Комплект посібників для вчителя 1 класу 2 семестр

Паперова версія Електронна версія
Паперова версія
У наявності
Спеціальна ціна 717,00 грн Звичайна ціна 955,00 грн

Доставка

     УКРПОЧТА  - від 30 грн  Детальніше>

     НОВА ПОШТА - від 45 грн Детальніше>

Оплата

Готівкою під час отримання, картою Visa/MasterCard, безготівковий розрахунок для юридичніх осіб

Гарантія

Друковані видання належної якості не підлягають обміну та поверненню. Про інші випадки детальніше тут

Разом Відгуки
Більше інформації
КодКПК054
СеріяВиховна робота
Вік/клас1 клас
РозмірА5, А4

Нові видання спрямовані на допомогу вчителям 1-х класів НУШ на всіх етапах освітнього процесу. Матеріали посібників складено відповідно до вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти, Концепції «Нова українська школа», на засадах компетентнісного та діяльнісного підходів.

У складі комплекту
Більше інформації
КодНУР013
ISBN9786170033970
СеріяПосібник для вчителя
Вік/клас1 класс
Розмір20.90x14.20x0.60
Сторінок144
Автор
автори-упорядники: Н. А. Жиганюк
та ще 5
О. В. Кирилова
І. В. Кодола
О. В. Стеценко
О. П. Чорнобай
А. С. Яковенко
Сховати
Посібник містить докладні розробки тематичних днів до тематичних тижнів у 1-му класі Нової української школи (ІІ семестр), складені відповідно до вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти, на засадах компетентнісного, діяльнісного підходу.
Тематичні дні об’єднують блоки знань із різних навчальних предметів, тем навколо однієї проблеми з метою інформаційного та емоційного збагачення сприймання, мислення, почуттів учнів.
Уміщені у посібнику матеріали, дібрані за принципом тематичної інтеграції, сприятимуть формуванню у молодших школярів цілісної картини світу, здатності сприймати предмети і явища різнобічно, системно, емоційно, поглибленню та розширенню знань учнів та діапазону їх практичного застосування у реальному житті.
Для вчителів початкових класів, студентів педагогічних вузів, вихователів, батьків.
Більше інформації
КодНУД012
ISBN9786170036322
СеріяДидактичні матеріали
Вік/клас1 класс
Розмір26.00x20.00x0.29
Сторінок48
Автор
О. Ю. Харченко
Посібник містить практичний матеріал з навчання грамоти. Завдання диференційовані за змістом, ступенем складності та формою виконання, відповідають Типовим освітнім програмам (НУШ 1 та НУШ 2) з української мови (навчання грамоти). Різноманітні завдання розроблено за 10-ма темами тижнів, тому їх можна застосовувати також для проведення тематичних днів, тематичних тижнів та інтегрованих занять. Цей посібник також допоможе організувати самостійну роботу учнів за методикою Щоденні 5 у 1 класі. Для ц ього потрібно розшити посібник, скопіювати, розрізати, а потім скласти картки у мовно-літературний куточок, де учні самостійно обиратимуть та виконуватимуть завдання. Завдання кожної теми можна умовно розділити на три рівні складності, тож вчитель має змогу запропонувати кожному учневі такі вправи та ігри, які відповідають саме його рівню підготовки на момент проведення; завдання, які учні спроможні виконати самостійно, завдання, що спонукатимуть їх до пізнання, а не лякатимуть складністю й незр озумілістю. Картки можна використовувати під час роботи з усіма чинними букварами. Для вчителів, учнів 1 класу та їхніх батьків.
Більше інформації
КодНУР016
ISBN9786170035639
СеріяПосібник для вчителя
Розмір25.70x20.20x0.66
Сторінок144
Автор
О. М. Юрченко
До уваги вчителів початкових класів, збірка інтегрованих уроків курсу «Я досліджую світ», які відповідають вимогам нового Державного стандарту початкової загальної освіти, нової Типової навчальної програми (авторський колектив під керівництвом Р. Б. Шияна). Авторкою ідеї та упорядницею методик викладання в НУШ та розробок уроків є Юрченко О. М. — кандидатка педагогічних наук, сертифікована тренерка НУШ, яка об'єднала вчителів, що пройшли навчання за методиками НУШ. У посібнику запропоновано ро зробки десяти тематичних тижнів – 50 уроків, які втілюють новітні методики та дозволять вчителю зробити кожен урок цікавим та ефективним. Кожен урок починається з оригінальних варіантів ранкових зустрічей, багато уваги автори приділили активним формам роботи – груповим, парним. Дослідженням. Екскурсіям тощо. Майже до кожної теми запропоновано великий обсяг додаткових матеріалів – текстових, ілюстративних, аудіо- та відео фрагментів, якими можна скористатися за допомогою QR-кодів на сторінках кни
