Комплект посібників для вчителя 3 класу 2 семестр

Паперова версія Електронна версія
Паперова версія
У наявності
Спеціальна ціна 777,00 грн Звичайна ціна 1 036,00 грн

Доставка

     УКРПОЧТА  - від 30 грн  Детальніше>

     НОВА ПОШТА - від 45 грн Детальніше>

Оплата

Готівкою під час отримання, картою Visa/MasterCard, безготівковий розрахунок для юридичніх осіб

Гарантія

Друковані видання належної якості не підлягають обміну та поверненню. Про інші випадки детальніше тут

Разом Відгуки
Більше інформації
КодКПК058
СеріяПосібник для вчителя
Вік/клас3 клас
РозмірА1, А2, А4, А5

Нові видання спрямовані на допомогу вчителям 3-х класів НУШ на всіх етапах освітнього процесу. Матеріали посібників складено відповідно до вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти, Концепції «Нова українська школа», на засадах компетентнісного та діяльнісного підходів.

У складі комплекту
Більше інформації
КодНУД034
ISBN9786170038722
СеріяДидактичні матеріали
Вік/клас3 класс
Розмір26.00x19.80x0.26
Сторінок48
Автор
В. Л. Рожнова
Посібник містить цікаві, різноманітні за змістом та рівнем складності завдання, що відповідають вимогам Концепції Нової української школи, Типових освітніх програм з української мови для учнів 3-го класу та спрямовані на формування ключових компетентностей молодших школярів Нової української школи.
Диференційовані картки допоможуть учителеві урізноманітнити освітній процес, сприятимуть формуванню ключових компетентностей учнів, розвитку критичного мислення. Їх можна використовувати під час уроку для закріплення, перевірки знань, для організації роботи за методикою «Щоденні 5», а також у позаурочній діяльності.
Для вчителів початкових класів, вихователів ГПД, турботливих батьків.
Більше інформації
КодНУР033
ISBN9786170037589
СеріяПосібник для вчителя
Вік/клас3-4 класс
Розмір21.20x14.00x0.44
Сторінок128
Автор
С. М. Стадник
та ще 1
Є. В. Плахотник
Сховати
Посібник містить усі види задач на обчислення периметра та площі многокутників, передбачені типовими освітними програмами з математики для учнів 3-4-х класів. У збірнику подано пояснення, алгоритми розв’язання, тексти задач для формування та закріплення навичок розв’язання задач за темами «Периметр», « Площа». Посібник містить: • Алгоритми розв’язання геометричної задачі. • Задачі на обчислення периметра квадрата, прямокутника, трикутника. • Задачі на обчислення довжини сторони квадрата, прямоку тника, трикутника. • Задачі на обчислення площі фігур. • Задачі на порівняння периметра і площі геометричних фігур. • Задачі на обчислення периметра та площі многокутника. Посібник допоможе вчителеві дібрати матеріал до уроків та додаткових занять, буде корисним учням 3-4-х класів для самостійної роботи, для подолання труднощів у розв’язанні геометричних задач.
Більше інформації
КодНУД017
ISBN2712710027373
СеріяДидактичні матеріали
Розмір16.00x12.00x3.80
Сторінок36
Автор
без автора
Навчальне доміно Дроби допоможе в ігровій формі ознайомить молодших школярів з дробами. На наочних прикладах діти зрозуміють, що позначає чисельник та знаменник.

