Сучасний урок НУШ Досвід виховання Актуально

Дистанційне навчання під час карантину від А до Я!

31.03.2020 20676 0

Безкоштовні вебінари для всіх педагогів!

Аби полегшити вам створення дистанційного навчального середовища, ми підготували серію безкоштовних вебінарів. Переглядайте та навчайтеся!

Онлайн-сервіси для миттєвих тестів

На вебінарі ви ознайомитеся з двома платформами для створення тестів. Матеріал викладено доступно навіть для новачків. А головне — ви заощаджуватимете час на перевірці результатів тестів (система оцінювання — 12-бальна). Ці платформи стануть вашими справжніми помічниками!

Змішане навчання, модель «Перевернутий клас"», або Як створити власний навчальний курс для дітей

На вебінарі ви отримаєте практичні поради щодо створення власного навчального курсу для дітей, які навчаються за моделлю «Перевернутий клас». Ознайомитеся з «підводними каменями» перевернутого навчання. Як не розгубитися і отримати позитивний результат? Які програми та платформи можна використовувати для перевернутого навчання? Ви отримаєте дієві рекомендації з власного досвіду спікера.

Мобільне тестування та опитування

На вебінарі ви навчитеся використовувати онлайн-тестування та опитування під час уроків і не тільки. Тестування можна проводити як на комп’ютерах, так і за допомогою смартфонів чи планшетів. Ви ознайомитесь із декількома безкоштовними тестовими сервісами із різними видами тестів.

Тести для підготовки до ЗНО, швидкого опитування та цікавого домашнього завдання. Як? Де? Навіщо?

У ході вебінару ви дізнаєтеся про тестові платформи для створення онлайн-опитувань та вікторин. Отримаєте рекомендації з упровадження системи тестового опитування у свою роботу. Навчитеся зацікавлювати учнів до вивчення вашого предмета, поєднавши цікаве з корисним!

Використання можливостей творчої студії YouTube для створення освітнього відео контенту

Під час вебінару ви розглянете інструменти творчої студії YouTube з практичної точки зору й реалізації для розв’язання конкретних освітніх завдань: організації відео-трансляцій, прем’єр, вебінарів, можливостей запису виступів та навчальних відео, розширення аудиторії учасників цифрових онлайн-майстерень через поєднання різних видів діяльності за допомогою віртуального класу та відео-трансляції.

Навчайтеся із задоволенням!

Поділитися в Viber Залишити свій відгук