Комплект посібників для вчителя 2 класу 2 семестр

Паперова версія Електронна версія
Паперова версія
У наявності
Спеціальна ціна 589,00 грн Звичайна ціна 785,00 грн

Доставка

     УКРПОЧТА  - від 30 грн  Детальніше>

     НОВА ПОШТА - від 45 грн Детальніше>

Оплата

Готівкою під час отримання, картою Visa/MasterCard, безготівковий розрахунок для юридичніх осіб

Гарантія

Друковані видання належної якості не підлягають обміну та поверненню. Про інші випадки детальніше тут

Разом Відгуки
Більше інформації
КодКПК056
СеріяПосібник для вчителя
Вік/клас2 клас
РозмірА2, А4, А5

Нові видання спрямовані на допомогу вчителям 2-х класів НУШ на всіх етапах освітнього процесу. Матеріали посібників складено відповідно до вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти, Концепції «Нова українська школа», на засадах компетентнісного та діяльнісного підходів

У складі комплекту
Більше інформації
КодНУР028
ISBN9786170037473
СеріяПосібник для вчителя
Вік/клас2 класс
Розмір25.70x20.00x0.38
Сторінок80
Автор
Н. В. Маценко
та ще 1
Н. В. Свір
Сховати
"Щоденні 3" (Daіly 3) педагогічна технологія навчання математики. Мета цієї технології: зацікавити учнів, зробити навчання математики цікавішим, доступнішим для них. Кожен вид діяльності виконують протягом 20 хвилин: • математика самостійно; • математика з другом; • математика письмово. Запропонований посібник це чудова добірка математичних ігор, цікавих завдань, головоломок і життєвих ситуацій. Стислі коментарі дають змогу вчителеві зорієнтуватися, на якому етапі навчання або під час вивчення якої теми краще застосовувати певні завдання. У посібнику запропоновано систему завдань за змістовими лініями: • Лічба; • Числа; • Дії з числами; • Просторові відношення; • Геометричні фігури; • Вимірювання величин; • Робота з даними. Для вчителів початкових класів, студентів педагогічних вишів, вихователів ГПД, батьків.
Більше інформації
КодНУР020
ISBN9786170036919
СеріяПосібник для вчителя
Вік/клас2 класс
Розмір20.90x14.40x0.80
Сторінок176
Автор
авт.-упоряд. Н. А. Жиганюк
та ще 5
О. В. Бурська
І. В. Кодола
О. В. Стеценко
О. П. Чорнобай
А. С. Яковенко
Сховати
Посібник містить докладні розробки тематичних днів до інтегрованих тем місяців у 2-му класі Нової української школи (ІІ семестр), складені відповідно до вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти, на засадах компетентнісного, діяльнісного підходу.
Тематичні дні об’єднують блоки знань із різних навчальних предметів, тем навколо однієї проблеми з метою інформаційного та емоційного збагачення сприймання, мислення, почуттів учнів.
Уміщені у посібнику матеріали, дібрані за принципом тематичної інтеграції, сприятимуть формуванню у молодших школярів цілісної картини світу, здатності сприймати предмети і явища різнобічно, системно, емоційно, поглибленню та розширенню знань учнів та діапазону їх практичного застосування у реальному житті.
Для вчителів початкових класів, студентів педагогічних вузів, вихователів, батьків.
Більше інформації
КодНУР025
ISBN9786170035998
СеріяПосібник для вчителя
Вік/клас2 класс
Розмір20.80x14.50x0.61
Сторінок144
Автор
І. В. Оніщенко
Як, відповідно до Концепції Нової української школи, організувати наскрізний процес виховання, орієнтований на формування в учнів ціннісних ставлень і суджень, необхідних для щасливого особистого життя та успішної взаємодії із суспільством? Як створити нове виховне середовище, не порушуючи життєвого простору дитини? Які форми і методи виховної роботи дібрати, аби зацікавити ними сучасних вихованців та їхніх батьків?
