Підручник нового покоління. Який він? Запрошуємо до дискусії!

21.04.2016 324 1

Шановні колеги!

Як ми вже повідомляли раніше, у 2016 році ВГ «Основа» представляє на розсуд учителької аудиторії 7 підручників для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

Навчальні посібники отримали схвальні відгуки фахівців та рекомендовані з висновком "Надати гриф "Рекомендовано Міністерством освіти і науки України", та для висновку найкомпетентнішого та найприскіпливішого експерта — вас, дорогі вчителі!

- Яким ви бачите підручник нового покоління?
- Які вимоги ви висуваєте до підручника?
- Що саме в ньому є найважливішим та найкориснішим?

Усі ці питання ми залюбки обговоримо з вами на наших БЕЗКОШТОВНИХ онлайн-вебінарах з авторами підручників!

Ви можете особисто поспілкуватися з автором підручника та поставити будь-які запитання, висловити свої думки, пропозиції та зауваження.

4 травня

15.00-15.30 Формирование литературных компетенций и ключевых компетентностей восьмиклассников – главное предназначение современного учебника литературы

Спікер: Халабаджах Інна Михайлівна

Автор підручника «Литература» для 8 класів, автор публікацій у журналах та методичних посібників серій «Мій конспект» та «Усі уроки», заступник директора з науково-методичної роботи, учитель російської мови та літератури, учитель вищої категорії, учитель-методист.

15.45-16.15 Подорож світом зарубіжної літератури з підручником нового покоління («Зарубіжна література». 8 клас)

Спікер:  Фефілова Галина Євгенівна

Автор підручника «Зарубіжна література» для 8 класів, учитель російської мови та літератури, учитель вищої категорії, учитель-методист, автор публікацій у журналах та методичних посібників серій «Мій конспект» та «Усі уроки».

16.30-17.00 Учебники русского языка  нового поколения

Спікер:  Коновалова Марина Валентинівна

Автор підручника «Русский язык» для 8 класів, головний редактор журналів «Російська мова та література в школах України» та «Зарубіжна література», тьютор курсів Дистанційної академії «Педагогічні технології в сучасній школі. Конструктор сучасного уроку», автор публікацій у журналах та методичних посібників серій «Мій конспект» та «Усі уроки». учитель російської мови та літератури, учитель вищої категорії, учитель-методист.

5 травня

15.00-15.30 Яким має бути сучасний підручник хімії

Спікер:  Гранкіна Тамара Михайлівна

Автор підручника «Хімія» для 8 класу, головний редактор журналів «Хімія» та «Хімія. позакласна робота» ВГ «Основа»,  заслужений учитель України, відмінник освіти України.

15.45-16.15

Використання сучасного підручника як засіб підвищення ефективності викладання іноземної мови

Спікер:  Любченко Олександр Сергійович

Автор підручника «Англійська мова» для 8 класу,  головний редактор журналу «Англійська мова та література» ВГ «Основа»,  учитель англійської мови Харківської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 162.

Реєстрація на вебінари обов’язкова!
Кількість глядачів обмежена!

**під час оформлення заявки ви можете обрати декілька вебінарів.

Під час оформлення заявки учасники вебінару можуть замовити демонструвальну паперову версію підручника та сертифікат

Приєднуйтеся самі та запрошуйте колег!

Поділитися в Viber Залишити свій відгук

Відгуки читачів

  • іріна

    05 травня 2016

    клас