Вітаємо з Днем працівника освіти!

Шановні освітяни!

Щиро вітаємо усіх вас з професійним святом! Цей день створений для того, щоб підкреслити вашу величезну роль у розвитку суспільства та побудові майбутнього. Вам довірене найцінніше — діти, і саме ви впливаєте на їхні розум та серця своєю турботою, мудрістю та людяністю.

Тож ми бажаємо вам сил та натхнення у цій титанічній праці. Нехай на професійному шляху кожного з вас супроводжують щастя та успіх, любов та вдячність учнів!

Зі свого боку ми пропонуємо найліпші методичні матеріали, що допомагають полегшити вашу працю, зберегти час та підвищити майстерність. До свята ми приготували вам сюрприз!

Отримайте корисну літературу за репост!

Першим двом переможцям ми даруємо комплект із трьох посібників, зокрема:

Інші восьмеро учасників отримують  «Не-методичний посібник для вчителя»!

Умови участі дуже прості:

1. Заповнити заявку за посиланням https://goo.gl/FEVRr1

2. Обов'язково бути підписаним на сторінку Видавничої групи «Основа» https://www.facebook.com/OsnovaVG

3. Поділитися у себе на сторінці записом з інформацією про розіграш.

Результати будуть оголошені 2 жовтня після 16:00. Переможців буде обрано за допомого сервісу https://www.random.org. На момент підбиття підсумків ваша сторінка повинна бути відкритою, щоб ми могли перевірити виконання всіх умов.

Щиро дякуємо вам за наполегливу, самовіддану працю та бажаємо найміцнішого здоров’я, радості, благополуччя та злагоди!

З глибокою шаною та повагою, колектив Видавничої групи «Основа»

P. S. Подарунок від нашого видавництва — випуск журналу «Педагогічна майстерня» № 9! Переходьте за посиланням http://osnova.com.ua/cabinet/scratchcard (для зареєстрованих користувачів), зазначайте промокод DU0110 та завантажуйте електронну версію журналу абсолютно безкоштовно! Активувати код можна з 1 по 31 жовтня включно. У випуску зібрано статті про сучасні освітні технології, зарубіжний досвід, актуальні методичні матеріали.