2017 рік для авторів: матеріали, сертифікати та запрошення до співпраці

27.12.2017 7 0

Шановні автори!

Співпраця з вами 2017 року була неймовірно інтенсивною та плідною: майже 5000 публікацій ваших матеріалів — напрацювань, статей, завдань — у журналах Видавничої групи «Основа». Ми щиро вдячні вам за таку активність! Це свідчить про те, що тисячі освітян по всій країні мають винятковий педагогічний досвід і прагнуть розповсюдити його на користь суспільству.

У 2017 році кожен автор, чиї матеріали були надруковані, отримав не лише примірник журналу з публікацією, але й особливий сертифікат. Цей сертифікат допоможе пройти атестацію та підвищення кваліфікації без клопоту й проблем!

Ми виконали чималу та надзвичайно кропітку роботу, щоб усі сертифікати знайшли своїх авторів:

Ви ще не публікувалися у нас, але хочете побачити своє ім’я в журналі? Стати нашим автором легко!

У 2018 році ми продовжуємо друкувати ваші розробки уроків, статті, методичні рекомендації, тож сміливо надсилайте свої напрацювання! Орієнтовний обсяг: для розробок або статей — 6–9 сторінок друкованого тексту; для тестів або завдань — 3–6 сторінок.

Докладні умови, правила оформлення матеріалів та електронні адреси редакцій журналів подано на сторінці http://osnova.com.ua/authors. Дотримання правил забезпечить популярність серед читачів і прискорить публікацію матеріалів.

Чекаємо ваших робіт!

Поділитися в Viber Залишити свій відгук

Читайте також