Більше інформації
КодНУР004
ISBN9786170034908
СеріяПосібник для вчителя
Вік/клас1 класс
Розмір26.00x20.00x0.26
Сторінок48
Автор
О. Ю. Харченко
Посібник містить практичний матеріал з навчання грамоти. Завдання диференційовані за змістом, ступенем складності та формою виконання, відповідають Типовим освітнім програмам (НУШ 1 та НУШ 2) з української мови (навчання грамоти). Різноманітні завдання розроблено за 10-ма темами тижнів, тому їх можна застосовувати також для проведення тематичних днів, тематичних тижнів та інтегрованих занять. Цей посібник також допоможе організувати самостійну роботу учнів за методикою "Щоденні 5" у 1 класі. Д ля цього потрібно розшити посібник, скопіювати, розрізати, а потім скласти картки у мовно-літературний куточок, де учні самостійно обиратимуть та виконуватимуть завдання. Завдання кожної теми можна умовно розділити на три рівні складності, тож вчитель має змогу запропонувати кожному учневі такі вправи та ігри, які відповідають саме його рівню підготовки на момент проведення; завдання, які учні спроможні виконати самостійно, завдання, що спонукатимуть їх до пізнання, а не лякатимуть складністю й незрозумілістю. Картки можна використовувати під час роботи з усіма чинними букварами. Для вчителів, учнів 1 класу та їхніх батьків.
Більше інформації
КодНУР031
ISBN9786170037879
СеріяПосібник для вчителя
Вік/клас1 класс
Розмір21.10x14.50x0.90
Сторінок100
Автор
О. Ю. Харченко
Для розвитку в дітей читацьких умінь і навичок використовують методику "Щоденні 5". Вона передбачає щоденне застосування учнями в навчальному процесі п’яти видів діяльності, до яких належить «Слухання». Пропонований посібник сконструйовано на основі потижневого тематичного планування. Відповідно до теми тижня дібрано декілька різноманітних цікавих творів: казок, оповідань, віршів та наведені завдання до них. Учні можуть слухати вчителя, друга чи аудіофайли. Школярі можуть використати гаджети для цього виду роботи під час навчання. В електронному додатку за QR-кодом учитель зможе завантажити деякі аудіоказки, які читають професійні актори. Посібник адресовано вчителям початкової школи.
Більше інформації
КодНУД010
ISBN9786170037091
СеріяДидактичні матеріали
Вік/клас1 класс
Розмір25.80x20.00x0.66
Сторінок144
Автор
О. О. Кашуба
та ще 1
О. В. Кулаченко
Сховати
Посібник укладено згідно з вимогами Типових освітніх програм з математики для 1-го класу. Він містить різноманітні за змістом, ступенем складності та формою виконання завдання, які розроблено за методикою «Щоденні 3». Цей посібник допоможе вчителеві організувати самостійну індивідуальну та парну роботу на уроках математики й у позаурочний час за трьома видами діяльностей: • Математика самостійно; • Математика разом із другом; • Математика письмово. Посібник сконструйовано на основі потижнево го планування за темами тижнів. На кожний тиждень розроблено по п’ять різноманітних цікавих завдань за кожним із трьох видів діяльності відповідно до теми. Завдання можна копіювати й пропонувати учням для роботи або на їх основі створювати власні завдання. Матеріали посібника допоможуть учителеві здійснювати диференційований підхід до учнів, організувати індивідуальну та парну роботу школярів на уроках математики та в позаурочний час, сприятимуть розвитку критичного мислення дітей, навичок їх сп ілкування з однолітками, зацікавлять першокласників математикою. Для вчителів, учнів 1-го класу та їхніх батьків.
Більше інформації
КодНУР014
ISBN9786170034915
СеріяПосібник для вчителя
Вік/клас1 класс
Розмір26.00x20.00x0.26
Сторінок48
Автор
О. В. Нестеренко
