Комплект посібників для вчителя 2 класу 1 семестр

Паперова версія Електронна версія
Паперова версія
У наявності
Спеціальна ціна 763,00 грн Звичайна ціна 1 017,00 грн

Доставка

     УКРПОЧТА  - від 30 грн  Детальніше>

     НОВА ПОШТА - від 45 грн Детальніше>

Оплата

Готівкою під час отримання, картою Visa/MasterCard, безготівковий розрахунок для юридичніх осіб

Гарантія

Друковані видання належної якості не підлягають обміну та поверненню. Про інші випадки детальніше тут

Разом Відгуки
Більше інформації
КодКПК055
СеріяПосібник для вчителя
Вік/клас2 клас
РозмірА2, А3, А4, А5

Нові видання спрямовані на допомогу вчителям 2-х класів НУШ на всіх етапах освітнього процесу. Матеріали посібників складено відповідно до вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти, Концепції «Нова українська школа», на засадах компетентнісного та діяльнісного підходів

У складі комплекту
Більше інформації
КодЗПП051
ISBN2712710025591
СеріяНаочні посібники
Вік/клас1-4 класс
Розмір26.50x20.50x0.38
Сторінок40
Автор
без автора
Комплект із 20 кольорових двосторонніх флеш-карток призначений для опанування базового лексичного матеріалу англійської мови дітьми початкової школи та дошкільного навчального закладу. Їх можна використати як додатковий, а також як окремий самостійний засіб навчання. Набір складається з малюнків та транскрипції найбільш уживаних англійських слів за темами: • Animals (тварини); • Clothes (одяг); • Environment (середовище); • Food (їжа); • Fruit (фрукти); • Furniture (меблі); • Kitchen utensils (кухонні приладдя); • School (школа); • Transport (транспорт); • Vegetables (овочі). Запропонований матеріал допоможе в ігровій формі засвоїти одну із ключових компетентностей Нової української школи спілкування іноземними мовами. Ефективність флеш-карток полягає в тому, що вони допомагають запам’ятати не тільки слуховий образ слова і його переклад, а й графічну форму слова. Вони добре розвивають пам’ять, оскільки ілюстрація формує міцний зв’язок між словом і зоровим образом. Також діти відпраць овують вимову англійської мови, адже за допомогою транскрипції ми закріплюємо фонетично правильне звучання слова. Водночас під час роботи з картками тренується увага. Флеш-карти слід використовувати на етапі введення лексики, й на етапах закріплення і відпрацювання.
Більше інформації
КодНУР019
ISBN9786170036902
СеріяПосібник для вчителя
Вік/клас2 класс
Розмір20.80x14.30x0.69
Сторінок144
Автор
авт.-упоряд. Н. А. Жиганюк
та ще 5
О. В. Бурська
І. В. Кодола
О. В. Стеценко
О. П. Чорнобай
А. С. Яковенко
Сховати
Посібник містить докладні розробки тематичних днів до інтегрованих тем місяців у 2-му класі Нової української школи (І семестр), складені відповідно до вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти, на засадах компетентнісного, діяльнісного підходу.
Тематичні дні об’єднують блоки знань із різних навчальних предметів, тем навколо однієї проблеми з метою інформаційного та емоційного збагачення сприймання, мислення, почуттів учнів.
Уміщені у посібнику матеріали, дібрані за принципом тематичної інтеграції, сприятимуть формуванню у молодших школярів цілісної картини світу, здатності сприймати предмети і явища різнобічно, системно, емоційно, поглибленню та розширенню знань учнів та діапазону їх практичного застосування у реальному житті.
Для вчителів початкових класів, студентів педагогічних вузів, вихователів, батьків.
Більше інформації
КодЗПП047
ISBN2712710025843
СеріяНаочні посібники
Вік/клас1-4 класс
Розмір56.80x42.00x0.08
Сторінок8
Автор
без автора
