«120 балів». Програма лояльності для вірних передплатників

Копії передплатних квитанцій обертаємо на ваші гроші!

Пропонуємо вам стати учасниками програми лояльності «120 балів»

На сьогодні учасниками програми стали понад 10 тис. осіб. Торік учасники програми отримали понад 100 тис. грн. на свої рахунки в балах.
Стати учасником програми просто. Достатньо надіслати копію передплатної квитанції на паперову версію журнал(и) Видавничої групи «Основа». Одразу ж суму передплати переведуть на ваш рахунок як суму балів. Нагадуємо, вартість передплати дорівнює сумі балів, яку ви отримаєте на свій рахунок. Ураховується передплата як поштова, так і редакційна, і не лише цього року, але й усіх минулих періодів! Тим, хто оформлює редакційну передплату, бали нараховуються автоматично.

Витратити бали можна на замовлення книг на сайті http://book.osnova.com.ua/. Суму знижки ви можете підрахувати самостійно. 1 бал дорівнює 10 копійкам. Таким чином, якщо на вашому рахунку 800 балів, ви можете отримати знижку 80 грн.

Програма «120 балів» дозволяє отримати значну знижку на книги або на передплату і навіть оформити передплату безкоштовно!

Отже пропонуємо приклад розрахунку. Ви передплачуєте журнал «Математика в школах України» із книжковим додатком Видавничої групи «Основа» впродовж 5 років. Вартість передплати, яку ви заплатили за цей період, становить 792,60 грн — це і є ваша кількість балів. Тепер ви можете оформити передплату на наступний період зі знижкою 79,26 грн. Вартість передплати на друге півріччя 2017 року на пільговий індекс за редакційною передплатою на журнал «Математика в школах України» становить 260,00 грн. (Вартість звичайної передплати становить 300,00). Різниця відчутна, чи не так?

Знайдіть свої квитанції та зателефонуйте нам у видавництво! Використати бали можна лише до 1 січня 2020 року!