Посібник містить цікаві завдання, різноманітні за змістом та рівнями складності, які відповідають вимогам Типової освітньої програми з математики 2018 року. Цей посібник допоможе вчителеві організувати роботу першокласників за методикою "Щоденні 3". Різноманітні завдання розроблено за десятьма темами тижнів, тому їх можна застосовувати також для проведення тематичних днів, тематичних тижнів та інтегрованих занять. Щоб почати застосовувати матеріали посібника, його потрібно розшити, скопіювати , розрізати, а потім скласти картки в математичний куточок, де учні самостійно обиратимуть та виконуватимуть завдання Дидактичні картки стануть у пригоді вчителеві під час організації самостійної роботи учнів на уроці та в позаурочний час. Завдання кожної теми можна умовно поділити за рівнями складності, тож учитель матимете змогу запропонувати кожному учневі вправи та ігри, які відповідають саме його рівню підготовки на поточний момент; завдання, які учні спроможні виконати самостійно; завдання , що мотивуватимуть їх до пізнання, а не лякатимуть складністю й незрозумілістю. Картки можна використовувати під час роботи з усіма чинними підручниками з математики.
Більше інформації
КодНУД011
ISBN9786170036315
СеріяДидактичні матеріали
Вік/клас1 класс
Розмір26.00x20.00x0.29
Сторінок48
Автор
О. В. Кулаченко
та ще 1
О. О. Кашуба
Сховати
Посібник містить цікаві завдання, різноманітні за змістом та рівнями складності, які відповідають вимогам Типової освітньої програми з математики 2018 року. Цей посібник допоможе вчителеві організувати роботу першокласників за методикою «Щоденні 3». Різноманітні завдання розроблено за десятьма темами тижнів, тому їх можна застосовувати також для проведення тематичних днів, тематичних тижнів та інтегрованих занять. Для використання матеріалу посібника, його потрібно розшити, скопіювати, розріз ати, а потім скласти картки в математичний куточок, де учні самостійно обиратимуть та виконуватимуть завдання. Дидактичні картки стануть у пригоді вчителеві під час організації самостійної роботи учнів на уроці та в позаурочний час. Завдання кожної теми можна умовно поділити за рівнями складності, тож учитель матимете змогу запропонувати кожному учневі вправи та ігри, які відповідають саме його рівню підготовки на поточний момент; завдання, які учні спроможні виконати самостійно; завдання, що мо тивуватимуть їх до пізнання, а не лякатимуть складністю й незрозумілістю. Картки можна використовувати під час роботи з усіма чинними підручниками з математики. Посібник сумісний з усіма чинними підручниками з математики.
Більше інформації
КодНУД009
ISBN9786170037084
СеріяДидактичні матеріали
Вік/клас1 класс
Розмір25.80x20.50x0.86
Сторінок192
Автор
О. Ю. Харченко
та ще 2
В. І. Цимбалова
Т. В. Чернова
Сховати
Посібник містить практичний матеріал з навчання грамоти, створений за вимогами Типових освітніх програм з української мови для 1-го класу. Завдання розроблено за методикою «Щоденні 5», яка сприяє розвитку самостійності, креативності, умінню мислити нестандартно. Посібник сконструйовано на основі потижневого планування. На кожний тиждень запропоновано по п’ять різноманітних завдань з п’яти видів діяльності відповідно до теми. Скориставшись матеріалами посібника, учитель матиме можливість працюват и з учнями індивідуально та в малих групах відповідно до учнівських потреб. Подані завдання можна копіювати, а також використовувати як зразок для створення власних завдань. Посібник містить різноманітні завдання за методикою «Щоденні 5», що передбачають виконання 5-ти завдань з навчання грамоти: • Читання для себе; • Читання для когось; • Слухання; • Робота зі словами; • Письмо для себе. Матеріали посібника допоможуть вчителеві організувати індивідуальну, парну чи групову роботу, забезпечити ди ференційований підхід до кожного учня, згуртувати дитячий колектив; сприятимуть розвитку навичок спілкування, логічного мислення молодших школярів, їхньої творчої уяви, самостійності, формуванню всебічно розвиненої особистості громадянина і патріота, здатного до інновацій. Для вчителів, учнів 1-го класу та їхніх батьків.
Більше інформації
КодНУР044
ISBN9786170038272
СеріяПосібник для вчителя
Вік/клас1-2 класс
Розмір21.00x14.20x0.73
Сторінок192
Автор
О. В. Нестеренко. Н. Ф. Юрченко
