Корисні подарунки для вчителів від Видавничої групи «Основа»!

13.11.2017 483 0

Подарунок — приємна новина, а вдвічі приємніше, якщо він корисний! І оскільки ми завжди дбаємо про ваші інтереси, пропонуємо розіграш передплати на журнали з найкориснішими матеріалами для вчителів.

Комплект для школи — це 26 журналів із різних предметів для керівників та вчителів! Усі члени шкільного колективу знайдуть для себе актуальні, важливі матеріали, зокрема останню інформацію з предмета чи нові прийоми роботи на уроці. Передплата комплекту на рік коштує 7700 грн (електронний формат), але ви можете отримати його абсолютно безкоштовно!

  • 3 учасників отримують передплату на фаховий комплект «Базовий» (електронна версія) на 6 місяців!

Комплект містить журнали «Класному керівнику. Усе для роботи» та «Педагогічна майстерня» — вірні помічники шкільного вчителя, де завжди є дієві методики та розробки актуальних заходів для учнів. Передплата комплекту на 6 місяців в електронному вигляді коштує 252 грн. Поспішайте отримати ці видання на найвигідніших умовах!

Передплата на журнал «Класному керівнику. Усе для роботи» або «Педагогічна майстерня» на 6 місяців в електронному вигляді коштує 126 грн.

Щоб узяти участь у розіграші, з 13 до 22 листопада зробіть 3 кроки:

  1. Заповніть гугл-форму: http://qoo.by/2XEU
  2. У Фейсбуці зробіть репост — поділіться на своїй сторінці записом про розіграш зі сторінки https://www.facebook.com/OsnovaVG
  3. При репості напишіть, чим вам корисний цей подарунок!

Переможці будуть обрані 23 листопада за допомогою сервісу random.org

Журнали — це найзручніший формат для невпинного самовдосконалення вчителя, тому долучайтеся до цього процесу!

Чекаємо вас із нетерпінням!

Поділитися в Viber Залишити свій відгук