Сучасний урок НУШ Творчість, ідеї Self-менеджмент

15 корисних Instagram-лайфхаків для сучасних учителів

30.11.2020 3214 0

Пропонуємо Вашій увазі 15 цікавих та корисних лайфхаків стосовно оформлення класу та організації навчального процесу,  якими поділилися наші зарубіжні колеги з США в своєму Instagram.

1. Маски зняти!

Така кнопка буде сигналізувати учням про те, що вони можуть зробити невеличку перерву та зняти свої маски (замість кнопки можна виготувати табличку із зображенням перекресленої маски).

2. Систематизуйте свої роздруківки.

За допомогою різнокольорових папок систематизуйте свої роздруківки та необхідні матеріали для проведення уроку за днями тижня для того, щоб якнайшвидше знаходити все необхідне.

3. Шкала гучності голосу.

  

Така шкала сповістить учнів, який рівень гучності голосу допустимий на кожному етапі уроку. Наприклад, шкалу можна поділити на такі рівні:

1) високий рівень (коли учні відповідають біля дошки, читають вірші напам’ять і т. ін.);

2) середній рівень (відповіді учнів з місця під час уроку);

3) шепіт (для обговорення роботи в групах);

4) не розмовляємо (під час контрольної).

4. Кнопка «Жодних запитань».

  

Учні молодших класів не завжди добре розуміють, коли запитання до вчителя доречні, а коли — ні. Така кнопка нагадуватиме дітям про те, що потрібно почекати деякий час, перш ніж звернутися до вчителя (звісно, це не стосується екстрених ситуацій).

5. «Рукавички».

  

Такими невеличкими «рукавичками» з мікрофібри дуже зручно стирати крейду з дошки.

6. Картинна галерея із сушарки для білизни.

  

Звичайна розкладна сушарка для білизни швидко може перетворитися на майданчик для демонстрації творчих звершень учнів.

7. Дверний дзвінок, щоб привернути увагу.

  

Безпровідний дверний дзвінок — це цікавий та нестандартний спосіб швидко привернути увагу учнів під час уроку. Ви можете обирати різні мелодії, залежно від ваших потреб.

8. Скринька «Я хотів би, щоб мій учитель знав…».

  

Деякі учні можуть відчувати певну невпевненість та сором’язливість, щоб безпосередньо попросити вчителя про необхідну їм допомогу. За допомогою такої невеликої скриньки (коробки/ банки) діти зможуть висловити своє прохання до педагога. 

9. Прищіпки також знадобляться!

  

Закріпіть звичайні прищіпки для білизни на олівцях для того, щоб привчити дітей правильно тримати їх у руці.

10. І знову про прищіпки 

  

Розфарбуйте прищіпки в різні кольори та підпишіть їх надихаючими схвальними написами! Такі творчі прищіпки можна використовувати, аби розвісити малюнки, інші творчі роботи учнів або їхні фотографії в класі.

11. «Чарівні вогники».

  

Створіть заспокійливу казкову атмосферу у вашому класі, використовуючи звичайну скляну банку та світлодіодну гірлянду.

12. Олівці напоготові!

  

Підготуйте олівці заздалегідь та розмістіть їх у спеціальний стаканчик для того, щоб діти не відволікалися та не витрачали час на їхнє заточування, а могли одразу почати роботу. В іншому стаканчику діти залишають свої олівці, які потрібно заточити.

13. Декор учительського столу.

  

Вам набридло, що декор, яким ви прикрасили свій стіл, завжди опиняється на підлозі? Вихід є — просто приклейте його до столу клейовим пістолетом!

14. Плащ–невидимка… точніше вушка–невидимки 

    

Наша американська колега з США використовує такий обруч з вушками, щоб звернути увагу дітей на те, що у цей момент вони повинні попрацювати самостійно (наприклад, тоді як учитель виконує роботу з окремими групами учнів). «Такі вушка роблять мене невидимою»,— запевняє вона.

15. Модернізовані стільці.

  

На спинках стільців учнів прикріпіть гачки, на які діти зможуть вішати сумки зі змінним взуттям/формою для фізкультури та ін.

За матеріалами сайту: https://www.weareteachers.com/instagram-worthy-teacher-hacks/ Переклад та літературна обробка Н. О. Ярмак

 

Сподобалась тема? Тоді замовляйте:

Інструкція, як оформити замовлення на: http://osnova.com.ua/help/4/

Поділитися в Viber Залишити свій відгук