Комплект містить 4 двосторонні кольорові плакати, на яких у доступній формі для дітей початкової школи та старшого дошкільного віку систематизовано інформацію про види, особливості організації та проведення мандрівок, про види транспорту. Теми плакатів узгоджені з тематичними тижнями НУШ «Я мандрівник» та «Транспорт». Плакати можуть бути використані під час опанування відповідних питань у курсах мовно-літературної освітньої галузі, «Математика», « Я досліджую світ», «Дизайн і технології» та і н. Теми плакатів: • Види мандрівок; • Способи подорожей; • Що взяти в подорож? • Закордонна подорож. Про що дізнатися заздалегідь? • Під час подорожі. • Правила поведінки у громадських місцях. • Види транспорту. Плакати можна використовувати під час проведення уроків, позакласних заходів, оформлення класних куточків, під час канікул. Вони допоможуть ознайомити дітей із різними видами транспорту, правила поведінки у громадських місцях та під час подорожі, способи подорожей, що взяти із собою в ма ндрівку тощо.
Більше інформації
КодЗПП028
ISBN2712710029964
СеріяНаочні посібники
Вік/клас2 класс
Розмір57.00x42.20x0.14
Сторінок8
Автор
без автора
Комплект містить набір навчальних плакатів до інтегрованого курсу «Я досліджую світ», створених відповідно до вимог нового Державного стандарту загальної початкової освіти, Концепції Нової української школи та нових Типових програм для 1-2 класів закладів загальної середньої освіти з українською мовою навчання. Комплект складається з 8 двосторонніх плакатів до інтегрованого курсу «Я досліджую світ» за темами місяців у 2-му класі: • Зміни (Позитивні/негативні емоції. Зміни в природі); • Способи п ізнання (Мова символів/знаків, шрифт Брайля); • Територія (Як територія може стати домівкою? Особистий простір недоторкана територія!); • Спільнота (Спільноти у світі тварин, Людські спільноти); • Вартість і цінність (Пам’ятки культурно-історичної спадщини України. Природні пам’ятки України); • Хочу можу треба (Як здійснити бажання та мрії?); • Ідеї винаходи відкриття (Які ідеї для винаходів підказала людині природа?); • Рух і час (Що (хто) може (можуть) рухатися? Що підвладне та непідвладне час у?); • Все пов’язано з усім (Людина частина природи. Людина частина суспільства). Кольорові плакати допоможуть учителеві Нової української школи:організувати стимулююче навчальне середовище; налаштувати вихованців на тему дня/тижня під час ранкових зустрічей; урізноманітнити освітній процес, будуючи його на основі компетентнісного/діяльнісного підходу; залучити учнів до роботи у навчальних осередках яскравою наочністю. Комплект плакатів відповідає чинним програмам ЗДО (Базовому компоненту дошкіл ьної освіти та програмам «Впевнений старт», «Українське довкілля», «Дитина») та НУШ. Можуть бути використані під час викладання за всіма чинними підручниками, у тому числі «Я досліджую світ. 1 -2 клас» Гільберт Т. Г., Тарнавська С. С., Гнатюк О. В., Павич Н. М.; «Я досліджую світ. 1 -2 клас» Бібік Н. М., Бондарчук Г. П., «Я досліджую світ. 1 -2 клас» Большакова І. О, Пристінська М. С.
Більше інформації
КодНУШ016
ISBN9786170039262
СеріяЗошити. НУШ
Вік/клас2 класс
Розмір26.00x20.00x0.34
Сторінок48
Автор
О. В. Кулаченко
Посібник призначений для самостійного опанування учнями програмового
матеріалу за новими темами - як офлайн на уроці, так і онлайн вдома.
Система завдань побудована таким чином, щоб допомогти учням досягати
результату через власні дослідження, спостереження, припущення та
висновки.
За QR – кодом учні зможуть пройти тест за кожною новою темою,
використовуючи будь-які гаджети. Учитель зможе завантажити тестові
завдання на будь-які платформи дистанційного навчання для організації
оцінювання всього класу.

