З 8 березня!

06.03.2016 628 1

Шановні жінки!

Щиро вітаємо Вас з чудовим весняним святом 8-го Березня!

Це свято є символом усього найкращого, що є у нашому житті — сердечності, доброти, кохання, радості і тепла.

Ми знаємо, як часом вам буває не солодко. Знаємо, які іноді випробування і труднощі лягають на ваші тендітні плечі. Але також ми знаємо, як ви вмієте з ними справлятися! Але 8 Березня той день, коли вам потрібно забути про все, що тривожить розум і серце.

Бажаємо вам весняного яскравого настрою, щастя, міцного здоров’я, квітучої краси, душевної гармонії,  творчих звершень та благополуччя!

Нехай у вашому домі та колективі завжди панує взаєморозуміння та злагода і щоб ваше серце завжди зігрівала любов рідних та повага оточення!

Нехай здійсняться всі ваші мрії, а надії втіляться в  найближчому і прекрасному майбутньому!

Щиро ваша,
Видавнича група

Поділитися в Viber Залишити свій відгук

Відгуки читачів

  • Вікторія Пилипенко

    08 березня 2016

    Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята, яке приходить з ледь відчутним весняним подихом, уквітчане ніжними весняними квітами, зігріте першими теплими променями сонця – з Міжнародним жіночим днем 8 Березня ! Цей день символізує в світі ніжність і красу, адже усе найдорожче, що є у житті – щастя, кохання, радість, надія, пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського. Виконуючи свою високу місію, ви достойно і гордо несете це високе звання! І в освітній галузі, яка представлена переважною більшістю жінок, без вас, шановні, не було б стільки світла, любові і тепла. Ви наповнюєте щоденні робочі будні яскравими фарбами своєї творчості, спонукаєте для шляхетних вчинків і добрих справ своїх учнів і вихованців. То ж нехай не тільки в цей святковий день, а й завжди, вас цінують і люблять, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог. Міцного вам здоров’я, жіночого щастя, благополуччя і добра!