НУШ Психологія Self-менеджмент

Типова учителька? Вау, учителька! Семінар­тренінг для педагогів

27.03.2021 231 0

Ні для кого не є секретом, що у пострадянському суспільстві склався не дуже привабливий образ учителя. Бабільше, про жінку з розумним поглядом, казали:«Типова учителька». Рідше (ну так вже склалося, що чоловіки у наших школах немов червонокнижні істоти) аналогічне порівняння використовували і для чоловіків.

Звісно, є дуже багато виправдань такому образу: невелика зарплатня, робота і на роботі та вдома, консервативні (а швидше застарілі) вимоги ВНО різних рівнів, нав’язані кліше «учительської поведінки» навіть за межами школи та багато іншого.

Джерело: https://melkie.net/wp-content/uploads/2019/09/post_5d6e28b44fecb.jpg

Поступово суспільство вчиться бачити в учителях професію, а не образ життя і багато в чому самі вчителі можуть сприяти формуванню нового сучасного образу учителя.

Пропонуємо матеріали які допоможуть по-новому поглянути на образ учителя, сформувати розуміння іміджа сучасного вчителя.Їх може використати шкільний психолог, учитель-організатор для проведення відповідного семінару. Водночас кожен учитель може просто ознайомитися з наданою інформацією для власного самовдосконалення.

Файл ви можете завантажити, натиснувши позначку.

  

За матеріалами: Імідж педагога. Семінар­тренінг для педагогів

Автор: І. В. Овадюк, ЗОШ № 15, м. Одеса

Джерело: «Шкільному психологу» № 8 (128) серпень 2019 р.

Поділитися в Viber Залишити свій відгук