Комплект посібників для вчителя 3 класу 1 семестр

Паперова версія Електронна версія
Паперова версія
У наявності
Спеціальна ціна 730,00 грн Звичайна ціна 973,00 грн

Доставка

     УКРПОЧТА  - від 30 грн  Детальніше>

     НОВА ПОШТА - від 45 грн Детальніше>

Оплата

Готівкою під час отримання, картою Visa/MasterCard, безготівковий розрахунок для юридичніх осіб

Гарантія

Друковані видання належної якості не підлягають обміну та поверненню. Про інші випадки детальніше тут

Разом Відгуки
Більше інформації
КодКПК057
СеріяПосібник для вчителя
Вік/клас3 клас
РозмірА2, А4, А5

Нові видання спрямовані на допомогу вчителям 3-х класів НУШ на всіх етапах освітнього процесу. Матеріали посібників складено відповідно до вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти, Концепції «Нова українська школа», на засадах компетентнісного та діяльнісного підходів.

У складі комплекту
Більше інформації
КодНУР035
ISBN9786170038425
СеріяПосібник для вчителя
Вік/клас3 класс
Розмір21.00x14.50x0.69
Сторінок176
Автор
упорядник А. В. Ордановська
Як продовжити залучення батьків третьокласників до освітнього процесу? Як доступно пояснити відмінність між школою минулого, у якій вони навчалися, та Новою українською школою компетентностей ХХІ століття? Як налагоджувати із ними стосунки на засадах педагогіки партнерства? Як перетворити традиційні батьківські збори на сучасні, цікаві, корисні та радісні зустрічі з використанням інтерактивних технологій? Відповіді на ці та безліч інших запитань ви знайдете на сторінках посібника, що містить п рактичні розробки заходів для батьків третьокласників (іноді за участю їхніх дітей), актуальних за тематикою та нестандартних за формою проведення. За Концепцією НУШ, робота з батьками будується на принципах педагогіки партнерства (учні школа батьки). Нудні батьківські збори нецікаві ані вчителю, ані батькам. Посібник ламає традиції, адже містить сценарії батьківських зборів, сучасні за тематикою (актуальні), та нестандартні форми за формою проведення. Сучасно, грамотно, цікаво, складено зрозумі лою для батьків мовою, з використанням інтерактивних технологій. Посібник містить: • Методичні поради щодо організації співпраці навчального закладу з батьками третьокласників на засадах педагогіки партнерства. • Практичні розробки батьківських зборів у сучасних формах відповідно до Концепції НУШ (ігровий мінітренінг, ділова гра, родинна зустріч, воркшоп, практикум, тренінг тощо). Усі запропоновані у посібнику розробки батьківських зустрічей апробовані авторами на практиці! Керівник творчої груп и зі складання посібника — тренер НУШ.
Більше інформації
КодНУР046
ISBN9786170038739
СеріяПосібник для вчителя
Вік/клас3-4 класс
Розмір21.00x14.50x0.55
Сторінок144
Автор
Є.І.Максимова Л.М. Шелкова Н.В. Фартушко
Головна мета вивчення математики: застосувати у повсякденному житті набуті математичні знання та вміння. Сюжетні математичні задачі описують ситуації саме з реального життя. Працюючи за цим збірником, педагоги зможуть відпрацьовувати з учнями вміння розв’язувати задачі, а також відшукувати та застосовувати різні способи їхнього розв’язання. Матеріал збірника допоможе у формуванні та розвитку в учнів усвідомлених, міцних навичок. Тексти задач, запропоновані в посібнику, мають цікавий та сучасни й зміст. Отже, виконують не тільки навчальну функцію, а й розвивають в учнів інтерес до навколишнього середовища, розширюють кругозір. Посібник допоможе вчителеві дібрати матеріал до уроків та додаткових занять. Буде корисним учням 3-4-х класів для самостійної роботи, для подолання труднощів у розв’язанні текстових задач різних видів, для тренування і практичного відпрацювання вміння розв’язувати задачі на уроках і вдома.
Більше інформації
КодНУР034
ISBN9786170038234
СеріяПосібник для вчителя
Вік/клас3 класс
Розмір21.00x14.50x0.68
Сторінок144
Автор
упоряд. І. В. Оніщенко