Посібник складений за вимогами Типових освітніх програм із математики для учнів 1-2-х класів. Він містить різноманітні завдання, спрямовані на розвиток швидких обчислювальних навичок, математичного мислення, пам’яті, є опорною базою в засвоєнні математичної термінології. Основне призначення посібника допомогти вчителеві дібрати матеріал для організації роботи із формування та закріплення навичок усної лічби. Головною метою усних обчислень є формування навичок швидкої лічби, а також розвиток км ітливості учнів, математичної винахідливості, уваги, зміцнення пам’яті. Посібник містить: • математичні диктанти різних видів; • графічні диктанти; • дидактичні ігри. Запропоновані завдання допоможуть сформувати та закріпити навички усної лічби з базових тем програми з математики. Завдання посібника зібрані за базовими темами програми: • Додавання і віднімання в межах 10. • Додавання і віднімання в межах 20. • Додавання і віднімання двозначних чисел без переходу через десяток. • Додавання і відн імання двозначних чисел із переходом через десяток. • Табличне множення та ділення. Матеріали посібника можна використовувати на уроках математики для пояснення і закріплення вивченого матеріалу, контролю знань, додаткових занять з окремими учнями, а також під час занять удома для вдосконалення усних обчислень.
Більше інформації
КодНУР010
ISBN9786170033345
СеріяПосібник для вчителя
Вік/клас1 класс
Розмір20.80x14.50x0.68
Сторінок144
Автор
автори-упорядники Н. Ю. Бабіченко
та ще 2
О. А. Нечипоренко
С. М. Хівренко
Сховати
Посібник містить інформаційний методичний матеріал для підготовки і проведення ранкових зустрічей у 1-му класі (ІІ семестр), дібраний відповідно до Концепції Нової української школи, вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти. Щоденні вітання, цікаве подання потижневого матеріалу, групова робота, ігри та завдання розвивального характеру, диференційований підхід до кожного учня допоможуть учителеві згуртувати дитячий колектив, сприятимуть розвитку навичок спілкування, логічно го мислення молодших школярів, їхньої творчої уяви, самостійності, формуванню всебічно розвиненої особистості громадянина і патріота, здатного до інновацій. Запропоновані у посібнику завдання спрямовані на формування ключових компетентностей молодших школярів Нової української школи, зокрема: спілкування державною мовою, уміння вчитися впродовж життя, соціальної та громадянської компетентностей, компетентності у природничих науках і технологіях, загальнокультурної та екологічної грамотності, іні ціативності та підприємливості, а також здорового способу життя. Для вчителів, вихователів, студентів педагогічних вишів, батьків.
Більше інформації
КодНУД028
ISBN9786170039255
СеріяДидактичні матеріали
Вік/клас1 класс
Розмір25.90x19.90x0.33
Сторінок56
Автор
Юрченко Н.Ф.
Посібник містить цікаві ігрові завдання з математики для учнів 1-го класу. За допомогою матеріалів збірки вчитель матиме змогу активізувати розумову діяльність учнів, організувати індивідуальну та парну роботу на уроках математики й в позаурочний час, а для учнів, які мають швидкий темп роботи, ігрові завдання стануть додатковими тренажерами. Посібник допоможе вчителеві успішно реалізувати вимоги типових освітніх програм Нової української школи, учням — розвити самостійність, краще удосконалити математичні навички, переконатися у тому, що математика - цікава та захоплива наука.
Подані завдання можна копіювати, а також використовувати як індивідуальний зошит учня.
Більше інформації
КодНУД050
ISBN9786170039279
СеріяДидактичні матеріали
Вік/клас1 класс
Розмір26.00x19.80x0.31
Сторінок48
Автор
О. Ю. Харченко
.Посiбник мiстить рiзноманiтнi за рiвнем складностi повчальнi та пiзнавальнi тексти для читання й цiкавi завадння до них.
Дiагностичнi картки допоможуть учителевi урiзноманiтнити освiтнiй процес, здiйснити експрес-перевiрку навичок читання й розумiння прочитаного тексту. Картки можна використовувати для тренування навичок читання, для органiзацаii роботи за методикою "Щоденнi 5", а також у позаурочний час. Для учнiв 1 класу, вчителiв, вихователiв ГПД, турботливих батькiв.
Напишіть відгук
Ваш відгук: Комплект посібників для вчителя 1 класу 2 семестр