Сучасний урок НУШ ЗДО Актуально

Кінець року — традиційний час підбивати підсумки.

30.12.2020 855 0

2020 для нас був насиченим змінами та новими викликами. Це рік емоційних гойдалок: коли спочатку впадаєш у відчай, а потім сповнюєшся ентузіазмом. А потім навпаки. Цей рік змусив подивитися на деякі речі під іншим кутом. Допоміг зрозуміти цінність живого спілкування, обіймів рідних, свободи переміщення.

2020 був сповнений перемогами та поразками. На жаль, цього року ми прощаємося із науково-методичними журналами «Видавничої групи “Основа”», які ми випускали протягом 18 років. Світ стрімко ввірвався в епоху діджиталізації. Тому ми зосереджуємо зусилля на розвитку інформаційного педагогічного порталу: http://osnova.com.ua. В умовах нових викликів наш портал акумулює контент, що допоможе вчителеві реалізовувати успішні стратегії навчання.

2020 вніс чимало корективів у наші плани. Але ми пишаємося, що попри кризу ми змогли видати для вас 79 нових посібників!

Лідерами продажів цьогоріч стали:

Ось-ось настане 2021 рік. Ми готуємо для вас багато нових серій книг, які допоможуть батькам і вчителям розвивати у дітей сучасні компетентності в галузі наук, соціальних навичок, психології, саморозвитку. Ми віримо в силу знань та освіти і, безумовно, віримо в те, що книга, як і раніше, залишається головним інструментом системного та якісного навчання.

Нехай 2021 рік принесе нам довгоочікувані спокій та впевненість у завтрашньому дні. Бажаємо вам сил та натхнення! Пам’ятайте, що будь-які виклики — це можливість розвитку та шанс змінити своє життя на краще. З позитивними думками та любов’ю до своєї справи ми рухаємося далі.

Усе буде добре!

Дякуємо, що залишаєтеся з нами!

З безмежною вдячністю до наших колег, читачів, партнерів та друзів,
Ваша «Видавнича група “Основа”» ♥

Поділитися в Viber Залишити свій відгук