Відповіді ви знайдете на сторінках посібника, що містить практичні розробки виховних заходів у 2-му класі, актуальних за тематикою та нестандартних за формою проведення (квест, година активного спілкування, правова година-подорож, гра-аукціон тощо).
Сценарії заходів спрямовані на формування в учнів загальнолюдських цінностей: морально-етичних та соціально-політичних; побудовані на засадах діяльнісного, компетентнісного підходів, з урахуванням принципів дитиноцентризму та положень педагогіки партнерства.
Для вчителів початкових класів, вихователів ГПД, методистів з початкового навчання, студентів педагогічних факультетів, батьків.
Більше інформації
КодНУД024
ISBN9786170037862
СеріяДидактичні матеріали
Вік/клас2 класс
Розмір25.80x20.10x0.95
Сторінок176
Автор
О. В. Кулаченко
Матеріали посібника допоможуть учителеві успішно організувати роботу другокласників за методикою "Щоденні 3". Він містить безліч дидактичного матеріалу, систематизованого за видами діяльності: • «Математика самостійно»; • «Математика разом із другом»; • «Математика письмово». Посібник складено за темами 5 місяців ІІ семестру 2-го класу: • Вартість і цінність; • Хочу можу потрібно; • Ідеї винаходи відкриття; • Рух і час; • Все пов’язано з усім. На кожний місяць розроблено по 20 різноманітних цікавих завдань відповідно до теми. Завдання спрямовані на формування ключових компетентностей молодших школярів Нової української школи. Запропоновані завдання підходять до всіх чинних підручників з математики. Їх можна копіювати й пропонувати учням для роботи на уроках і в позаурочний час або використовувати як зразок для створення власних завдань.
Більше інформації
КодНУР022
ISBN9786170036636
СеріяПосібник для вчителя
Вік/клас2 класс
Розмір21.00x14.00x0.72
Сторінок160
Автор
авт.-упоряд. С. В. Сигида
Посібник містить інформаційний методичний матеріал для підготовки і проведення ранкових зустрічей у 2-му класі, дібраний відповідно до Концепції Нової української школи, вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти. Матеріал систематизовано за темами місяців (ІІ семестр): • «Вартість і цінність»; • «Хочу – можу – треба»; • «Ідеї – винаходи – відкриття»; • «Рух і час»; • «Все пов'язано з усім». Щоденні вітання, цікаве подання матеріалу, групова робота, ігри та завдання розвивал ьного характеру допоможуть учителеві продовжити роботу щодо створення класної спільноти, урізноманітнити уроки, сприятимуть розвитку навичок спілкування, логічного мислення молодших школярів, їхньої творчої уяви, самостійності, формуванню всебічно розвиненої особистості громадянина і патріота, здатного до інновацій. Завдання спрямовані на формування ключових компетентностей молодших школярів Нової української школи, зокрема: спілкування державною мовою, уміння вчитися впродовж життя, соціальної та громадянської компетентностей, компетентності у природничих науках і технологіях, екологічної грамотності, ініціативності та підприємливості, а також здорового способу життя. Для вчителів, вихователів, студентів педагогічних вузів, батьків.
Більше інформації
КодЗПП043
ISBN2712710030175
СеріяНаочні посібники
Вік/клас1-2 класс
Розмір57.00x42.00x0.08
Сторінок4
Автор
без автора
Плакати охоплюють теми, що вивчають в початковій школі на уроках англійської мови. Кожен плакат можна використовувати з 1 до 4 класу.

Плакати містять добірку слів за темою плакату та ілюстрації, шо спонукають складати та розповідати історії.

