Вигідна передплата на корисні журнали!

Хочете отримувати улюблений журнал зручно та за найнижчою ціною? Оформлюйте електронну передплату!

Електронна версія коштує значно менше, і нині є найзручнішим варіантом: ви можете завантажити номер журналу у смартфон та завжди мати при собі, а роздруковувати лише необхідні сторінки!

З 2018 року ми починаємо друкувати книжковий додаток до журналу «Дошкільний навчальний заклад». У ньому ви знайдете ще більше практичних рекомендацій та розробок, а також планування, нормативні документи та унікальні авторські дидактичні матеріали.

Зробіть прості кроки та користуйтесь безперечними перевагами:

  1. Оформіть передплату на сайті, за допомогою інструкції http://osnova.com.ua/help/8/. Просто на першому кроці оберіть «електронні примірники», а далі — журнал, рік та період передплати.
  2. Сплатіть одразу карткою (без комісії) на сайті за допомогою платіжних систем Portmone або LiqPay, або роздрукуйте квитанцію з сайту, та сплатіть у будь-якому банку. Скановану копію квитанції потрібно надіслати на електронну адресу: site@osnova.com.ua
  3. Коли на сайті з’явиться новий номер журналу, він відобразиться на сторінці «Електронна передплата» у вашій робочій кімнаті (http://osnova.com.ua/help/3/). Також на електронну пошту буде надіслано листа, у якому ви знайдете перелік статей номеру та посилання на нього.

Детально про вартість електронної передплати ви зможете дізнатись на http://osnova.com.ua/help/13/  або завантажуйте 

Зверніть увагу!

  • Матеріали на особисту електронну адресу не надсилаються.
  • Активація електронної передплати відбувається вручну адміністратором сайту з Пн-Пт, з 10 до 18 години.

Передплачуйте журнал за найкращою ціною!