви зовсім не розслабилися, розпочнімо наше свято.

1-й ведучий. Школа ― чарівна країна… Країна добра, зігріта теплом сердець учителів, батьків, учнів.

2-й ведучий. Кожна історія має свій початок.

1-й ведучий. У кожної — свої герої, свій сюжет. Наша історія зігріта вогнем любові й відданості своїй справі. Вона народжувалася в тісній співпраці батьків, учителів та учнів.

2-й ведучий. Настав час перегорнути першу сторінку нашого сімейного альбому 9-А класу.

Ви зможете завантажити сценарій виховного заходу, натиснувши на позначку:

Поділитися в Viber Залишити свій відгук