Як зробити замовлення на сайті?

1. Зайдіть на сайт під своїм ім’ям. У правому верхньому куті має бути написано «Ваше ім’я та прізвище».

2.  Оберіть книги в розділі. Для пошуку потрібної книги використовуйте меню, що розміщено ліворуч або скористайтеся пошуком чи фільтрами.

Оберіть книги.  Для того щоб додати книгу до свого замовлення, натисніть на напис під зображенням обкладинки видання «Купити». Потім можна продовжити обирати книги.

3. Зробивши свій вибір, перевірте замовлення, натиснувши на зображення кошика у верхньому правому куті сторінки сайту. З’явиться таблиця з переліком книг, які ви обрали. Кількість замовлених книг можна редагувати, якщо ввести у поле відповідну цифру.

Натисніть «Оформити замовлення».

4. Якщо все правильно і ви остаточно визначилися із замовленням та готові продовжити оформлення, натисніть «Продовжувати далі».

5. Оберіть варіант доставки:

  • Укрпошта
  • Нова пошта

Обравши доставку Укрпоштою, ви сплачуєте лише частину 28,90 грн. Це одразу додано до суми вашого замовлення. Обравши Нову пошту, ви повністю сплачуєте вартість доставки замовлення. Якщо замовлення до 1000 грн. вартість доставки 35 грн, якщо замовлення від 1000 до 2000 грн. – 85 грн. За умови оплати під час отримання додатково 2 % від суми замовлення за переказ коштів.

Укрпошта

Нова пошта

Оберіть місто отримання та номер складу

6. Оберіть варіант оплати:

У першому випадку вам запропонують платіжні системи Portmone та Liqpay. Оберіть одну з них для здійснення оплати. У разі оплати за допомогою картки, ви сплачуєте лише вартість замовлення та доставку.

Замовлення прийнято

Для того щоб роздрукувати квитанцію, натисніть на слова «роздрукувати квитанцію» (як на малюнку) або перейдіть на сторінку «Мої замовлення» http://osnova.com.ua/cabinet/orders/ у вашій робочій кімнаті, де натисніть на слово «Квитанція» в останньому стовпчику таблиці.

На підтвердження, до вашої особистої електронної скриньки надійде лист із переліком книг, які ви замовили.

Також інформація про замовлення з’явиться  у вашій «Робочій кімнаті». Натисніть «Робоча кімната», «Мої замовлення» http://osnova.com.ua/cabinet/orders/, тут ви зможете перевірити  дату замовлення, кількість, назви книг та іншу інформацію.

Залишайтеся з нами!