Сучасний урок НУШ Актуально

Жовтневий Інтернет-марафон для всіх педагогів!

04.12.2019 744 0

Створюємо новітнє освітнє середовище: від дошкільної до професійно-технічної освіти

Освіта є рушійною силою у формуванні майбутнього, дає поштовх до розвитку в довгостроковій перспективі. Педагог — це людина, на якій тримається уся освітня реформа. Без нього будуть неможливими будь-які зміни, навіть найефективніші. Це визначає один із головних принципів змін — умотивований учитель.

Саме тому ключова мета Інтернет-марафону Видавничої групи «Основа»: сприяти професійному й особистому зростанню педагогів; мотивувати та надихати на створення новітнього освітнього середовища.

29–31 жовтня відбувся черговий Інтернет-марафон, але цього разу ми вирішили охопити максимальну кількість освітян! «Новітнє освітнє середовище: від дошкільної до професійно-технічної освіти!» — це гасло наших онлайн-зустрічей.

Жовтневий Інтернет-марафон у цифрах:

  

Наразі у нашій країні відбувається комплексна реформа шкільної освіти. Щоб забезпечити хороший результат від середньої освіти, у перший клас діти мають приходити вже підготовленими. Тому перший день Інтернет-марафону ми присвятили саме системі дошкільної освіти.

  • Як допомогти дитині адаптуватися до нового середовища?
  • Чому важливо приділяти увагу емоційному світу дошкільнят?
  • Що робити, якщо дитина не пише?

На ці та багато інших запитань відповідали сертифіковані коучі, тренери, психологи та досвідчені педагоги. Найуспішнішим цього дня став вебінар від тренера The LEGO FoundationШварової Ганни Валеріївни «Play-орієнтири в контексті НУШ». Запрошуємо до перегляду на нашому каналі в YouTube!

Другий день був присвяченій освітній ланці, якої нині торкнулися найбільші зміни — початкова освіта та впровадження Концепції Нової української школи.

  • Діагностичні роботи та ведення діагностичної документації.
  • Використання інформаційних технологій у початковій школі.
  • Пілотування 3-го класу НУШ тощо.

Ми також торкнулися однієї з найважливіших соціальних тем — булінгу в школі. Спеціально запрошена гостя, Пилипко Юлія, засновниця проєкту безкоштовної консультації онлайн учителів «PRO.Школу», розповіла про явище булінгу та як його безпечно зупинити. Що робити, якщо учні знущаються над учителем? А якщо над своїми однокласниками? Після перегляду вебінару кожен зможе скласти для себе план дій для втілення в будь-якій школі.

Як прогнозують учені, ХХІ століття буде століттям розвинених інформаційних технологій. Третій день нашого Інтернет-марафону ми присвятили саме модернізації середньої та професійно-технічної освіти шляхом упровадження новітніх технологій.

  • Онлайн-сервіси для створення миттєвих тестів.
  • Використання Minecraft Education Editionу навчальному процесі.
  • Як і навіщо використовувати новітні технології на уроці та багато іншого.

Головна мета сьогодні — виховати свідомих громадян України, підготовлених до життя та мотивованих до навчання протягом життя. Створення якісного освітнього середовища — це завдання для кожного члена освітянської родини, від дошкільної до професійно-технічної освіти. І ми разом зможемо цього досягти!

Наша велика команда Інтернет-марафону докладає максимум зусиль, аби всі вчителі мали змогу професійно зростати та розвиватися. Ви можете переглядати вебінари у будь-який зручний час безкоштовно! Записи усіх онлайн-зустрічей доступні на нашому YouTube-каналі за посиланням:  https://www.youtube.com/c/MARAFONOSNOVA.

За бажанням, кожен може замовити сертифікат, що підтверджує підвищення рівня самоосвіти та може бути зарахований під час підвищення кваліфікації (пункт 24 та 26 нового положення «Порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» від 21 серпня 2019 р. № 800).

Долучайтеся до нашої педагогічної спільноти Інтернет-марафону і стежте за новинами на нашій сторінці у Facebook: https://www.facebook.com/InternetMarafon.

Безмежного натхнення та успіхів у створенні новітнього освітнього середовища!

До зустрічі онлайн!

Поділитися в Viber Залишити свій відгук