Новинки Видавничої групи «Основа» для вихователів ДНЗ: ефективна наочність для розвитку дошкільників!

19.03.2018 2252 0

Прагнете легко та весело навчати малят мовлення, увічливості, безпеки та інших ключових навичок? Тоді вам знадобиться якісна наочність! І саме для вас ми розробили тематичні комплекти плакатів, що допоможуть ефективно проводити заняття з розвитку мовлення дошкільнят протягом року.

Усі комплекти плакатів відповідають чинним програмам і стануть у пригоді для всіх вікових груп!

Освітня лінія «Дитина в соціумі»:

 • «Родина»— комплект із 9 двосторонніх кольорових плакатів. За допомогою яскравих і добрих малюнків діти знайомляться з назвами членів сім’ї, сімейними традиціями, засвоюють поняття турботи та взаємної підтримки в родині. У комплекті висвітлено такі теми: «Родина» (3 шт.), «Склад сім’ї», «Сімейні традиції» (3 шт.), «Сімейні обов’язки» (3 шт.), «Взаємна турбота у сім’ї» (2 шт.), «Свята» (2 шт.), «Права дитини» (2 шт.), «Які права порушені в казках?» (2 шт.).
 • «Україна — рідний край»— комплект із 9 двосторонніх кольорових плакатів. Мальовничі краєвиди Києва та інші міста України, народні символи, ремесла та інші яскраві малюнки допоможуть у патріотичному вихованні.
Код Назва Формат Ціна  Де замовити?
ДСН001 «Родина» А2 180.00
ДСН002 «Україна — рідний край» А3 150.00

Освітня лінія «Особистість дитини»:

 • Комплект «Правила безпеки» допоможе навчити дошкільнят бути уважними й обережними. Ви отримуєте 9 кольорових двосторонніх плакатів: «Безпека вдома», «Безпека на вулиці», «Безпека на дорозі», «Безпека на велосипеді», «Небезпечні дії під час грози», «Обережно: незнайомці!», «Небезпечна поведінка з тваринами», «Небезпечна поведінка на воді», «Безпека у лісі», «Служби допомоги». Прості та зрозумілі малюнки запам’ятаються дітям краще будь-яких слів і підкажуть, як поводитися за різних ситуацій.
 • Комплект «Правила ввічливості та етикету» допоможе навчити малят основ етикету. 8 кольорових двосторонніх плакатів демонструють типові ситуації та доступно пояснюють, як слід у них поводитися: «Ввічливі слова», «Правила поведінки на вулиці», «Правила поведінки з друзями», «Правила поведінки у магазині», «Правила поведінки в транспорті», «Правила поведінки на природі», «Правила поведінки у театрі», «Правила поведінки за столом», «Правила поведінки у гостях».
Код Назва Формат Ціна  Де замовити?
ОДН001 «Правила безпеки» А2 180.00
ОДН002 «Правила ввічливості та етикету» А2 180.00


Освітня лінія «Мовлення дитини»:

 • «Склади речення»— комплект із 10 кольорових двосторонніх плакатів з барвистими зображеннями тварин і довкілля. Діти добирають відповідні слова, дивлячись на малюнки, та навчаються правильно будувати речення під час розмови на різноманітні теми.
 • «Склади розповідь»— комплект із 9 кольорових двосторонніх плакатів. Низка малюнків на певну тему допомагає дітям скласти послідовну розповідь, навчає розмірковувати над побаченим і будувати логічні зв’язки. Теми плакатів: «У дитячому садку», «У бабусі», «У селі», «У парку», «У лісі», «У зоопарку», «На дитячому майданчику», «Золота осінь», «Зимові розваги», «Весна настала», «Літо, літечко», казка «Курочка Ряба», казка «Ріпка», казка «Колобок», казка «Рукавичка», «Що спочатку, а що потім?» (3 шт.).
 • «У світі слів»— 9 кольорових двосторонніх плакатів за темами: «Слова — назви предметів», «Слова — назви дій», «Слова — назви ознак» та «Допоміжні слова». Дитина не просто розширює активний словниковий запас, а вчиться розмірковувати над побаченим, узагальнювати предмети та класифікувати явища.
Код Назва Формат Ціна Де замовити?
МВН001 «Склади речення» А3 150.00  
МВН002 «Склади розповідь» А2 180.00
МВН003 «У світі слів» А2 180.00

Освітня лінія «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі» 

 • «Орієнтування в просторі та часі»*— комплект із 7 кольорових двосторонніх плакатів. За допомогою барвистих малюнків діти засвоюють орієнтування в просторі (плакати «Близько — далеко», «Вище — нижче», «Вгору — вниз», «Ліворуч — праворуч», «Попереду — позаду», «Знайди за схемою») та орієнтування в часі (плакати «Пори року», «Дні тижня», «Частини доби», «Вчора, сьогодні, завтра», «Годинник»).
 • «Склад чисел першого десятка»*— комплект із 5 кольорових двосторонніх плакатів. Наочні малюнки допоможуть дітям легко вивчити цифри, порядок та склад чисел. У комплекті такі плакати: «Склад числа 3», «Склад числа 4», «Склад числа 5», «Склад числа 6», «Склад числа 7», «Склад числа 8», «Склад числа 9», «Склад числа 10», «Склад чисел 2–10».
 • «Геометричні фігури та форми»*— комплект із 6 кольорових двосторонніх плакатів. Вони допоможуть дітям вивчити різні геометричні форми, їхні назви та властивості, навчитися розрізняти ці форми у навколишньому середовищі. Плакати в комплекті: «Круг», «Квадрат», «Трикутник», «Прямокутник», «Овал», «Ромб», «Куля», «Куб», «Циліндр», «Конус», «Геометричні фігури у навколишньому світі».
 • «Цифри, лічба»*— комплект із 9 кольорових двосторонніх плакатів, що допоможе навчити дітей рахувати, зрозуміти принцип лічби. У комплекті плакати: «Число 1, цифра 1», «Число 2, цифра 2», «Число 3, цифра 3», «Число 4, цифра 4», «Число 5, цифра 5», «Число 6, цифра 6», «Число 7, цифра 7», «Число 8, цифра 8», «Число 9, цифра 9», «Число 10», «Лічба від 0 до 5», «Лічба від 6 до 10», «Порядкова лічба».

 

Код Назва Формат Ціна Де замовити?
ДПН002 «Орієнтування в просторі та часі» А2 170,00    
ДПН004 «Склад чисел першого десятка» А2 125,00
ДПН006 «Геометричні фігури та форми» А2 150,00
ДПН007 «Цифри, лічба» А2 200,00

Усі плакати видані українською мовою.

Замовляйте наочність просто у видавництві за мінімальною ціною!

Поділитися в Viber Залишити свій відгук