Сучасний урок Творчість, ідеї

20 цікавих арт-проєктів для дошкільнят

18.04.2021 288 0

Пропонуємо вашій увазі 20 цікавих арт-проєктів, які ви легко зможете виконати разом із вашими маленькими підопічними (діти можуть займатися цими проєктами в дитячому садку під наглядом вихователя або вдома разом із батьками). Час трохи забруднитися та створити щось неймовірне!

1. Це не просто каляки-маляки!

Покажіть дітям, що навіть їхні каляки-маляки мають власний характер та особистість! Нехай діти експериментують із олівцями та фломастери, а потім перетворіть їхні каракулі на персонажів, додавши їм людських рис.

2. Малюємо абетку

Це просто ідеальний арт-проєкт для дитячого садка, адже він поєднує творчість та навчання. Розлінійте аркуш паперу на однакові квадрати, розмалюйте їх різними кольорами, а потім зверху намалюйте літери абетки.

3. Арт-проєкт «Павич»

Спочатку потрібно намалювати тулуб та голову павича. А щоб зробити ці райдужні пір’я, просто покладіть кілька крапель рідкої акварелі на аркуш паперу, а потім за допомогою соломки роздуйте фарбу навколо малюнка павича.

4. Кольорові кола

Коло — одна з найперших геометричних фігур, яку вчаться визначати діти, але також коло є основою для багатьох видів мистецтва. Покажіть дітям деякі з найвідоміших творів мистецтва, а потім створіть власні, використовуючи порожні рулони з туалетного паперу та фарби.

5. Паперові водяні лілії

За допомогою фарб та кольорового паперу відтворіть відому картину Клода Моне «Водяні лілії».

6. Арт-проєкт «Місяць та зорі»

Зібгана фольга, змочена фарбою, є секретом створення цього надзвичайного текстурного місячного принту. Додайте фон та домалюйте зірки, щоб удосконалити цей проєкт.

7. Газетні коти

Зі старих газет та журналів виріжте основні елементи аплікації, а потім приклейте їх на темний кольоровий картон. Які ж ці кошенята милі!

8. 3-D літери із пряжі

Ось ще одна ідея для вивчення абетки. Візьміть трохи пряжі, клей та пергамент. Занурте пряжу в клей і викладіть залиті клеєм шматки пряжі на пергамент так, щоб створити літери, цифри або будь-які інші фігури.

9. Малюємо пряжею

Змочіть пряжу в фарбі та протягніть її через аркуш паперу. Експериментуйте з кольорами та формами. Яка чудова абстракція!

10. Малюємо ватяними паличками

Крім того, що малювання ватними паличками приносить багато задоволення, це також чудовий спосіб познайомити дітей із концепцією пуантилізму.

11. Гірлянда «Геометричні фігури»

Розфарбуйте та виріжте різнокольорові геометричні фігури, а потім нанизайте їх на нитку.

12. Аплікація з листочків «Веселий чоловічок»

Придумайте власного «веселого чоловічка», якого ви можете створити з гілочок, шишок, квітів та листя. Додайте йому індивідуальності!

13. Різнокольорові відбитки листочків

Діти покривають листочок білою фарбою, а потім на чорному папері роблять його відбиток. Щойно фарба висохне — додайте різні відтінки за допомогою кольорових олівців та маркерів.

14. Арт-проєкт «Медузи»

Для виконання цього надзвичайного та водночас простого проєкту вам знадобляться лише ножиці (краще фігурні), паперові пакети, фарби та лялькові очі.

15. Познайомте дітей із симетрією

Дітям сподобається спостерігати, як крихітні крапельки фарби перетворюються на симетричні художні візерунки

16. Домалюйте автопортрет

Половина проєкту складається з фотографії, яку діти потім використовують, щоб домалювати свій автопортрет.

17. Чудернацькі пташки

Ці акварельні птахи демонструють різницю між теплими та холодними кольорами, а довгі лапки — данина пам’яті стиля Сальвадору Далі.

18. Арт-проєкт «Хамелеон»

Поєднайте мистецтво з уроком маскування! Потім попросіть дітей створити візерунковий фон для паперового хамелеона.

19. Експериментуємо з лініями

На аркуші намалюйте кружечки за шаблоном (або заздалегідь надрукуйте). Потім діти домальовують лінії для оформлення різноманітних облич. Це швидке та просте заняття приносить багато задоволення та розваги.

20. Мозаїка

Намалюйте абстрактний малюнок та розріжте його на нерівномірні елементи, а потім приклейте їх на кольоровий картон. У такий спосіб діти зможуть побачити свій проєкт зовсім з іншого ракурсу.

За матеріалами Jill Staake

https://www.weareteachers.com/best-kindergarten-art-projects/

https://www.weareteachers.com/1st-grade-art-projects/

Переклад та літературна обробка Н. О. Ярмак

Поділитися в Viber Залишити свій відгук