Досвід виховання Творчість, ідеї

Казкове чаювання на бамбетлі. Онлайн-вечірка

25.08.2020 266 0

Наталія Ячмінь з учнями минулого року (2019), зроблено минулого року

«Останній дзвоник» після дистанційного навчання для вчителя початкових класів — це головоломка, з безліччю комбінацій.

Моя комбінація — творче свято на бамбетлі. Бамбетель — це лавка-ліжко, яка розсувається для спання та складається для сидіння. В рамках карантину нам усім зручно пити духмяний чай, «вмостившись» на своїх м’якеньких меблях, створюючи один великий віртуальний «бамбетль». Починаймо!

Для казкового чаювання нам знадобляться такі прості вміння, що на них знається кожна дитина: накладати грим, бути акторами та дизайнерами одягу із підручних матеріалів.

  

Наталія Ячмінь на онлайн-вечірці

Онлайн-вечірка — це час, коли улюблені герої оживають. Час на загадку для однокласників про тебе і твого персонажа. Час для декламування уривків із казок. Час для натхнення! Час отримати багато позитиву від роботи та спілкування!

Звісно, що жодні інформаційні технології не замінять «живого» спілкування. Але зустріч в ефірі Skype — добра нагода підсумувати здобутки навчального року, віртуально обійнятися, попрощатися на час літніх канікул, урешті-решт, почути мелодію Останнього дзвоника.  

Ми — третьокласники! Вітайте нас!

Автор: Н. Л. Ячмінь, учитель початкових класів, ЗОШ № 13 І – ІІІ ст. з поглибленим вивченням англійської мови, м. Соледар, Донецька обл.

Поділитися в Viber Залишити свій відгук