Як, відповідно до Концепції Нової української школи, організувати наскрізний процес виховання, орієнтований на формування в учнів ціннісних ставлень і суджень, необхідних для щасливого особистого життя та успішної взаємодії із суспільством? Як створити нове виховне середовище, не порушуючи життєвого простору дитини? Які форми і методи виховної роботи дібрати, аби зацікавити ними сучасних вихованців та їхніх батьків? Відповіді на ці та безліч інших запитань ви знайдете на сторінках посібника, що містить практичні розробки виховних заходів у 3-му класі, актуальних за тематикою та нестандартних за формою проведення. Сценарії заходів спрямовані на формування в учнів загальнолюдських цінностей: морально-етичних (гідність, чесність, справедливість, повага до життя, повага до себе та інших) та соціально-політичних (свобода, демократія, культурне різноманіття, повага до рідної мови і культури, патріотизм, шанобливе ставлення до довкілля, повага до закону, солідарність, відповідальність); побуд овані на засадах діяльнісного, компетентнісного підходів, з урахуванням принципів дитиноцентризму та положень педагогіки партнерства. У посібнику розміщено розробки виховних заходів, які вчитель зможе використовувати протягом навчального року: • Квест; • ситуаційна година спілкування; • спортивно-театралізоване свято; • родинне коло; • екологічна гра; • година активного спілкування; • проєктна діяльність. У зазначеному посібнику більшість розробок квести, що будуть розвивати та навчати учнів. Д ля вчителів початкових класів, вихователів ГПД, методистів з початкового навчання, студентів педагогічних факультетів, батьків.
Більше інформації
КодЗПП038
ISBN2712710030168
СеріяНаочні посібники
Вік/клас1-4 класс
Розмір57.00x42.00x0.10
Сторінок5
Автор
без автора
Плакати допоможуть полегшити процес вивчення та запам’ятовування таблиці множення у початкових класах. Плакати можуть бути використані окремо або як наочний посібник до робочого зошита «Я вивчаю таблицю множення» серії «Життєві навички». Використовуючи плакати вчитель зможе побудувати сучасний урок, зацікавити учнів до навчання та організувати освітній процес за умовами НУШ. Комплект містить 5 кольорових двосторонніх плакатів. У комплекті: • Таблиця множення числа 2; • Таблиця множення числа 3 ; • Таблиця множення числа 4; • Таблиця множення числа 5; • Таблиця множення числа 6; • Таблиця множення числа 7; • Таблиця множення числа 8; • Таблиця множення числа 9; • Таблиця Піфагора. Комплект плакатів відповідає чинним програмам ЗДО (Базовому компоненту дошкільної освіти та програмам «Впевнений старт», «Українське довкілля», «Дитина») та НУШ. Можуть бути використані під час викладання за всіма чинними підручниками, у тому числі «Математика 1 клас» Скворцова С. О., Онопрієнко О. В., «Мате матика 1 клас» Гісь О. М., Філяк І. В., та «Математика 1 клас» Листопад Н. П.
Більше інформації
КодНУР045
ISBN9786170038418
СеріяПосібник для вчителя
Вік/клас3-4 класс
Розмір21.00x14.50x0.75
Сторінок192
Автор
Є. І. Максимова
та ще 2
Л. М. Шелкова
Н. В. Фартушко
Сховати
Основне призначення посібника допомогти вчителеві дібрати матеріал для організації роботи із формування та закріплення навичок усної лічби. Завдання дібрані За вимогами Концепції Нової української школи із математики для учнів 3-4-х класів. Посібник містить: • математичні диктанти різних видів; • графічні диктанти; • дидактичні ігри; • задачі. Завдання посібника зібрані за базовими темами програми: • Нумерація чисел у межах 1000. • Додавання і віднімання круглих чисел. • Додавання і відніма ння чисел у межах 1000. • Табличне множення і ділення чисел. • Позатабличне множення і ділення чисел. • Нумерація чисел у межах мільйона. • Додавання і віднімання чисел у межах 1 000 000. • Множення чисел у межах 1 000 000. • Ділення чисел у межах 1 000 000. • Дроби. Матеріали посібника можна використовувати на уроках математики для пояснення і закріплення вивченого матеріалу, контролю знань, додаткових занять з окремими учнями.
Більше інформації
КодНУР039
ISBN9786170038999
СеріяПосібник для вчителя
Вік/клас3 класс
Розмір20.90x14.20x0.64
Сторінок144
Автор
без автора
Посібник створено з метою надати практичну допомогу вчителям початкових класів у підготовці та проведенні ранкових зустрічей у 3-му класі відповідно до Концепції Нової української школи. Педагоги знайдуть чимало цікавих завдань і вправ, спрямованих на формування ключових компетентностей молодших школярів; слушних порад щодо організації практичної, ігрової, індивідуальної та групової діяльності молодших школярів під час проведення ранкових зустрічей Посібник містить розробки ранкових зустрічей на кожен день упродовж I-го семестру 3-го року навчання. Кожен місяць має свою мету та тему: • Подорожуємо і відкриваємо світ. • Між минулим і майбутнім. • Чарівні перетворення. • Енергія. До кожного дня дібрано: тему, етап обміну інформацією, етап групового заняття, теми для щоденника вражень.