Додаток до комплекту плакатів містить теми для обговорення та ігри відповідно до кожного класу Комплект складається з 4-х двосторонніх плакатів, що охоплюють 8 основних тем, що вивчаються у початковій школі:

Travelling (Подорож);
Playground (Ігровий майданчик);
Room (Кімната);
House (Дім);
Winter (Зима);
Summer (Літо);
School (Школа);
City (Місто).
Більше інформації
КодНУД029
ISBN9786170038715
СеріяДидактичні матеріали
Вік/клас2 класс
Розмір25.90x19.90x0.33
Сторінок56
Автор
М.П.Смалюх
Посібник містить цікаві ігрові завдання з української мови для учнів 2-го класу. За допомогою матеріалів збірки вчитель матиме змогу активізувати розумову діяльність учнів, організувати індивідуальну та парну роботу на уроках з української мови й в позаурочний час, а для учнів, які мають швидкий темп роботи, ігрові завдання стануть додатковими тренажерами. Посібник допоможе вчителеві успішно реалізувати вимоги типових освітніх програм Нової української школи. Подані завдання можна копіювати, а також використовувати як зразок для створення власних завдань.
Для вчителів, учнів 2-го класу та їхніх батьків.
Більше інформації
КодНУР032
ISBN9786170037886
СеріяПосібник для вчителя
Вік/клас2 класс
Розмір20.80x14.30x1.05
Сторінок240
Автор
О. Ю. Харченко
Для розвитку в дітей читацьких умінь і навичок використовують методику "Щоденні 5". Вона передбачає щоденне застосування учнями в навчальному процесі п’яти видів діяльності, до яких належить «Слухання». Пропонований посібник сконструйовано на основі помісячного тематичного планування. Відповідно до теми місяця дібрано декілька різноманітних цікавих творів: казок, оповідань, віршів та наведені завдання до них. Учні можуть слухати вчителя, друга чи аудіофайли. Школярі можуть використати гаджети для цього виду роботи під час навчання. В електронному додатку за QR-кодом учитель зможе завантажити деякі аудіоказки, які читають професійні актори. Посібник адресовано вчителям початкової школи.
Більше інформації
КодНУД023
ISBN9786170037855
СеріяДидактичні матеріали
Вік/клас2 класс
Розмір25.80x20.30x0.91
Сторінок208
Автор
Т. В. Чернова
Посібник містить різноманітні завдання за методикою "Щоденні 5", що передбачають виконання 5-ти завдань з навчання грамоти: • Читання для себе; • Читання для когось; • Слухання; • Робота зі словами; • Письмо для себе. Посібник складено за темами 5 місяців ІІ семестру 2-го класу: • Вартість і цінність; • Хочу можу потрібно; • Ідеї винаходи відкриття; • Рух і час; • Все пов’язано з усім. Матеріали посібника допоможуть вчителеві організувати індивідуальну, парну чи групову роботу, забезпечити диф еренційований підхід до кожного учня, згуртувати дитячий колектив; сприятимуть розвитку навичок спілкування, логічного мислення молодших школярів, їхньої творчої уяви, самостійності, формуванню всебічно розвиненої особистості громадянина і патріота, здатного до інновацій.
Більше інформації
КодКЗП004
ISBN9786170039583
СеріяОцінювання
Вік/клас2 класс
Розмір25.80x19.80x0.53
Сторінок96
Автор
упоряд. С. Г. Мельник
Усі діагностичні роботи для 2-го класу НУШ на весь навчальний рік! Універсальний посібник до всіх чинних підручників. Містить 35 діагностичних робіт різних типів (комбіновані, тестові, роботи за видами діяльності) з української мови, математики, інтегрованого курсу «Я досліджую світ». Матеріали посібника структуровані за предметом, семестром та темою. Кожна діагностична робота представлена у двох варіантах, розміщених на окремих аркушах, які можна копіювати та використовувати як роздавальний матеріал. Пропоновані завдання також стануть у пригоді для проведення оцінювання онлайн, під час змішаного або дистанційного навчання. Наприкінці кожної роботи відведено місце для самооцінювання та коментарів учителя. Посібник буде корисним для вчителів початкових класів та методистів з початкового навчання.
Напишіть відгук
Ваш відгук: Комплект посібників для вчителя 2 класу 2 семестр