Як же вам пощастило!..

Чому?

Ви абсолютно безкоштовно отримуєте доступ до електронної версії будь-якого журналу Видавничої групи «Основа» терміном на 1 місяць!

Для цього вам потрібно лише скористатися  кодом «SS1015»!

Цей код надає можливість оформити електронну передплату на вересневий випуск 2015 будь-якого журналу Видавничої групи «Основа» за вибором. Один зареєстрований користувач може відкрити для себе лише один журнал.

Що таке електронна версія журналу на сайті?

Це журнал в електронному вигляді (pdf-версії статей).

Журнал повністю ідентичний друкованим виданням,отримати який можна лише на сайті иа На особисту електронну адресу матеріали не розсилаються. Ці випуски ніколи не загубляться, потрібні статті можна роздруковувати або просто читати на своєму комп'ютері Детальнішу інформаціє можна отримати тут: http://osnova.com.ua/help/12/
 
Вам та вашим колегам надається чудова можливість ознайомитися з тим журналом, що вас цікавить, але не було можливості переглянути.

Як правильно використати код? 

  1. Зареєструйтеся на сайті (інструкція як це зробити на http://osnova.com.ua/help/1/) або, якщо ви вже зареєстровані, увійти на сайт під вашим ім’ям (інструкція як це зробити на http://osnova.com.ua/help/2/)
  2. Перейдіть за посиланням http://osnova.com.ua/cabinet/scratchcard/
  3.  Увімкніть режим Сар Lоск на вашій клавіатурі.
  4.  Уведіть код латинице у поле "Чарівний код" на сайті та натисніть «Далі».
  5.  Оберіть журнал. Перелік можна побачити напід час оформлення коду.
  6.  Натисніть "Оформити".
  7.  Натисніть «Отримати доступ». Це означає, що оформлення передплати завершено.

 
Щоб користуватися електронною версією журналу, зайдіть до вашої «Робочої кімнати» та оберіть розділ «Електронний доступ». Саме тут відображатимуться номери журналів, які ви передплатили або отримали у подарунок.
Зателефонуйте будь-якій кількості ваших колег та поділіться з ними цим кодом. Вони також можуть скористатися чарівною дією коду та отримати будь-який журнал абсолютно безкоштовно.
На особисту електронну адресу матеріали не розсилаються.

СКОРИСТАЙТЕСЯ САМІ ТА ОБОВ'ЯЗКОВО ПОДІЛІТЬСЯ КОДОМ ІЗ КОЛЕГОЮ!

Якщо у Вас виникли запитання — телефонуйте: (057)731-96-33,731-96-34 або пишіть на site@osnova.com.ua
Акція діє до 30.11.15 р.