«Перший тренінг»: як підготувати дитину до соціального життя?

26.04.2017 256 0

Батьки намагаються навчити своїх дітей ще в дошкільному віці базових навичок: читати, писати та рахувати. Але не завжди беруть до уваги вміння дружити, фантазувати, боротися зі своїми страхами та бути впевненими. Як усе зробити правильно та ефективно, щоб дитина засвоїла всі ці важливі знання та вміння?

Серія зошитів «Перший тренінг» стане вашим надійним помічником з розвитку соціальних, комунікативних та особистих навичок дітей. Усі зошити містять різноманітні цікаві завдання, розроблені досвідченими дитячими психологами, з урахуванням особливостей малят. У середині ви знайдете цікаві вправи для дітей, а також коментарі для батьків та вихователів. 

Як зошити допоможуть вашій дитині?

У цікавій грі діти пізнаватимуть світ. Вони зможуть навчитися не тільки традиційних умінь «писати-читати-рахувати», а й комунікації, креативності, упевненості тощо. 

  • «Хоробрилка» — допоможе подолати страхи, які заважають дитині почувати себе рішуче та щасливо, а також відстоювати свою думку.
  • «Хвалилка» — допоможе повірити у свої сили, підвищіти самооцінку, стати успішним, цілеспрямованим, оптимістичним та упевненим.
  • «Дружилка» — допоможе знаходити спільну мову з однолітками, навчитися дружити, буди щедрими та добрими.
  • «Допомагайка» — допоможе навчитися cамостійності, чуйності, умінню приймати важливі рішення, удосконалювати комунікативні навички.

Завдання в зошитах розраховані на певну вікову категорію дітей. Це значно полегшує проведення заняття, оскільки вони не будуть надто складними для дитячого розуміння.

  

Яку користь отримують батьки / вихователі?

  • За допомогою цих зошитів дорослі зможуть краще пізнати малюка, допомогти йому розкрити його внутрішні ресурси, творчий або лідерський потенціал, розвивати уяву, об'єктивно оцінювати свої можливості. 
  • Спільні заняття з дитиною допоможуть не тільки покращіти відносини, а й стежити за динамікою розвитку, відзначаючи ефективні результати та успіхи малюка. Для цього знадобиться лише 15-20 хвилин на день.
  • Поради до більшості завдань дозволять правильно трактувати поведінку дитини.
  • Ви зможете перетворити процес навчання на гру, яка неодмінно зацікавить малюка.

  

 

Відтепер ви можете придбати зошити серії за новою вигідною ціною:

 

 

           

Виховуйте  малюка разом з зошитами серії «Перший тренінг»!

Придбайте вже зараз та проводьте вільний час з дитиною корисно!

Поділитися в Viber Залишити свій відгук