Сучасний урок ІКТ. Іновації Self-менеджмент

Інструменти для цікавого дистанційного уроку

06.11.2020 1883 0

Джерело: https://www.smileexpo.ru/public/upload/news/8_proverennih_birg_mobilnih_prilogeniy_14841354197694_image.jpg

Коли Україна зіткнулася з пандемією, ми набули досвіду дистанційного навчання — більшість навчальних закладів обрали Google Classroom як основу організації своїх дистанційних класів. Нагадаємо, що одна з переваг цієї освітньої платформи полягає в тому, що є доступ до класу за допомогою мобільного додатка зі смартфона, тобто має сенс продовжувати користуватись Google Classroom і на звичайних уроках із будь-якою тематикою.

Джерело: https://worki.ru/blog/content/images/2020/05/learn-3653430_1920.jpg

Це дуже добре, скажете ви, але ж як бути з комп’ютерною технікою у школі? Не завжди зручно, точніше, зовсім не зручно переходити до комп’ютерного класу спеціально, щоб скористатися потрібною програмою. Але ж для більшості інтерактивних інструментів достатньо смартфона. Такий підхід уже має назву й широко застосовується у світі. BYOD (bring your own device) — «принеси власний пристрій». Тобто учні виконують інтерактивні завдання на своєму гаджеті: смартфоні або планшеті, а посилання на завдання отримують у Google Classroom, до якого можуть увійти через простий мобільний додаток.

  

Джерело: https://onua.edu.ua/images/galleries/news/2020/2020_03_26/2020_03_26-4.jpg

У Google Classroom усі ми користувались сумісними з Classroom інструментами Google-диска: документами, таблицями, формами та тестами. Пропонуємо вам звернути увагу на інші корисні інструменти для створення інтерактивних уроків для дистанційної та традиційної форм навчання. Теоретичні основи складання уроків, проблеми оцінювання та ще багато питань дистанційного навчання залишаємо поза увагою, а сконцентруємось на інструментарії створення уроків, поширення матеріалів, надання урокам інтерактивності.

Файл ви можете завантажити, натиснувши позначку.

Автор: Е. В. Огу, м. Харків

Сподобалась тема? Тоді замовляйте:

 
 

Інструкція, як оформити замовлення на: http://osnova.com.ua/help/4/

Поділитися в Viber Залишити свій відгук