В умовах дистанційного навчання цей посібник допоможе ефективно
організувати роботу дитини вдома та стане незамінним помічником для
вчителів та батьків.Відповідає вимогам Типових освітніх програм з математики для учнів 2-го класу.
Більше інформації
КодНУД026
ISBN9786170038357
СеріяДидактичні матеріали
Вік/клас2 класс
Розмір26.00x19.80x0.37
Сторінок56
Автор
М. П. Смалюх
Посібник містить цікаві ігрові завдання з математики для учнів 2-го класу. За допомогою матеріалів збірки вчитель матиме змогу активізувати розумову діяльність учнів, організувати індивідуальну та парну роботу на уроках математики й в позаурочний час, а для учнів, які мають швидкий темп роботи, ігрові завдання стануть додатковими тренажерами. Посібник допоможе вчителеві успішно реалізувати вимоги типових освітніх програм Нової української школи, учням розвити самостійність, краще вдосконалити математичні навички, переконатися у тому, що математика цікава та захоплива наука. Подані завдання можна копіювати, а також використовувати як зразок для створення власних завдань: • Для усних обчислювань; • Відпрацювання іменованих чисел; • Вивчення геометричних фігур; • Вивчення величин. Для вчителів, учнів 2-го класу та їхніх батьків.
Більше інформації
КодНУР021
ISBN9786170036629
СеріяПосібник для вчителя
Вік/клас2 класс
Розмір20.90x14.00x0.63
Сторінок144
Автор
автор-упоряд. С. В. Сигида
Посібник містить інформаційний методичний матеріал для підготовки і проведення ранкових зустрічей у 2-му класі, дібраний відповідно до Концепції Нової української школи, вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти. Матеріал систематизовано за темами місяців (I семестр): • «Зміни»; • «Способи пізнання»; • «Територія»; • «Спільнота». Щоденні вітання, цікаве подання матеріалу, групова робота, ігри та завдання розвивального характеру допоможуть учителеві продовжити роботу щодо ств орення класної спільноти, урізноманітнити уроки, сприятимуть розвитку навичок спілкування, логічного мислення молодших школярів, їхньої творчої уяви, самостійності, формуванню всебічно розвиненої особистості громадянина і патріота, здатного до інновацій. Запропоновані у посібнику завдання спрямовані на формування ключових компетентностей молодших школярів Нової української школи, зокрема: спілкування державною мовою, уміння вчитися впродовж життя, соціальної та громадянської компетентностей, ком петентності у природничих науках і технологіях, екологічної грамотності, ініціативності та підприємливості, а також здорового способу життя. Для вчителів, вихователів, студентів педагогічних вузів, батьків.
Більше інформації
КодЗПП031
ISBN2712710027434
СеріяНаочні посібники
Вік/клас2 класс
Розмір42.00x28.00x0.34
Сторінок16
Автор
без автора
Плакати допоможуть учителеві організувати стимулююче навчальне середовище, налаштувати вихованців на тему дня/тижня/місяця під час ранкових зустрічей, урізноманітнити освітній процес, будуючи його на основі компетентнісного/діяльнісного підходу та залучаючи учнів до роботи у навчальних центрах/осередках яскравою наочністю. Кожний плакат містить ілюстрації та вірш у відповідності до підтеми. Комплект містить 16 двосторонніх кольорових плакатів, що стануть у пригоді під час проведення ранкових з устрічей у 2-му класі Нової української школи. У складі комплекту плакати за наступними темами: • Зміни; • Способи пізнання; • Територія; • Спільнота; • Вартість і цінність; • Хочу/можу/потрібно; • Ідеї винаходи відкриття; • Рух і час; • Все пов’язано з усім. Матеріали плакатів дібрано з урахуванням вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти та положень Концепції Нова українська школа, відповідно до інтегрованих тем місяців за програмою Р. Б. Шияна.
Більше інформації
КодНУР027
ISBN9786170036926
СеріяПосібник для вчителя
Вік/клас2 класс
Розмір20.80x14.50x0.68
Сторінок144
Автор
авт.-упоряд. А. В. Ордановська
Як продовжити залучення батьків другокласників до освітнього процесу? Як доступно пояснити відмінність між школою минулого, у якій вони навчалися, та Новою українською школою – школою компетентностей ХХІ століття? Як будувати із ними стосунки на засадах педагогіки партнерства? Як перетворити традиційні батьківські збори на сучасні, цікаві, корисні та радісні зустрічі з використанням інтерактивних технологій? Відповіді на ці та безліч інших запитань ви знайдете на сторінках посібника, що містить практичні розробки заходів для батьків другокласників (іноді – за участю їхніх дітей), актуальних за тематикою та нестандартних за формою проведення (тренінг, квест, інтерактивне спілкування, проблемний міст, майстер-клас, батьківський ринг тощо).
Для вчителів початкових класів, методистів з початкового навчання, студентів педагогічних факультетів, батьків.
Більше інформації
КодНУД022
ISBN9786170038531
СеріяДидактичні матеріали
Вік/клас2 класс
Розмір26.00x20.50x0.74
Сторінок160
Автор
О. О. Кашуба
та ще 1
О.В. Кулаченко
Сховати
Посібник укладено згідно з вимогами Типових освітніх програм з математики для 2-го класу. Він містить різноманітні за змістом, ступенем складності та формою виконання завдання, що розроблено за методикою «Щоденні 3».
За допомогою матеріалів посібника вчитель матиме змогу організувати самостійну індивідуальну та парну роботу на уроках математики й в позаурочний час за трьома видами діяльності: «Математика самостійно», «Математика разом із другом» та «Математика письмово». Посібник складено за темами 4 місяців І семестру. На кожний місяць розроблено по 20 різноманітних цікавих завдань з трьох видів діяльності відповідно до теми.
Подані завдання можна копіювати, а також використовувати як зразок для створення власних завдань.
Посібник допоможе вчителеві успішно реалізувати вимоги Нової української школи, учням — розвивати самостійність, витривалість та стати успішними в математиці, а батькам — сприяти кращому засвоєнню математичних знань та навичок своїх дітей.
Більше інформації
КодНУД021
ISBN9786170038548
СеріяДидактичні матеріали
Вік/клас2 класс
Розмір25.70x20.40x0.67
Сторінок144
Автор
Т.В. Чернова
Посібник містить практичний матеріал з української мови в 2-му класі НУШ. Методику "Щоденні 5" використовують для розвитку читацьких умінь та навичок, прищеплення любові до читання, збагачення словникового запасу учнів. Посібник містить різноманітні завдання за методикою "Щоденні 5", що передбачають виконання 5-ти завдань з навчання грамоти: • Читання для себе; • Читання для когось; • Слухання; • Робота зі словами; • Письмо для себе. Посібник складено за темами 4 місяців І семестру 2-го класу: • Зміни; • Способи пізнання; • Територія; • Спільнота. Запропоновані завдання відповідають усім чинним підручникам з української мови. Їх можна копіювати й пропонувати учням для роботи на уроках і в позаурочний час.
Напишіть відгук
Ваш відгук: Комплект посібників для вчителя 2 класу 1 семестр