Кожна картка, як і в звичайному доміно, розділена на дві частини. Ліворуч намальована фігура, праворуч- дріб. У свій хід гравець читає дріб, приставляє картку з відповідною фігурою або може приставити до фігури картку з відповідним дробом.
Гру можна застосовувати для одного або для декількох учасників. Характер змагання перетворить процес навчання на розвагу і дозволить в короткі терміни досягти значних результатів.
Більше інформації
КодЗПП055
ISBN2712710023290
СеріяНаочні посібники
Вік/клас2-4 класс
Розмір57.00x42.00x0.10
Сторінок5
Автор
без автора
Комплект інтерактивних плакатів призначений для створення наочності разом із учнями під час вивчення теми «Іменник». Учні, опановуючи матеріал, поступово заповнюють наліпками порожні віконця за допомогою наліпок, таким чином створюючи наочні плакати. Так школярі краще сприймають матеріал, підвищується їхній інтерес до предмета, а також ефективність самостійної роботи, що впливає на якість формування практичних умінь і навичок. У комплекті плакати за темами: • Іменник. • Рід іменників. • Число іменників. • Відмінки іменників. • Відміна іменників. Учителі можуть використовувати плакати на уроках з української мови не лише на етапі ознайомлення з іменником та його граматичними значеннями, але і під час закріплення, контролю знань учнів. Комплект плакатів відповідає одразу 3-м вимогам Концепції Нової української школи: • Інтерактивність. • Залучення дітей до створення наочності. • Цікава форма опанування та закріплення матеріалів. У комплекті 5 плакатів та 3 набори наліпок.
Більше інформації
КодЗПП044
ISBN2712710029957
СеріяНаочні посібники
Вік/клас2-4 класс
Розмір88.50x62.00x0.03
Сторінок1
Автор
без автора
Інтерактивний плакат з наліпками призначений для ознайомлення учнів з таблицею множення. Вчителі можуть використовувати плакат не лише на етапі ознайомлення, але і при закріпленні, контролі знань табличних випадків множення і ділення. Плакат призначений для спільної роботи вчителя та дітей. За вимогами програми НУШ вся наочність в класі повинна бути зроблена дітьми або з їхньої участю. Плакат не лише полегшує вивчення та закріплення знання таблиці множення, але і мотивує учнів до навчання. Їхнє завдання «заселити» цифру у відповідне місце на плакаті. Плакат може висіти в класі протягом всього періоду вивчення таблиці множення для кращого запам’ятовування й закріплення матеріалу. Таблиця заповнюється під час знайомства з табличними випадками множення і ділення чисел від 2 до 9. Наприклад, дізналися, що 2*2=4, тож учням необхідно «заселили» число 4 у відповідне віконечко на плакаті. Інтерактивну таблицю множення можна використовувати і для закріплення вивченого. Комплект містить плакат і комплект наліпок. За допомогою плакату вчитель може: • Зробити процес вивчення таблиці множення цікавим та інтерактивним. • Перетворити процес навчання на захопливу гру. • Візуально полегшити процес запам’ятовування табличних випадків множення і ділення. Плакат відповідає чинним програмам ЗДО (Базовому компоненту дошкільної освіти та програмам «Впевнений старт», «Українське довкілля», «Дитина») та НУШ. Може бути використаний під час викладання за всіма чинними підручниками, у тому числі «Матема тика. 1 клас» Скворцова С. О., Онопрієнко О. В.; «Математика. 1 клас» Гісь О. М., Філяк І. В.; та «Математика. 1 клас» Листопад Н. П.
Більше інформації
КодНУД032
ISBN9786170039019
СеріяДидактичні матеріали
Вік/клас3 класс
Розмір25.90x20.10x0.92
Сторінок176
Автор
О. О. Кашуба
та ще 1
О. В. Кулаченко
Сховати
Посібник укладено згідно з вимогами Державного стандарту початкової загальної освіти та Типових освітніх програм із математики для 3-го класу. Він містить різноманітні за змістом, ступенем складності та формою виконання завдання, що відповідають всім чинним підручникам із математики для 3-го класу. За допомогою матеріалів посібника вчитель матиме змогу організувати самостійну індивідуальну та парну роботу на уроках математики і в позаурочний час за темами 9 місяців. На кожний місяць розроблено близько 40 різноманітних цікавих завдань, які можна використовувати під час роботи за методикою "Щоденні 3". Подані завдання можна копіювати або використовувати як зразок для створення власних завдань. Посібник допоможе вчителеві успішно реалізувати вимоги Нової української школи, учням розвивати самостійність, витривалість та стати успішними в математиці, а батькам сприяти кращому засвоєнню математичних знань та навичок своїх дітей.
Більше інформації
КодНУД031
ISBN9786170039293
СеріяДидактичні матеріали
Вік/клас3 класс
Розмір25.80x20.50x0.74
Сторінок160
Автор
Чернова Т. В.
