НОВИНИ

23 липня 2013
Диски «Електронний конструктор уроку»: від економії часу — до творчості

Як завдяки ЕКУ виявляється творчість?

Як завдяки «Електронного конструктора уроку» зекономити час?

Є відповіді!

more
10 липня 2013
Лист до редакції

Підсумки І Міжнародного освітнього форуму або Чому вам не слід ігнорувати наші інтернет-марафони

   

2–3 березня у Харкові відбувся 1-й Міжнародний Освітній Форум. Понад 300 учасників. Гості з Фінляндії, Литви, Естонії. Багато цікавих доповідей, майстер-класів, дискусій, презентацій сучасних освітніх проектів.

Обговорення й обмін думками щодо майбутнього української освіти, її проблем, нові підручники та ін. Центральна подія – презентація книги Арі Покка, директора однієї з фінських шкіл.

Як завжди на подібних заходах найцікавіше - це зустрічі з цікавими людьми, налаштованих на подальшу співпрацю. Однією з основних спікерів була Ене-Сільвія Сарв (Естонія), експерт з розробки освітніх реформ у Східній Європі. Успіхи естонської освіти вражають не менше за фінські – маючи наприкінці 1980-х років  приблизно однакові з Україною стартові умови, країна змогла створити авангардну й сучасну школу, навіть  обігнати фінів за деякими показниками освіти!

 

Ми запросили пані Ене-Сільвію стати особливим гостем на червневому марафоні вебінарів і сподіваємося, що її виступ зацікавить наших читачів і слухачів.

 

Насиченими були майстер-класи, у яких ми взяли участь: «Міжнародна співпраця: Еразмус, Горизонт 2020 (Польща)» і «Навчання після навчання. Презентація міжнародної освітньої ініціативи GCI» та ін.

І найголовніше – беручи участь у дискусіях і спілкуючись у кулуарах, ми знайшли спікерів наших майбутніх марафонів - учителів і директорів шкіл та громадських діячів, які охоче допомагають школі своїми освітніми ініціативами.

Шановні колеги, ми поки що триматимемо інтригу, але обіцяємо: буде цікаво!

Відгуки читачів

Альона Кожина 07.03.2017
Дуже цікаво! Є бажання взяти участь у майбутніх заходах.
Людмила Чередниченко 07.03.2017
Вважаю матеріал корисним, але чому не було попередньої реклами на цей захід? Чи я не додивилась? Коли наступний?
Адміністратор
Доброго дня!
Це був перший такий захід у Харкові, на якому ми були лише слухачами.
Можливо форум відбудеться у наступному році.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами!
Клеха Л.В. 20.03.2017
Бажано розмістити детальні матеріали виступів учасників форуму з Фінляндії, Естонії, матеріали дискусійного майданчику "Сучасна реформа освіти - головні напрямки, проблеми, завдання"
Наталія 25.05.2017
Весь форум записаний на відео. На ютубі можна все побачити) Щодо нступних заходів, то окрім інтернет -марафону 20-21 червня відбудеться 2-на літня школа Ужгород-Дебрцен ( Угорщина), з виїздом до Дебреценкого університету, та ознайомитись, обмінятись досвідом і щайти партнерів як з України так і з Польщі, Словаччини, Угорщини) Інфо на сайті imzo.gov.ua, Закарпатського ІППО та сторінці фейсбук 2-га Міжнародна літня школа Ужгород-Дебрецен. Запрошуємо до співпраці)

Залишити відгук

Ваше ім'я
E-mail (не публікується)
Відгук
Введіть 7298
 
Догори