Комплект візуалізваних посібників для підготовки до ЗНО

Паперова версія Електронна версія
Паперова версія
У наявності
Спеціальна ціна 477,00 грн Звичайна ціна 530,00 грн

Доставка

     УКРПОЧТА  - від 30 грн  Детальніше>

     НОВА ПОШТА - від 45 грн Детальніше>

Оплата

Готівкою під час отримання, картою Visa/MasterCard, безготівковий розрахунок для юридичніх осіб

Гарантія

Друковані видання належної якості не підлягають обміну та поверненню. Про інші випадки детальніше тут

Разом Відгуки
Більше інформації
КодКПК042
СеріяГотуємось до ЗНО
Вік/клас10-11 клас

Ми поставили собі за мету: допомогти учням підготуватися до ЗНО, створивши серію незвичайних посібників — візуалізованих. Дивно? Ще б пак! Але у цьому і полягає їхня особливість!

Малюнки-асоціації, картосхеми, практичні завдання, лайфхаки щодо відповідей на тести — усе це допоможе у стислі терміни підготуватися до ЗНО без зубріння!

У чому ще особливість посібників?

  • Увесь курс: історія України з 6-го до 11-го класу; українська література 9-11-ті класи + теорія літератури.
  • Інноваційна методика запам’ятовування, з урахуванням принципів роботи мозку.
  • Зручний формат, що допоможе систематизувати знання та перевірити себе.
  • Тестові завдання для самоперевірки.
  • Відповіді на тестові завдання за QR-кодом.

Ефективність методики перевірена учнями з різних куточків України протягом 4-х років та підтверджена високими результатами ЗНО: від 165 до 200 балів!

У складі комплекту
Більше інформації
КодЗНП003
ISBN9786170040022
СеріяГотуємось до ЗНО
Вік/клас6-11 класс
Розмір28.60x20.90x0.98
Сторінок136
Автор
Наталія Харківська
та ще 2
Наталія Морозова
Яні Егве
Сховати
Позаду тривалі наполегливі заняття, дослідження «з бромом і без» драматичних колізій української історії. Проте не полишає відчуття невпевненості, чи зможете ви на оті всі «Хто? Де? Коли? Як? Чому?» надати швидку, а головне, правильну відповідь. Настає не менш відповідальний етап підготовки до ЗНО — структурування та систематизації матеріалу, що дозволить запам’ятати значні обсяги інформації. Яким чином? Ми поставили собі за мету: допомогти учням підготуватися до ЗНО з історії України, створивши незвичайний посібник, візуалізований. Дивно? Ще б пак! Але у цьому і полягає його особливість!
Малюнки-асоціації, кольорові коди, картосхеми, практичні завдання, лайфхаки щодо відповідей на тести — усе це допоможе у стислі терміни систематизувати, запам’ятати, повторити весь матеріал з історії України без зубріння!
У чому ще особливість посібника?
- Увесь курс з історії України з 6-го по 11-й клас.
- Інноваційна методика запам’ятовування, з урахуванням принципів роботи мозку.
- Зручний формат, що допоможе систематизувати знання та перевірити себе.
- Тестові завдання для самоперевірки.
- Додаткові матеріали за QR-кодом
Книга стане в пригоді старшокласникам та дорослим, які готуються до ЗНО; учням 6-11 класів під час шкільних занять; батькам; учителям та репетиторам з історії України.
Більше інформації
КодЗНП001
ISBN9786170038326
СеріяГотуємось до ЗНО
Вік/клас9-11 класс
Розмір33.00x13.60x0.94
Сторінок136
Автор
Ганна Дем'яненко
Креативний візуалізований посібник створений з урахуванням особливостей роботи мозку. Візуалізація фактів і теоретичних відомостей, смішні чи навіть шокуючі асоціації полегшують сприйняття, розуміння та запам’ятовування, допомагають структурувати в мозку великий обсяг інформації за короткий час. Посібник багатофункціональний: і для системної підготовки з 9 класу (не доведеться перечитувати твори знову перед іспитом), і для швидкої підготовки за декілька місяців/тижнів, бо візуальні образи сприй маються краще за текст, а це економить час та сили. Ефективність методики перевірена учнями з різних куточків України протягом 3-х років та підтверджена високими результатами тестів з літератури! Для кого ця книга? Перш за все, для школярів 9, 10, 11 класів, випускників закладів загальної середньої освіти, коледжів, технікумів, які планують складати ЗНО, та для тих, хто давно не навчається в школі і планує вступати до вишу. Окрім того, для студентів-філологів, які готуються до сесії, а також дл я вчителів та репетиторів, які готують учнів до ЗНО. Водночас посібник стане в пригоді усім педагогам, які хочуть зробити уроки української літератури цікавими, ефективними та здивувати своїх учнів.
Напишіть відгук
Ваш відгук: Комплект візуалізваних посібників для підготовки до ЗНО
Додаткові матеріали
Тести та відповіді до практичних завдань. Додаткові матеріали до посібника УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА. Візуалізований посібник для підготовки до ЗНО ЗНП001
Завантажити