Комплект "Інтегровані проекти"

Паперова версія Електронна версія
Паперова версія
У наявності
Спеціальна ціна 100,00 грн Звичайна ціна 125,00 грн

Доставка

 

      УКРПОЧТА  - від 30 грн  Детальніше>
     НОВА ПОШТА - від 45 грн Детальніше>

 

Оплата

Готівкою під час отримання у відділення, картою Visa/MasterCard, безготівковий розрахунок для юридичніх осіб

 

Гарантія

Друковані видання належної якості не підлягають обміну та поверненню. Про інші випадки детальніше тут>

 

Разом Відгуки
Більше інформації
Код КПК040
Серія Ключові компетентності
Вік/клас 5-11 класи
Розмір А5

Організація інтегрованих проектів з використанням різних змістових ліній!

Замовляйте комплект посібників зі знижкою 20%!

Наскрізні лінії — це соціально значущі надпредметні теми, що сприяють розвитку в учнів здатності застосовувати набуті знання в різних ситуаціях і формують уявлення про суспільство в цілому. Посібники містять добірку різноманітних інтегрованих проектів для втілення наскрізних ліній за такими напрямами:

  • «Здоров’я і безпека».
  • «Екологічна безпека та сталий розвиток».

Матеріали посібників можуть застосовувати  у своїй педагогічній практиці вчителі різних навчальних дисциплін середньої та старшої школи під час проведення інтегрованих уроків, виховних занять і позашкільних заходів.  

Устигніть замовити за найвигіднішими цінами!

У складі комплекту
Більше інформації
Код КЛК002
Серія Ключові компетентності
Вік/клас 5-11 класс
Розмір 20.90x14.30x0.70
Сторінок 176
Автор
В. І. Садкіна
Посібник пропонує читачеві різноманітні інтегровані проекти, у яких втілена наскрізна лінія «Здоров’я і безпека» засобами учнівських проектів. Матеріали видання можуть бути використані для планування і проведення інтегрованих уроків, виховних та позакласних заходів. Алгоритми й ідеї для учнівських проектів, запропоновані у посібнику, стануть у пригоді творчим педагогам для реалізації компетентнісного підходу й розкриття наскрізних ліній. Для вчителів основ здоров’я, математики, історії, трудовог о навчання, біології, хімії, економіки, української мови та літератури, іноземних мов, мистецтва, фізичної культури.
Більше інформації
Код КЛК003
Серія Ключові компетентності
Вік/клас 5-9 класс
Розмір 21.00x14.30x0.73
Сторінок 160
Автор
Укладач З. В. Філончук
Посібник містить розробки інтегрованих навчальних проектів наскрізної змістової лінії «Екологічна безпека та сталий розвиток». Вони складені з урахуванням вікових можливостей груп учнів 5−9-х класів, вимог нових і оновлених (2017 р.) навчальних програм. Проєкти ставлять за мету формування екологічної компетентності учнів, інтегруючи низку навчальних предметів природничого напряму (природознавства, географії, біології, фізики, хімії) із залученням предметних компетентностей математики, інформатик и, предметів соціального та економічного спрямування. Виконання проектів може бути здійснене як в рамках окремих класів, так і в рамках усієї шкільної громади. Надані детальні рекомендації для учителів усіх етапів (організація, консультування, реалізація та презентація) проєктної технології. Додатки містять інструктивні та інформаційні картки для учнів, інструкції щодо організації певних форм роботи, довідковий матеріал, орієнтовні результати учнівської діяльності тощо.
Напишіть відгук
Ваш відгук: Комплект "Інтегровані проекти"
Додаткові матеріали
Завантажити