.Посібник укладено згідно з вимогами Державного стандарту початкової загальної освіти та Типових освітніх програм з української мови для 3-го класу. Він містить різноманітні за змістом, ступенем складності та формою виконання завдання, що підходять до всіх чинних підручників з української мови для 3-го класу. За допомогою матеріалів посібника вчитель матиме змогу організувати самостійну індивідуальну та парну роботу на уроках й в позаурочний час за темами 9 місяців. На кожний місяць розроблено близько 40 різноманітних цікавих завдань.
Більше інформації
КодНУР040
ISBN9786170039026
СеріяПосібник для вчителя
Вік/клас3 класс
Розмір21.00x14.50x0.72
Сторінок160
Автор
без автора
Посібник створено з метою надати практичну допомогу вчителям початкових класів у підготовці та проведенні ранкових зустрічей у 3-му класі відповідно до Концепції Нової української школи. Педагоги знайдуть чимало цікавих завдань і вправ, спрямованих на формування ключових компетентностей молодших школярів; слушних порад щодо організації практичної, ігрової, індивідуальної та групової діяльності молодших школярів під час проведення ранкових зустрічей. Посібник містить розробки ранкових зустрічей на кожен день упродовж ІI-го семестру 3-го року навчання. Кожен місяць має свою мету та тему: • Світ невідомий; • Світ невідимий; • Приховані можливості речей; • Погода; • Я людина. До кожного дня дібрано: тему, етап обміну інформацією, етап групового заняття, теми для щоденника вражень.
Більше інформації
КодНУШ017
ISBN9786170039286
СеріяЗошити. НУШ
Вік/клас3 класс
Розмір26.00x19.80x0.39
Сторінок48
Автор
КУлаченко О.В.
та ще 1
Кашуба О.О.
Сховати
Посібник призначений для самостійного опанування учнями програмового матеріалу за новими темами — як офлайн на уроці, так і онлайн удома.За QR-кодом учні зможуть пройти тест за кожною новою темою, використовуючи будь-які гаджети. Учитель зможе завантажити тестові завдання на будь-які платформи дистанційного навчання для організації оцінювання всього класу. В умовах дистанційного навчання цей посібник допоможе ефективно організувати роботу дитини вдома та стане незамінним помічником для вчителів та батьків. Відповідає вимогам Типових освітніх програм з математики для
учнів 3-го класу.
Більше інформації
КодНУД027
ISBN9786170039101
СеріяДидактичні матеріали
Вік/клас3 класс
Розмір25.90x19.80x0.34
Сторінок56
Автор
Т. В. Чернова
Посібник містить цікаві ігрові завдання з української мови для учнів 3-го класу. За допомогою матеріалів збірки  вчитель матиме змогу активізувати розумову діяльність учнів, організувати індивідуальну та парну роботу на уроках української мови й в позаурочний час, а для учнів, які мають швидкий темп роботи, ігрові завдання стануть додатковими тренажерами. Посібник допоможе вчителеві  успішно реалізувати вимоги типових освітніх програм  Нової української школи. Подані завдання можна копіювати, а також використовувати як зразок для створення власних завдань.
Більше інформації
КодКЗП005
ISBN9786170039729
СеріяОцінювання
Вік/клас3 класс
Розмір26.00x20.00x0.62
Сторінок128
Автор
упоряд. С. Г. Мельник
Усі діагностичні роботи для 3-го класу НУШ на весь навчальний рік! Універсальний посібник до всіх чинних підручників. Містить 38 діагностичних робіт різних типів (комбіновані, тестові, роботи за видами діяльності) з української мови, математики, інтегрованого курсу «Я досліджую світ». Матеріали посібника структуровані за предметом та темою. Кожна діагностична робота представлена у двох варіантах, розміщених на окремих аркушах, які можна копіювати та використовувати як роздавальний матеріал. Пропоновані завдання також стануть у пригоді для проведення оцінювання онлайн, під час змішаного або дистанційного навчання. Наприкінці кожної роботи відведено місце для самооцінювання та коментарів учителя. Посібник буде корисним для вчителів початкових класів та методистів з початкового навчання.
Більше інформації
КодНУР060
ISBN9786170039804
СеріяПосібник для вчителя
Вік/клас3-4 класс
Розмір21.00x14.00x0.52
Сторінок96
Автор
М.П. Смалюх
Посібник має на меті активізувати процес опанування лексичного матеріалу в 3-4-х класах під час застосування методики «Щоденні 5», що з-поміж п’яти видів діяльності передбачає роботу зі словами на уроках української мови й читання за допомогою «Стіни слів».

«Стіна слів» — місце у класній кімнаті, де вчитель розміщує всі тематичні групи слів, що вивчають учні. Під час навчання діти мають змогу користуватися ними, звертати увагу на їхнє написання і тлумачення для кращого запам’ятовування. Видання містить практичні поради щодо організації й використання навчального осередку «Стіна слів» у 3–4-х класах НУШ; а також добірку тлумачень слів та словосполучень до кожної теми місяця. Наведений матеріал стане в пригоді вчителям початкової школи, зекономивши час на пошуки слів до певної теми та їхніх тлумачень.
Напишіть відгук
Ваш відгук: Комплект посібників для вчителя 3 класу 2 семестр