«Вчителі змін» вже готові змінити ваше ставлення до навчання!

Ще більше цікавої інформації та новинок в освіті від фіналістів конкурсу «Народний спікер»!

Поспішайте зареєструватися!

22 червня:

Час Спікер Тема Посилання
10:00-10:30 Юрко Ольга, ЗОШ №20, м. Рівне Сучасний урок: від учнівського «Не хочу» до «Знаю, вмію, застосую»
10:45-11:15 Баєва Алла, учитель української мови та літератури Сумської гімназії №1 Сторітеллінг — мистецтво цікавої розповіді, або Як уникнути одноманітності на уроці.
11:30-12:00 Батура Юлія, учитель хімії Сумської  КУ ЗОШ №5 Scienceonstage-європейська платформа для STEM–викладачів. 
12:15-12:45 Шумицька Оксана, учитель історії Колообіг вчителів в природі, або як не розчаруватися в обраній професії і в перший, і в тридцятий рік педагогічної роботи 
13:00-13:30 Глебова Тетяна, учитель української мови та літератури Маріупольскої спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №37 Як зробити кожен урок цікавим та корисним, або 7 дієвих порад для успішного вчителя
13:45-14:15 Сав’яненко Марія, учитель математики та інформатики Пирятинської ЗШ №4 Дистанційне навчання в системі загальної середньої освіти. З досвіду роботи: від А до Я.
14:30-15:00 Величко Анастасія, учитель української мови та літератури Томаківської ЗОШ №2 Місія: літературний лікнеп, або Як проvести Lіtо zкорист(you).
15:15-15:45 Соколовська Світлана, Роменський коледж ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Justdoit… або змагання як метод мотивації та засіб розвитку здібностей особистості.
16:00-16:30 Рогожнікова Ольга, учитель хімії та біології, учитель-методист, м. Дніпро Як потоваришували смартфон та мотивація на уроці
16:45-17:15 Ільїна Наталія, учитель інформатики учитель информатики, Болградська загальноосвітня школа №3, Одеська обл. QRутий урок або дещо про магію QR-кодів у навчанні.

Приєднуйтесь самі та запрошуйте колег!

Для отримання електронного сертифіката про підвищення кваліфікації або сертифіката учасника та доступу до матеріалів потрібно:

1. Зареєструватись на сайті: http://moodle.d-academy.com.ua

ВАЖЛИВО! Під час реєстрації вказувати ПІБ українською мовою та в полі «имя» вписати ім’я та по батькові! — ці дані автоматично дублюються в сертифікат!

2. Надіслати лист на e-mail: marafon.osnova@gmail.com з інформацією:

  • ПІБ;
  • Предмет оплати (вказати день: 20 червня, 21 червня або 2 дні);
  • Підтвердження оплати (копію квитанції або скріншот успішної операції).

Оплатити Ви можете он-лайн (карткою) за посиланням: http://osnova.com.ua/gci/#certificate (перевірте в налаштуваннях картки дозвіл на інтернет-оплату).

3. Зайдіть на сайт http://moodle.d-academy.com.ua, натисніть меню «Мої курси». У вас тепер є можливість переглядати відео вебінарів, презентації спікерів.

4. Якщо у Вас замовлений сертифікат учасника — пропустіть цей пункт. 

Якщо у Вас замовлений сертифікат про підвищення кваліфікації — опрацюйте додаткові матеріали щодо організації освіти в Естонії та Фінляндії та виконайте підсумкову роботу (презентацію або есе) за результатами роботи з матеріалами курсу (від 2 до 5 сторінок).

5. Якщо Ви замовляли сертифікат учасника — просто завантажте його зі сторінки курсу.

Якщо Ви замовляли сертифікат про підвищення кваліфікації — він буде надісланий Вам на електронну пошту після того, як Ви наді шлете підсумкову роботу.

Опрацювання замовлень на отримання сертифікатів відбувається по черзі надходження.

Прийом квитанцій до 14 липня. Доступ до матеріалів відкрито з 4 липня.

Ми намагаємося якнайшвидше опрацювати всі замовлення. На сьогодні опрацьовано 450 замовлень, третина з них вимагає додаткових пояснень від замовників. Будь ласка, перевірте свої пошти — можливо ми чекаємо на ваші уточнення.

Ми продовжуємо опрацьовувати ваші замовлення і робимо все можливе, щоб ви отримали сертифікати якнайшвидше!