Видавнича група «Основа» вчасно виконала держзамовлення друку підручників для 9 класів

18.07.2017 522 0

Система вибору підручників за конкурсом працює тільки третій рік. Кому як не нам, учителям, це очевидно — з першого разу ще ніколи і ніхто не був бездоганно успішним. Незважаючи на деякі труднощі під час проведення конкурсу, Видавнича група «Основа» вже видрукувала повний обсяг підручників для 9-го класу і до 10 серпня примірники потраплять до вашої бібліотеки.

Шановні колеги!

Ми повністю несемо відповідальність за підручники кожного вчителя, хто обрав саме наші. Якщо у вас виникає якесь з цих питань – просто зверніться до нас!

  • Прийшли підручника іншого автора?

Телефонуйте до ВГ «Основи», майте підтверджувальний лист, який підручник ви замовляли у квітні, і ми будемо наполягати, щоб ваш вибір був задоволений.

  • Боїтесь, що наступного року у вас буде більше учнів у паралелі і підручників не вистачить?

Телефонуйте до ВГ «Основи», запишемо всі деталі, необхідну кількість підручників і вирішимо цю проблему разом, головне — поінформуйте нас і ми вам запропонуємо варіанти вирішення проблеми.

  • У бібліотеці підручників вистачає тільки для учнів? Нема примірника для учителя?

Все, що треба зробити, це сповістити нас — і вчитель отримає підручник для роботи.

  • Сталося ще щось, чого нема в цьому списку?

Ми не здивуємося, тому що це і є життя, багатогранне, несподіване та цікаве. І проблеми тільки допомагають нам ставати сильнішими, тому що ми готові їх вирішувати. Ми маємо знати про ваші негаразди та проблеми, для того щоб разом їх успішно подолати.

З повагою,
колектив Видавничої групи «Основа»

Поділитися в Viber Залишити свій відгук