ВГ «Основа» з партнерами дає старт суперконкурсу «Народний Спікер v2»

У вас ще є шанс узяти участь у вільному конкурсі «Народний Спікер»! 

Кожен учитель — це носій унікального досвіду, якого він набуває роками. І шкода, якщо його не буде належно поціновано. GedDiscovery дає вам можливість розповісти про те, що ви знаєте, і про те, що ви вмієте найкраще!

Це конкурс для вчителів, які вважають себе професіоналами у своїй справі.

Ми надаємо всім учасникам унікальну можливість позмагатися за головний приз у 10 000 грн. Приєднуйтесь до сучасної та креативної команди професійного вчительства, та доведіть колегам, що ви гідні своєї професії!

Конкурс проходитиме в кілька етапів:

Перший етап: листопад–грудень 2016 року 

Ми чекаємо на заявки майбутніх спікерів з анотаціями їхніх виступів. Голосування проходитиме на сайті, тож усі мають можливість проголосувати за майбутній виступ, що вподобали. Можна віддати свій голос за будь-яку кількість виступів.

Другий етап: грудень 2016–січень 2017 

Переглядаємо короткі відео спікерів, чиї анотації набрали найбільшу кількість голосів. Вільне голосування триває — обираєте найкращих, найцікавіших, найдосвідченіших спікерів. Можна віддавати свій голос за будь-яку кількість відео.

Півфінал: лютий 2017 

Залучаємо експертів: з народних уподобанців вони сформують команду спікерів інтернет-марафону.

Фінал: березень 2017 

Всеукраїнський народний інтернет-марафон. Команда талановитих спікерів поділиться з вами не тільки цікавими темами, а й частинкою душі. Переможе той, у кого кількість слухачів вебінару буде найбільша.

Зважтеся на публічний виступ, який проходитиме у формі вебінару, та візьміть участь у конкурсі «Народний Cпікер».

Поділіться досвідом, отримайте повагу, виграйте суперприз!