Більше інформації
КодНУР037
ISBN9786170038890
СеріяПосібник для вчителя
Вік/клас3 класс
Розмір20.90x14.30x0.99
Сторінок224
Автор
Н. В. Маценко
та ще 1
О. В. Кирилова
Сховати
Посібник містить докладні розробки тематичних днів до інтегрованих тем місяців у 3-му класі Нової української школи, складені відповідно до інтегрованих тем місяців Типової навчальної програми для закладів загальної середньої освіти, розробленої під керівництвом Р. Б. Шияна (3-4 класи), вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти, на засадах компетентнісного, діяльнісного підходу. Тематичні дні об'єднують блоки знань із різних навчальних предметів, тем навколо одніє ї проблеми з метою інформаційного та емоційного збагачення сприймання, мислення, почуттів учнів. Уміщені у посібнику матеріали, дібрані за принципом тематичної інтеграції, сприятимуть формуванню у молодших школярів цілісної картини світу, здатності сприймати предмети та явища різнобічно, системно, емоційно, поглибленню та розширенню знань учнів та діапазону їхнього практичного застосування у реальному житті. Для вчителів початкових класів, студентів педагогічних вишів, вихователів, батьків.
Більше інформації
КодНУР047
ISBN9786170038623
СеріяПосібник для вчителя
Вік/клас3 класс
Розмір21.00x14.40x0.79
Сторінок176
Автор
Л. М. Шелкова
Мета збірника формування в учнів орфографічних, комунікативних, навичок, навичок само- та взаємоконтролю. Навчальний матеріал згруповано за мовними темами, відповідно до програми 3-го та 4-го класу НУШ. До кожної теми дібрано декілька видів диктантів, найбільш вдалих та доцільних для певної теми. Диктанти є одним із найбільш ефективних засобів формування культури усного й писемного мовлення. Наведені у посібнику диктанти не тільки виконують навчальну функцію, а й розвивають в учнів інтерес до на вколишнього світу, розширюють кругозір, спонукають до творчості, сприяють розвитку в учнів продуктивного мислення. У збірнику наведено види нетрадиційних диктантів: • Морфемний; • Тематичний; • Словниковий; • Асоціативний ланцюжок; • Фразеологічний; • Диктант-вірш тощо. Навчальний матеріал згруповано за мовними темами, відповідно до програми 3-го та 4-го класу НУШ.
Більше інформації
КодНУД025
ISBN9786170039118
СеріяДидактичні матеріали
Вік/клас3 класс
Розмір26.00x19.80x0.34
Сторінок56
Автор
Т. В. Чернова
Посібник містить цікаві ігрові завдання з математики для учнів 3-го класу. За допомогою матеріалів збірки  вчитель матиме змогу активізувати розумову діяльність учнів, організувати індивідуальну та парну роботу на уроках математики й в позаурочний час, а для учнів, які мають швидкий темп роботи, ігрові завдання стануть додатковими тренажерами.  Посібник допоможе вчителеві  успішно реалізувати вимоги типових освітніх програм  Нової української школи,   учням — розвити самостійність, краще удоскон алити математичні навички, переконатися у тому, що математика - цікава та захоплива наука.  Подані завдання можна копіювати, а також використовувати як індивідуальний зошит учня. Для вчителів, учнів 3-го класу та їхніх батьків.
Більше інформації
КодНУР041
ISBN9786170039187
СеріяПосібник для вчителя
Вік/клас3 класс
Розмір20.90x14.70x0.88
Сторінок176
Автор
без автора
Посібник містить добірку хвилинок здоров’я для використання на уроках та у позаурочній діяльності у 3-4-х класах, зокрема: динамічні вправи (руханки), вправи для розвитку координації, збереження зору, формування та корекції постави, музично-рухові, дихальні та релаксаційні вправи, рухливі ігри з навчальним навантаженням, вправи зі степ-аеробіки, ігрового стретчингу, нейробіки тощо. Короткочасні фізичні вправи та ігри за умов систематичного їхнього проведення сприятимуть формуванню у школярів здоров’язбережувальної компетентності як важливої умови для досягнення успіхів під час навчання, збереженню їхнього фізичного і психічного здоров’я, підтриманню активної уваги та підвищенню пізнавальної активності.
Для вчителів початкових класів, вихователів ГПД, батьків, студентів педагогічних навчальних закладів та всіх, хто цікавиться питанням здоров’язбереження.
Напишіть відгук
Ваш відгук: Комплект посібників для вчителя 3 класу 1 семестр