Сучасний урок НУШ Досвід виховання Творчість, ідеї

Педагогічне новаторство на Жовтневому Інтернет-марафоні від ВГ «Основа»!

13.11.2020 286 0

Упровадження інноваційних методів навчання з досвіду вчителів-інноваторів, які увійшли до ТОП-51 Всеукраїнського конкурсу «Teacher Innovation CUP»

Завдяки сучасним реаліям, кожен учитель сьогодні — інноватор. Дистанційні методи навчання, ґаджетизація, електронні щоденники та журнали... Навіть IT-спеціаліст нервово поглядає на педагогів, які мають суперсилу — за декілька тижнів адаптуватися, навчитися та перенести всю свою роботу в світ онлайн.

Ми пишаємося освітянами. Дякуємо вам за вашу працю! Ви справді робите неймовірне в ці нелегкі часи. Ми у свою чергу робимо найкраще для вас — готуємо нові освітні вебінари, що сприятимуть підвищенню вашої кваліфікації та натхнення.

27 та 28 жовтня відбувся Жовтневий Інтернет-марафон для педагогів України. Цього разу своїм досвідом та експертною думкою з нашими слухачами поділилися вчителі, які ввійшли до ТОП-51 Всеукраїнського конкурсу «Teacher Innovation CUP». Це освітяни, які у своїй роботі ВЖЕ застосовують інноваційні освітні практики, створюють інноваційні підходи до проведення своїх занять, використовують сучасні технології та змінюють систему освіти у своїй школі.

Жовтневий Інтернет-марафон у цифрах:

  • 2 дні навчання;
  • 8 безкоштовних вебінарів;
  • 3000 слухачів!

Цей Інтернет-марафон був по-особливому драйвовим, енергійним та активним! За що дякуємо нашим спікерам-інноваторам і нашим слухачам.

За два дні ми встигли поговорити про:

  • Міжнародний та український досвід використання мобільних пристроїв на уроках в умовах карантину, а також поділилися корисними порадами для успішного вивчення будь-якого предмета.
  • Методи впровадження проєктів замість домашніх завдань.
  • Особливості роботи на платформах Class Dojo, Quiz Whizzer, Padlet для вчителів початкової школи. Навчилися ефективно їх використовувати під час очного, дистанційного та змішаного навчання.
  • Інтерактивні засоби викладання природничих дисциплін в умовах дистанційного навчання.

Вебінари Інтернет-марафона для вчителів — це не тільки унікальні, завжди актуальні знання та практики від провідних експертів освіти, а ще й простір для професійного спілкування та підвищення кваліфікації для кожного вчителя України!

Перегляд усіх вебінарів безкоштовний. І вже зараз ви можете переглянути записи виступів спікерів на нашому YouTube-каналі за посиланням: https://www.youtube.com/c/MARAFONOSNOVA. Тут ви також знайдете багато корисного, переглянувши записи попередніх вебінарів. Навчайтеся у будь-який зручний час!

Видавнича група «Основа» — суб’єкт підвищення кваліфікації педагогів!

Після перегляду обраного вебінару, за бажанням, ви можете замовити сертифікат, електронний чи паперовий, у якому буде зазначено всі необхідні дані. Наші сертифікати зараховуються під час підвищення кваліфікації педагогів. Зробити замовлення ви можете на сайті «Дистанційної академії» за посиланням:  https://osnova.d-academy.com.ua

Не пропустіть наступного Інтернет-марафону в січні 2021 року! Стежте за новинами та анонсами на наших сторінках у Facebook: facebook.com/InternetMarafon та facebook.com/OsnovaVG.

Якщо ви бажаєте стати спікером однієї з наймасштабніших подій учительства та поділитися своїм досвідом із тисячами освітян, надсилайте свої пропозиції на нашу електронну скриньку: marafon.osnova@gmail.com.

Чекаємо вас на наступному Інтернет-марафоні!

Бажаємо усього найкращого у Новому 2021 році! Чекаємо, що він подарує нам таку довгоочікувану свободу та впевненість. Нехай жодні нові випробовування онлайн- чи офлайн-навчанням вас не лякають. Ми завжди готові вам допомогти та підготувати нові освітні вебінари!

Зростайте разом з Інтернет-марафоном від Видавничої групи «Основа»!
Тут навчають професіонали!
До зустрічі онлайн!

Поділитися в Viber Залишити свій відгук